last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

Gizli Yorumlar

yönetime yeni uygulamadan dolayı çok teşekkür ediyorum

Dipnot: bu başlık öneriler ve görüşler bölümüne gizli yorumcu uygulamasına teşekkür etmek için açılmıştır. teşekkür etmek istemeyenler tarafından ısrarla baltalanmaya çalışmaktadır. lütfen bu şahsiyetler sevgi ve saygı sözcükleri ile laf sokma yarışına girerek değil de başka bir başlık altında görüşlerini ifade edebilirler. bu benim görüşümdür beni bağlar. bayar28 sana hala gülüyorum bu notu yazarken de gülüyorum bunu bil diye şeettirdiydim.

Edit: sadece dipnot eklemek için

#last hope' tarafından 28.08.2008 13:03:46 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Ağustos 2008, 15:02 - İp: 81.***.**7.150
sunaturk
sunaturk (üye)
İstanbul / Amatör

sayın last hope size yazıyorum.

size (13 Ağustos 2008, 20:27 ) bu fotoğrafınızı çok beğendiğim için yorum yapmışım.
ne sizden gelen bir yoruma cevap.nede sizden bir yorum beklemek için değil.
beğenmediğim hiç bir fotoğrafa yorum yazmadım.
ve de sadece çok kıymetli 3 kişiden eleştiri aldım. üzüldüğüm için fotoğraf eklemeyip yorum yazmayacağım dedim.fakat.
(İşlerine gelmeyenler zaten bir bir dökülmeye başladılar... )diyor arifuzumcu
ne çirkin bir cümle ben dökülmedim .ilk ayrılanım sadece.

Tarih: 16 Ağustos 2008, 18:42 - İp: 88.***.**8.214
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Bir insan düşünün kimin olduğunu bilmediği fotoğrafa yorum yazmaktan korkuyor ya...

Bu kadar utanç verici birşey olabilirmi?

Bu nasıl bir zihniyettir.

Neden korkuyorsun.

.......

Sizler geyik yaparken bu insanlar kendilerini geliştiriyordu....

Gerçektende sahibinin kim olduğunu bilmediği fotoğrafa yorum yazmaktan yada eleştirmekten korkacak kadar geliştirmişler kendilerini...

Neden sahibi gizli olan fotoğrafa yorum yazamıyor o zaman o kendini geliştiren vatandaşlar.

Galeride bir komün hayatı kurmuşlar. Ah canım çok güzel olmuş, ah canım şahane olmuş. O ne güzel bir şeftali fotoğrafı öyle vallahi canım çekti, msn nini ekledim ama kabul etmedin. Ahmete hediyemdir, murtazaya hediyemdir.

Hatta MSN devreye girmiş sorular ve cevaplar oradan aranmış bulunmuştur...

Madem birbirinizin msn leri var birbirinizde gönderin msn den birbirinize hediye edin. En azından açıklama kısmına yazın yahu sizin o uygulamanızada site sahibi tarafından önlem getirildi ama anlayamadınız...

Site sahibine bile gına getirtmiş bir takım saçmalıklar yapılsın. Site sahibi bile dayanamasın önlem alsın bu saçmalıklara. En sonunda dayanamasın fotoğraf sahibini gizlesin 24 saat ya da bir sürü insan bu uygulamanın neden yapıldığını izah etsin dursun boşuna aynı zümre tarafından hala demagoji yapılsın, sanat tarihi anlatılsın, demokrasi denilsin falan filan.

Neden bu uygulama çok küçük bir azınlık tarafından eleştiriliyorda ezici çoğunluk tarafından olumlu karşılanıyor diye insan bir düşünür...

Tarih: 16 Ağustos 2008, 18:47 - İp: 88.***.**5.155
sansabosa
sansabosa (Dedektif)
Ankara / Özel Gün Fotoğrafçısı

Suna babaanneciğim ben sizin şahsınıza hakaret etmedim yada sizi kastetmedim...

Bende sizin çok fotoğrafınıza yorum yazdım...

Bence sizin yaptığınız takdir toplayacak birşey hala fotoğraf çekiyorsunuz ne güzel fotoğraf çekmeyi seviyorsunuz sizin yaşınızda inanın bende öyle olmak isterim...

Benim söylediklerim bambaşka şeyler...

saygılarımla...

#arifuzumcu' tarafından 16.08.2008 18:55:01 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 16 Ağustos 2008, 18:52 - İp: 85.***.**6.156
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

bence site gizlensin. Biz hangi sitede oldugumuzu bilmeden gezelim. bakalım o zaman kim ne diyecek

benim sayet gönül dostu olsaydım yönetime şşyle seslenirdim Heyy site sahibi, site sahibi arada bir reklamlarıda gizleseniz..

Tarih: 16 Ağustos 2008, 19:02 - İp: 85.***.**2.112
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

firmaya şöyle dersin ..

efendim reklamınız 24 saat sonra gözükecek. Objektif olsun diye biz şeyettiydikde..

Tarih: 16 Ağustos 2008, 19:03 - İp: 85.***.**2.112
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

bence fotoğrafın sahibini hiç göremeyelim.

ya da kişin fotoğrafındaki 3 eleştiri bir sağlıklamayı götürsün...

Tarih: 16 Ağustos 2008, 19:04 - İp: 88.***.**5.155
mydemir09
mydemir09 (üye)
Aydın / Meraklı

Tatarbey,

Sağlıklama???

Tarih: 16 Ağustos 2008, 19:22 - İp: 88.***.**3.80
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

elininiz sağlık, gören gözünüze sağlık ,yüreğinizi sağlık, küreğinizi sağlık gibisinden

Tarih: 16 Ağustos 2008, 19:25 - İp: 88.***.**5.155
gorbi67
gorbi67 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Neyse gün dostluk kardeşlik sevgi saygı günü...Hepinizin kandili mubarek olsun...Selamlarımla...

Tarih: 16 Ağustos 2008, 19:41 - İp: 88.***.**6.2
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

bence fotograf yuklendiginde direk fotograf gizlensin . Sadece kişilerin avatarı olsun. O zaman kimse kızmaz..

kaydolan her yeni 3 üyeden birinin eski küsüp giden nf dostlarından birini getirme hakkı olsun.

Tarih: 16 Ağustos 2008, 19:41 - İp: 85.***.**2.112