last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

Gizli Yorumlar

yönetime yeni uygulamadan dolayı çok teşekkür ediyorum

Dipnot: bu başlık öneriler ve görüşler bölümüne gizli yorumcu uygulamasına teşekkür etmek için açılmıştır. teşekkür etmek istemeyenler tarafından ısrarla baltalanmaya çalışmaktadır. lütfen bu şahsiyetler sevgi ve saygı sözcükleri ile laf sokma yarışına girerek değil de başka bir başlık altında görüşlerini ifade edebilirler. bu benim görüşümdür beni bağlar. bayar28 sana hala gülüyorum bu notu yazarken de gülüyorum bunu bil diye şeettirdiydim.

Edit: sadece dipnot eklemek için

#last hope' tarafından 28.08.2008 13:03:46 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Ağustos 2008, 15:02 - İp: 81.***.**7.150
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

ilk gordugumde adam kendine yorum yazmıs sandım

Tarih: 14 Ağustos 2008, 15:08 - İp: 85.***.**3.117
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

hepimiz o tongaya düştük hatta 22 saat 21 saat yazılarını görünce yeni bir üyelik mi almış dedik

Tarih: 14 Ağustos 2008, 15:09 - İp: 81.***.**7.150
gorbi67
gorbi67 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Sanırım bu uygulama ile körler ve sağırlar iç güdülerini daha iyi kullanmayı öğreneceklerdir...
Derler ya kullanılmayan organın gücü başka bir organa kayar...

Tarih: 14 Ağustos 2008, 15:11 - İp: 88.***.**7.118
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

gorbi Allah seni güldürsün emi

ancak bir ayrıntı daha var kişi mesajını editlemişse o zaman kimin yazdığı anlaşılıyor bir de bazı yorumlar varki bakar bakmaz anlarsın kimin yazdığını F.FAYZİN AMCAM

Tarih: 14 Ağustos 2008, 15:14 - İp: 81.***.**7.150
gorbi67
gorbi67 (Objektif)
İstanbul / Amatör

İyide Faruk Amca ismi göremeyince orayı ..... nokta bırakıp boşluğu bizahmet doldurun diyecek sanırım...

Tarih: 14 Ağustos 2008, 15:23 - İp: 88.***.**7.118
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

E biraz karışacak ortalık, napalımmmm...

Bu seferde özel mesaj servisi hızlanacak muhtemelen. Gerekirse oradaki mesajlarıda 24 saat sonra okunabilecek şekilde düzenleriz.

Saygılar

Tarih: 14 Ağustos 2008, 15:32 - İp: 88.***.**2.101
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

dur patron öyle deme elini ayağını öperiz bazen acil konular oluyor ordan yazıyoruz

Tarih: 14 Ağustos 2008, 15:36 - İp: 81.***.**7.150
bydesign
bydesign (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Fotoğraflara isim yazmak ile herhangi bir sorunumuz yok değilmi? Ben her fotoğrafıma yazıyorum da...

Tarih: 14 Ağustos 2008, 15:45 - İp: 81.***.**4.7
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

gerçi bu olayın da çözümü var bu da bir noktada çözüm olmayacak. işi bilen bunun açığını bulur şimdi söylersem patrona ayıp olur

Tarih: 14 Ağustos 2008, 15:50 - İp: 81.***.**7.150
randomrandom
randomrandom (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Bugün galeriye fazla bakmadım ama ana sayfada rastladığım iki fotoğrafın kimlere ait olduklarını bildiğimden yüzde yüz eminim. (bakalım tombaladan ne çıkacak? biliyorum sanki ) Gerek fotoğrafa konan isimden, gerek açıklama bölümündeki yazım tarzından, gerek donanımdan ve son olarak da fotoğrafın tarzından hangi fotoğrafın kime ait olduğu anlaşılıyor... Yok, öyle karamsar biri değilim ama yeni uygulamadan aldığımız keyif uzun sürmeyecek galiba.Bakalım gün, ne gösterecek... Bunlara bilmemkaç gün kuralı lazım. Ama o zaman da komşu siteye benzicez. Ne bileyim... Tüm emekleriniz için teşekkürler patron...

Tarih: 14 Ağustos 2008, 16:02 - İp: 88.***.**7.188