a.haydar
a.haydar (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Türkan Saylan Merhumeyi Nasıl Bilirdiniz

türkan saylan" merhumeyi nasıl bilirdiniz"

Eğtim ,sağlık alanında yaptığı hizmetleri ve özverileri görmezden gelenleri Allaha havale ediyorum.

#a.haydar' tarafından 20.05.2009 10:15:06 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Mayıs 2009, 10:14 - İp: 88.***.**1.38
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Ya zaten adamlar dakka başı arar. Abi talebelerin evine alışveriş yapacaz ev başı 150 tl sana kaç ev verelim. Abi kurban kesecez senide yazdım. Abi burs verecez kaç öğrenci veriyim. Abi abone ol. Hemde aynı şeyi birbirinden ya habersiz ya haberli üç dört kişi söylüyor.

Tarih: 22 Mayıs 2009, 00:41 - İp: 78.***.**9.230
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

verceksiniz tabi. Kolaymı çocuk okutmak.

Tarih: 22 Mayıs 2009, 00:47 - İp: 85.***.**9.254
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

ömrünü türbana savaşa adamış ama ölümüne yakın savaştığı türbanı takmak durumunda kalmış

Bir insanın ruh halini en iyi ifade eden sözler bunlar olsa gerek
Eyyy MAĞARA Kuran-ı Kerimin hangi ayetinde baş örtüsüne ''türban'' deyiniz diye yazıyor söyle bizde öğrenelim.
Bence savaşmanın vakti geldi ve geçiyor en azından baş örtüsünü ''türban'' diye adlandırıp kendisine siyasi malzeme yapan insanların inançlarını sömürerek dinimize en büyük zararı veren sahte dincilerle savaşmalıyız, cehaletle savaşmalıyız.

Tarih: 22 Mayıs 2009, 01:26 - İp: 88.***.**4.141
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

bende onu diyorum pazarbey devir mp3 devri bu cdler kasetler ne iş diyorum ama mp3'ten para kazanamıyo adamlar..

Tarih: 22 Mayıs 2009, 02:58 - İp: 78.***.**5.193
kayseri
kayseri (üye)
Konya / Amatör

Türbanlılara yapılan ayrımcılığı ise hiçbir şekilde kabuil etmek mümkün değil. Bu onun büyük ayıbı. Pkk sempatizanlarına bile burs verilirken ve kundaklama olayları sonunda burslarının kesilmemesi düşünülürken (iddia) türbanlılara burs vermemeyi savfunabilmeleri akılla izah edilemez.

Atan nerden uydurdun fg efendinin başı açık kızlara burs vermediğini. Bu kızların tamamı başı açıktır. Zira mecburen açık giriyor üniversiteyi.

bu satırlar aynı kişiye ait,Türkan Saylanı eleştirirken türbanla okula gidemeyeceklerini unutup eleştiriyor ama aynı gerekçe fg için savunmaya dönüşüyor.
iki dakika önce show tv de programda Türkan Saylan'ın aralarında türbanlıların da olduğu bir gruba belge verirken görüntüleri yayınlandı,hiç ayrım yapmadan hepsini de öpüyordu üstelik.
her şeyi bir kenara bırakın siz cüzzam diye bir hastalık duydunuz mu?o hastalığa yakalanan insanlara bakmaya bile iğrenildiği bir zamanda Türkan Saylan o insanlara kucak açtı O'nun sayesinde bugün kimse o hastalığı tanımıyor.
sırf bu nedenle saygıyı hak ediyor.ALLAH MEKANINI CENNET EYLESİN.

Tarih: 22 Mayıs 2009, 03:33 - İp: 212.***.**0.42
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

pazarbey bu kadar bildiğine göre fg ye benden daha yakın olmasılısın
işin içini dışınıda benden iyi bilirsin... o yüzden fazla bişey demeyeceğim...

okyanusa sona kadar katılıyorum

burs
kurban
deri
ışıkevleri
abiler
ablalar
haftasonu geziler
perşembeleri her hafta bir kişi diğerlerine yemek ısmarlama adında sohbetler

istekler bitmiyor bir türlü... din = para oldu bu adamların mantığında

mgirgin'e de katılıyorum
fg saadet zinciri oluşturdular resmen...

iyi de bu konu nerden nereye geldi...

Tarih: 22 Mayıs 2009, 09:15 - İp: 81.***.**3.185
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

ne tartıssaydık atakan, kadının okuttugu yuzlerce cocugumu??
hayatının son demlerinde evinin sabaha karsı basılıp ozel mektuplarına not defterlerine kadar alınmasınımı??(teroriste operasyonu bile oglen yapıyorlar gerci yoldan gecen birileri vurulsun ölsün diye)
bu yavşak (evet daha sempatik bir tanım gelmiyor aklıma) gazeteci müsveddelerinin, hasta falan degil kendini acındırıyor,iyileşti ceza alırım diye yalan soyluyor demelerinimi konussaydık??

ne bekliyordunki???

Tarih: 22 Mayıs 2009, 09:32 - İp: 78.***.**3.14
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

bu konuya yazmayacağım artık...
mübarek günde VAKİTsiz ve GEREKSİZ bir konu olmayaa başladı...

Tarih: 22 Mayıs 2009, 09:46 - İp: 81.***.**3.185
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

bende yazmiim bari.

Tarih: 22 Mayıs 2009, 10:51 - İp: 88.***.**5.20
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

pazarbeyi bu yüzden seviyorum,

Tarih: 22 Mayıs 2009, 11:22 - İp: 81.***.**3.185