a.haydar
a.haydar (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Türkan Saylan Merhumeyi Nasıl Bilirdiniz

türkan saylan" merhumeyi nasıl bilirdiniz"

Eğtim ,sağlık alanında yaptığı hizmetleri ve özverileri görmezden gelenleri Allaha havale ediyorum.

#a.haydar' tarafından 20.05.2009 10:15:06 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Mayıs 2009, 10:14 - İp: 88.***.**1.38
bayar28
bayar28 (Objektif)
Balıkesir / Doğa Fotoğrafçısı

Okumaya karsı deyılım, aılemde herkes okuyabıldıgı kadar okumusdur kız kardesım yuksek okul bıtırmısdır ve ogretmen,
Sporada karsı deyılım genclık yıllarımda bır kac dalda amatorce yapmısdım,
Namazada karsı deyılı su anda kılmıyorum, ama bu benım borcum,
Ataturkede karsı deyılım zaferlerı ortada, Onun sayesınde bu gun buralardayız,
Ben kendı goruslerımı beyan ettım, Zaten asırıcı hıc bır kesımı sevemedım sevmedım,
Bu hangı gorus olursa olsun...

Tarih: 21 Mayıs 2009, 21:19 - İp: 78.***.**8.70
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

e ozaman buyuk bi

Tarih: 21 Mayıs 2009, 21:32 - İp: 78.***.**5.193
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Atan nerden uydurdun fg efendinin başı açık kızlara burs vermediğini. Bu kızların tamamı başı açıktır. Zira mecburen açık giriyor üniversiteyi.
Ayrıca İlçemizde dahil her yerde kapalı kızlar kadar açık kızlarda evlerde kalıp burs alıyor. Açıkta kapalıda namaz kılanda kılmayanda var. Okyanusu geçtiniz valla.
Ayrıca 10 yılda 36 bin burs verdirdi diye saylanı (ki okyanus ve okyanus gillere göre sayloş falan (Rahmetli affetsin beni teşbihte hata olmaz derler) dememiz lazım, kutsayanlar bunun kat ve kat üzerinde bursu her yıl verenleri tahkir ediyorlar.
Okyunus ağabey. Azerilerle aynı evde kaldım. Asla sevemedim azerileri. Türkmenler öyle değil, dağistanlılar, moğallar değil. Ancak Azeriler bir garip geldi bana. Onların bizleride pek sevmediklerini daha önce söylemiştim. BElli kesimleri tarihte kurdukları tek devleti bizim yıktığımızı açıkça söylüyorlardı. Verdiğin link pek inandırıcı gelmedi bana. Cumhuriyet sevine sevine Rusyadaki okulların kapatıldığını söylüyordu ama çatır çatır olumpuyatlarda madalyalar aldılar geçen.

Tarih: 21 Mayıs 2009, 22:49 - İp: 85.***.**9.254
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Haber doğru itimat et. Zaten yazıyor orda Azerbeycan devlet gazetesi, mili meclis organı diye.
Neden şaibe uyandırmaya çalıştın. Senin matrikslerin sıfırı 21 bin tl olmuş.

Tarih: 21 Mayıs 2009, 23:44 - İp: 78.***.**9.230
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

yav karalama benim matriksimi. onlar benzinli olanlar. Tüpte takılıyor garanti mukabili.

Tarih: 22 Mayıs 2009, 00:09 - İp: 85.***.**9.254
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Ayrıca İlçemizde dahil her yerde kapalı kızlar kadar açık kızlarda evlerde kalıp burs alıyor. Açıkta kapalıda namaz kılanda kılmayanda var.

kılmayanı zorla kıldırmıyomular? fetoşun kasetleri cdleri zorla aldırılmıyomu? bide tabı zaman gazetesi uyeligi,aynı evde kalan 7 kişi,aynı gune ait 7 zaman gazetesi sana bı cagrısım uyandırıyomu mesela??
her persembe "toplantı" ve toplantıya katılma zorunlulugu??

makrube güzel olur ama lafım yok :D

cevabını bekliyorum dört gözle.. cunku 2+4 yıl unıversite hayatı yasadım degişik degişik sehirlerde(sadece biyere ogudurde dıyemezsın buna),ne nedir biliyorum..
------
bırakın bu işleri..
barı deyınkı evet isterse acık olana namaz kılmayana vermez size ne..
argumanınızı yalan yanlısla susleyecegınıze boylesı daha hayırlı..

Tarih: 22 Mayıs 2009, 00:19 - İp: 78.***.**5.193
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

cd kasitmi kaldı gaijin efendi. Bitti bunlar devir mp3 devri. Çağdışısın sen.

Tarih: 22 Mayıs 2009, 00:29 - İp: 85.***.**9.254
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Cesaret açıksözlülük arama boşuna gajin. O açıdan ibda c liler daha saygıdeğerdir gözümde. Adam daha höt demeden ağlıyor.

Geçende zamancı arkadaş aradı. Ben dedim bizim büroda benim bilader abone zaten. Abi sen de ol diyor. Dedim zaten okumuyoruzki ne yapacağız iki tanesini. O zaman diyor o iptal etsin sen abone ol. Mantığını anlayamadım. Halbuki bilader de abone filan değil takiyye yaptım esasında.

Tarih: 22 Mayıs 2009, 00:31 - İp: 78.***.**9.230
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 22 Mayıs 2009, 00:33 - İp: 85.***.**9.254
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Biri bu nurculardan bahsedince, aklıma hemen titan saadetler zinciri geliyor nedense

Tarih: 22 Mayıs 2009, 00:36 - İp: 88.***.**2.46