feridunb
feridunb (üye)
Ankara / Amatör

Tekrar Aranızdayım.. Teşekkürler

Merhaba;
Tekrar bu siteye dönüp yazmayı kesinlikle düşünmüyordum...
Ama aşağıya kopyaladığım bana gönderdiğiniz özel mesajlar ile yine elveda başlıklı yazıma verdiğiniz yanıtlar (ilk elveda konusu silindiğinden burada gösteremiyorum) beni çok duygulandırdı...
Bu mesajlar ayrılmaya karar vermiş bir üyeye moral olması için yazılan yazılarmıydı yoksa kısa sayılmayacak bir süredeki paylaşımların getirdiği içten bir güzellikmi idi......
Ne olursa olsun ben çok duygulandım... Hepinize tüm kalbimle teşekkür etmek istiyorum...

Sonra kendime sordum, kime .. hangi davranışa kızmış olursan ol, sizlerinde dediğiniz gibi uzaklaşınca haksız konuma düşmeyecekmiydim... ? Hadi bu o kadarda önemli değil bir kaç gün sonra unutulur gider...
Ancak bana yaşattığınız bu duyguları birdaha bulabilirmiydim.. sizleri kaybetmek yazık değilmi... her yerde çirkinlikler elbette olacak... öemli olan güzellikleri görüp onlarla mutlu olabilmek değilmi....

Arkadaşlar; Tekrar teşekkür ederim, ilk başlarda eskisi kadar olmasada yine aranızda olmaktan onur duyacağım... ..

As’dan şu sözü için “(eğer sizi rahatsız etti ise topic amacına ulaşmıştır)” özür beklemeye de devam ediyorum.. bunu unutmam mümkün değil...

Aşağıda bana gönderdiğiniz mesaj ve yanıtlar yeralmaktadır... isimleriniz her ihtimale karşın belirtilmemiştir...

Feridun siteyi terk etmeden önce bir süre bekle.Sana daha sonra mesaj atmaya çalışacağım.Şimdi evden çıkacağım için yeterli zamanım yok ama bu denli kırılmana üzüldüm.
Lütfen benim hatırım için biraz daha sabır...

merhaba.. biliyorum, yaşananlar canınızı sıkıyor.. ama siteden gitmeyi düşünmeyin..
mesela ben, iki sitede birden yazıp çiziyorum.. burayı bırakmayı bir aralar kafama koymuş olsamda... olmuyor ... bazı arkadaşlar bırakılmıyor.. turkfotograf.com da da çok iyi arkadaşlarım var buradada..
sizide sempatiyle izliyorum..
Canınızı sıkmayın.. Saygılarımla.
dert etmeye değmez sen kendi çizginde ilerle yılma derim boşver ne veda edeceksin birşeylerde haklı isen onu sonuna kadar savun bu şekilde haksız çıkıyorsun haberin olsun
Olayların bu şekilde gelişmesi gerçekten üzücü.Haklı olmanıza rağmen gitmeniz yanlış bir tutum.Bence kalarak haklılığınızı gösterin.Giderseniz bence zan altında kalabilisiniz.Bu benim şahsi görüşümdür.Bence gitmeniz bu site ve bizler için bir kayıptır.Tekrar kararınızı gözden geçirmenizi eğer mümkünse vazgeçmenizi umut ederek selam ve saygılarımı gönderirim...
sevgili kardeşim..
olayların tatlıya bağlanacağını umuyorum olaylara şahit olduğumu tahmin edersin...
ama genede herşeyin tatlıya bağlanmasını istiyorum
sevgili kardeşim..
olayların tatlıya bağlanacağını umuyorum olaylara şahit olduğumu tahmin edersin...
ama genede herşeyin tatlıya bağlanmasını istiyorum
Sevgili Feridun Abi,yapılanlar gerçekten çok çirkin,,sana desteğiz her konuda,,kendi çapımızda yapabileceğimiz ne varsa yapmaya hazırız..sevgiyle kal
Sevgili arkadaşım..
bunları okuduguma cok uzludum.boyle bılgılerın ve cok guzel dostlukların yasandıgı sıtede bunları duymak ve yasamak cok uzucu.insan artık sogumaya baslıyo.
sızınle fazla tanısma konusma fırsatımız olmadı ama actıgınız konuları ve verdıgınız cvpları hep takıp edıyordum.gıdısınıze uzuldum.sizden ogrenecek cok sey vardı daha.......
gırdıgınız bu yolda sonuna kadar yanınızdayım.bundan emın olabılırsınız....saygılarımla ...
sayın feridunb merhaba, olayları ilk andan beri takip ediyorum.test için firmalarla görüşülecek denilince çok sevinmiştim bu site bir dpreview niçin olmasın diye düşünmüştüm ancak ihmal edilen detay denilemeyecek önemli konular vard

Tarih: 18 Ağustos 2006, 21:42 - İp: 85.***.**2.215
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Aramıza tekrar hoşgeldiniz..

Tarih: 19 Ağustos 2006, 09:08 - İp: 81.***.**3.185
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Bizleri bırakmadığınız için.... Sonsuz teşekkür...

Tarih: 19 Ağustos 2006, 09:19 - İp: 85.***.**4.56
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

Feridun tekrar hoşgeldin siteye.Şeref verdin.

İyiki de geldin.İlerleyen zamanlarda yollarımız hep güzel olan yorumlarda ve bilgi alış-verişlerinde kesişecek.

Bizleri kırmadığın için tekrar teşekkürler.

Umalımda kimse birbiriyle kötü olmasın.Yanlış anlaşılmalar,kırgınlıklar meydana gelmesin.

Önemli olan fotoğrafçılık ile ilgili paylaşımlardır.

Sitede olan huzursuzluk,2 kişiyi değil herkesi etkilemektedir.

Birimiz hepimiz,hepimiz birimiz için.

Feridun arkadaşımızın yanında olan herkese,onu tekrar aramıza getiren iyi dilek mesajları için teşekkür ediyorum.

Feridun [>:D :D

Tarih: 19 Ağustos 2006, 09:52 - İp: 85.***.**2.28
stcolor
stcolor (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

feridun hoşgeldin sefa geldin gitmen hiç hoş değildi ama gelmen hoş oldu tekrar hoşgeldin...

Tarih: 19 Ağustos 2006, 10:08 - İp: 85.***.**6.29
cappadociaman
cappadociaman (üye)
Artvin / Doğa Fotoğrafçısı

Gitmenize ne kadar üzüldüysem,gelmenize de o kadar sevindim.
Tekrar aramızda görmek adına sevinirken,bir daha benzer olaylar yaşamamanızı diliyorum.
H O Ş G E L D İ N İ Z

Tarih: 20 Ağustos 2006, 00:30 - İp: 88.***.**7.207
xtolga
xtolga (üye)
İstanbul / Amatör

Geldiğine sevindim, hoşgeldin

Tarih: 20 Ağustos 2006, 08:33 - İp: 85.***.**6.70
dadasnazim
dadasnazim (üye)
İstanbul / Amatör

aramıza tekrar hoşgeldin feridun usta

inan bizleri çok sevindirdin

Tarih: 20 Ağustos 2006, 10:57 - İp: 88.***.**5.208
mimarca
mimarca (üye)
İstanbul / Amatör

Tarih: 20 Ağustos 2006, 17:09 - İp: 85.***.**0.205
gordi
gordi (üye)
Antalya / Firma

tekrar hoşgeldin aramıza

Tarih: 22 Ağustos 2006, 11:57 - İp: 85.***.**7.155
ayg
ayg (üye)
İstanbul / Meraklı

İSYAN ŞEKLİNİZİN DEĞİŞMESİNE SEVİNDİM...

SAYGILARIMLA...

Tarih: 22 Ağustos 2006, 14:36 - İp: 81.***.**0.1