ramazan
ramazan (üye)
İstanbul / Amatör

Sualtına Merakı Olan Arkadaşlar...

burada antalya demrede ukrayna bandıralı iberian coast adlı bir batığın videosu var sanırım bu batığı ilk olarak ben görüntüledim çünkü yaptığım araştırmaya göre bu gemiye ait bir video bulamadım ve sizlerle sitemizde paylaşmaktan mutluluk duyarım selamlar.''linki tarayıcınıza yapıştırın''

videonun linki alttaki:
http://www.youtube.com/profile?user=ramazanalkan1967

fotoğrafların linki aşağıda:

http://picasaweb.google.com.tr/ramazanalkann/SuAltDalFotoRaflar

lüten forumun devamını okuyun

#ramazan' tarafından 08.03.2008 11:51:06 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 7 Mart 2008, 10:35 - İp: 85.***.**4.124
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

aslında bu topiği sualtı meraklıları için haberleşme ,bilgilendirme topiği olarak ilerletsek ne kadar güzel olur?fotograf haricinde başka bir hobi ortaklığı..

Tarih: 7 Mart 2008, 18:14 - İp: 85.***.**9.67
ramazan
ramazan (üye)
İstanbul / Amatör

yine güzel bir konuya değindin tebrikler kadir...

ozzy baba (özgün) ile bu konu hakkında yani sualtını tanıtmak bilgilendirmek adına bir mesajlaşmamız oldu şöyleki ;sualtıcı yada sulatına meraklı insanları bir araya toplayabilirsek çok güzel paylaşımlar ve arkadaşlıklar olacaktır diye düşünmüştük tabii burada bir yanlış anlamaya mahal vermeden bir kısa açıklama yapmalıyım; amacımız sualtının güzelliklerini tanıtmak sevdirmek gerekirse dalış vede ülkemiz adıana sporcu kazandırmaktır ben hadiseye geniş bir açıdan bakmak istiyorum yani bir gruplaşma gibi alglılanmasın selamlar.

Tarih: 7 Mart 2008, 18:33 - İp: 85.***.**7.95
ramazan
ramazan (üye)
İstanbul / Amatör

bu arada senin soruya cevap veremedim kusura bakma.

izmirde sualtıcı arkadaşlarımız var her konuda yardımcı olabilirler

#ramazan' tarafından 08.03.2008 10:48:57 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 7 Mart 2008, 18:37 - İp: 85.***.**7.95
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

ramazan bey böyle ortak hobileri olan insanların biraraya gelmesi ile gruplaşma olarak algılanmaz merak etmeyin.

siyasi topikler altında ayrılıklar oluşacağına ,böyle güzel bir konu altında birleşme olması çok güzel olur.

siz lütfen bu konular hakkında deneyimlerinizi biz mereklılar için paylaşınız.

Tarih: 8 Mart 2008, 11:39 - İp: 85.***.**9.67
ramazan
ramazan (üye)
İstanbul / Amatör

evet doğru söylüyorsn ama alınabilecek insanlar olabilir diye düşünmüştüm zaten benim amacımda bu anlamda toplanmak burada birinci sayfadaki yazıyı güncelledim istersen bir daha oku selamlar

Tarih: 8 Mart 2008, 11:45 - İp: 85.***.**2.122