hdm
hdm (üye)
Yozgat / Amatör

Sevgili Günlüğüm 2007

Bir günlüğümüz de olsun ama farklı. Ülkemizde, yaşadığımız şehirde ve dünyada ki olayları kendi dilimizle not alalım.

Tarihe not düşüyorum.

Tarih: 17 Ocak 2007, 12:06 - İp: 88.***.**8.132
ayvil
ayvil (üye)
Bursa / Meraklı

YAŞASIINNN, YUPPİİİ, YİHHUUUU, OLLEEEEYYYYYY!!! SINAVLAR BİTTİİİİİİ

Bu arada selamlar günlükcüm böyle selamsız sabahsız giriverdim

Yau seni görünce anılarım depreşti... ortaikinci sınıftan taa üniversite bitene kadar kesintisiz günlük yazardım ben aahh ahhh ne günlerdi... bıraktım sonra niyese... neysee, seni gördüğüme sevindim yani

Çok yorgunum çook

Sınavlar bitmesine bitti ama tatilde yazmam gereken iki tane makale var e ben ne anladım bu tatilden neyse, şimdiden bozmayayım moralimi

Bursa'nın lodosu meşhurdur bilirsin... Ne zamandır görünmüyodu, bugün bir geldi ki sorma lodoslu havada yürümek ne kaddar da zor yau Bugün iki kere çarpıldım yani; bi snv çarptı bi de lodos... kafam kazan gibi oldu
Bugün bi de üç tuşu kopuk(birisini klavyenin tozunu alırken ben koparmıştım ) tab tuşu basmayan klavyeden kurtuldum yazı yazmak ne de kolaymış halbuki normal bi klavyede

Bilgisayarımdan bazı mp3lerim silinmiş yaa... Farid Farjad klasörüm de kayıp, şimdi farkettim Allah Allaaah nereye kayboldular ki

Bu arada bu losodun arkası yağmurdur umarım

Bu gece ders çalışmıcam ve yarın sabah erkenden uyanmıcam... Ne saadet ya Rabbimmm

Hadi bana müsaade günlükcüm, görüşürüz

Tarih: 19 Ocak 2007, 21:11 - İp: 85.***.**9.105
aattaa
aattaa (üye)
Ankara / Amatör

hala çalışıyorum.......başladığım tüm denemeler yarım.....bunları ne zaman yazabileceğim acaba......bazen başkalarının fotoğraflarında gördüğüm hikayelere dalıyorum....yazmak için izin istemem, belki de ortak bir çalışma başlatmam gerek...henüz kimseyle konuşmadım....belki doğru zaman değil....düşünüyorum...öylece dalıp gidiyorum kendime...

Tarih: 19 Ocak 2007, 21:37 - İp: 88.***.**0.76
studyofoto
studyofoto (üye)
Sinop / Meraklı

sevgili günlük..

artık günlük yazmıyorum cünkü sen beni anlamıyorsun..artık sana yazmayacağım.içime kapanık karamsar yapıyorsun beni..basta da deiğim gibi artık yazmayacağim..

Tarih: 19 Ocak 2007, 22:08 - İp: 85.***.**3.165
aattaa
aattaa (üye)
Ankara / Amatör

dün birkaç fotoğrafımı daha sildim.....daha önce de bunu yapmıştım; seninle şimdilik paylaşmak istemediğim bir his bu...sanırım birazdaha sileceğim..kendimle ilgili biryolculuk bu...umarım bu fotoğrafları sevenler beni hoş görürler....

Tarih: 20 Ocak 2007, 10:18 - İp: 88.***.**0.76
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

merhaba gunluk,
canım sıkkın bugün..içim bomboş..sınavlar bitti kurtuldum ama midemden kalbime dogru bir şeyler yukarı cıkıyor sanki..uyuyamıyorum..solda sadece kendi adım kalana kadar sitede olcam sanırım,yada vurup kafayı yatak yorgan boguscam..sıkıldım,cok olmuyordu uzun zamandır ama yasamak agır geliyor,uyumak istiyorum uzuuun uzun,uyuyunca suclu hissediyorum,işe yaramaz,boş...pazarbeyde yok ki üç gündür,atıscak biride,ve galiba akıllandılar,fotograf calan cırpanda cıkmadı (hiç çıkmasın zaten).. bugunler site cok durgun,yorum yok foromda cevap yok,,sankı galeriye girme yasagı konmus,sol taraf bomboş..bir bura vardı iki üç zaman gecirdigim burada boş..
dedim ya sıkıldım,içimden hiçbişey yapmak gelmiyor,bir terkedilmişlik hissettigim,itilmişlik..muzik dinleyemiyorum,fotograf zaten cekmiyorum aylardır,evimi yatagımı ozledim,ta yıllar oncesinden arkadaslarımı ozledim,sevdiklerimi,sevenlerimi..en iyisi yatmak,uyumak
iyi geceler gunluk,kımseye soyleme soylediklerimi

Tarih: 21 Ocak 2007, 01:36 - İp: 88.***.**5.151
fokss
fokss (üye)
Muğla / Firma

yooo sol tarafta sadece sen kalamazsın, bizde varız burda

Tarih: 21 Ocak 2007, 01:43 - İp: 88.***.**5.88
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

ozaman uykusuz bi gece diliyorum,ben yatar
sol tarafta tek oldugun print screen goruntusunu bekliyorum bende bitane var iyi geceler

Tarih: 21 Ocak 2007, 01:46 - İp: 88.***.**5.151
fokss
fokss (üye)
Muğla / Firma

sana iyi geceler yarın görüntü burda.

Tarih: 21 Ocak 2007, 01:49 - İp: 88.***.**5.88
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

fokss nerdesin

Tarih: 21 Ocak 2007, 02:57 - İp: 88.***.**5.151
hdm
hdm (üye)
Yozgat / Amatör

BİRŞEYLRE OLACAK YARIN hiç ummadığımız kara eller uzanacak adileşmek hiç bu kadar basit olmayacak çıkacak birisi yresiz yersiz verip veriştirecek duygusuzca kendi kimliğini yerlere serercesine belki biri öldü kendi fikirleri uğruna şehit oldu ama sen evet sen işte sende öldün ama senin ne fikrin var nede bir yok oluşun olacak bu ülkede beynine kurşun sıkılanlar arasında olmayacaksın sende bir tavukda olan dahi yok...sen simitin üstündeki susamlarla yetin yere düşenler senin için değersiz zaten sen tavuk bile olamazsın...senin olmadğına inandığım siyasi kimliğinin üstüne tüküreyim 17 yaşındaki bir genç karıştıramadı ama teşekkürler sen ve senin gibiler karıştırdı yazık sana Türk medyasına TEŞEKKÜRLER hep böyle sağ duyulu olun gurur duydum bu gün RADİKAL gazetenizi almayıda unutmayın bakalım YILMAZ ERDOĞAN ne hazırladı...

DEFOL GİT LANETLİ...
FİKİRLERE KURŞUN İŞLEMEZ...

içişlerini suçlayanlar siz olmazsanız bu ülkede iç içleri bakanlığına bile gerek kalmayacak...

sevgilerle...

#yakuprai' tarafından 21.01.2007 12:44:26 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 21 Ocak 2007, 12:39 - İp: 85.***.**5.46