hdm
hdm (üye)
Yozgat / Amatör

Sevgili Günlüğüm 2007

Bir günlüğümüz de olsun ama farklı. Ülkemizde, yaşadığımız şehirde ve dünyada ki olayları kendi dilimizle not alalım.

Tarihe not düşüyorum.

Tarih: 17 Ocak 2007, 12:06 - İp: 88.***.**8.132
hdm
hdm (üye)
Yozgat / Amatör

Zaman grubunun İngilizce çıkarmaya başladığı Today’s Zaman harekete geçti. Kadrosunu güçlendirmek içen kollarını sıvayan gazete, BM Genel Sekreterliği’nden ayrılan Kofi Annan’a teklif götürdü. “Yakında cevap vereceğim” diyen Annan 15 günde bir köşe yazacak.

Biz teklif edelimde teklif edenin bir yüzü kabul etmeyenin iki yüzü kara.

#yakuprai' tarafından 17.01.2007 12:14:43 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Ocak 2007, 12:12 - İp: 88.***.**8.132
seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

sevgili günlük.. Bakımlı olmak güzeldir ama bakımlı olmak boya, badana yapmak değildir.. bakımlı olmak temiz olmak değil midir? sevgili günlük.. saçını sarıya boyatınca orjinallik kalıyor mu?.. orjinalliğini kaybetmemiş olmalı..
değil mi günlük..

Tarih: 17 Ocak 2007, 12:22 - İp: 81.***.**6.111
mandyy
mandyy (üye)
İstanbul / Meraklı

sevgili günlük
bu gün pamuk şeker yerken hep yüzüme bulaştı.yapış yapış gezdm.komik göründüğümü biliyorm ama napiim yemeyi çok seviyorm.aramızda kalsn haa

Tarih: 17 Ocak 2007, 21:41 - İp: 85.***.**2.15
sakajawea
sakajawea (üye)
Yurtdışı / Amatör

Sevgili gunlugum..
Bugun yine kucuk bir melegin caresi yok diye onu melek olmaya birakildi cunki kanser butun vucudunu hizla sarmaya devam ediyor. Onun kucuk elinden tutup tenini hissetmem, yaptigimiz beraberce resim, sevdigi en guzel renk pembe olmasi... ve bir gun ona verilen bu teni birakip gitmesi.. Bugun bu benim ondan vedam diye gecti icimden.. Allah anne ve babasina kolaylik, guc versin...

Kusura bakma sevgili gunlugun biraz agir oldu fakat bu bir gercek... Her gun, her saat sevdiklerimizin ve yasamin kiymetini bilelim

Tarih: 17 Ocak 2007, 22:36 - İp: 84.***.**5.117
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Noluyor yav .Kiminle konuşuyorsunuz.

Tarih: 18 Ocak 2007, 00:06 - İp: 85.***.**6.206
hdm
hdm (üye)
Yozgat / Amatör

bu gün hayatımda hiç önemli bir kararı vermek için 15 dakikam oldumu diye düşündüm evet oldu cezasını hala çektiğim bir 15 dakikam oldu neden hep kötü kararlar verilir ki...

sevmek vazife, sevilmek imtiyazdır, sevmek ve sevilmek ittifaktir.

caresiz meleğime dualarla.

Tarih: 18 Ocak 2007, 00:16 - İp: 88.***.**8.132
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Kendimi çok kötü hissediyorum.Sanki bitmiş gibiyim.Çok ama çok yorgunum. Gündüz bile uyumak sitiyorum.Yatmak yatmak yatmak. Sadece yatmak. Derin deliksiz, rahatsız edilmeksizin uyumak. BUnaldım, sıkıldım.

Tarih: 18 Ocak 2007, 00:18 - İp: 85.***.**6.206
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

sevgili gunluk,sen aslında bana ozel olmalısın ama ben nedense 60000 kişinin okumasına fırsat erecek sekilde buraya yazıyorum..bugunde dıger gunlerim gibi berbat gecti..sınavlara bakılırsa bır yıl daha ekstradan eskişehirdeyim uyumak istiyorum,sokakta esnemeden dolasmak istiyorum,hiçbişey yapmak istemiyorum.. haftasonuda gelmiyorki kurtulsam...pazarbey sen uyanınca benide kaldır

Tarih: 18 Ocak 2007, 00:48 - İp: 88.***.**0.128
eastwood
eastwood (üye)
İzmir / Amatör

sevgili günlük
her gün 11 bin kişinin girdiği bir sitede
gönüllü olarak çıkarttığımız fanzine bu kadar duyarsız kalınması yüzünden kıl oluyorum
altın koza da bu sene sayfa düzenleme dalında ödül alan abim ve benim bütün seslenişlerimize rağmen bu işi sahiplenmeyen
araştırmayan üretmeyen ve benimsemeyen bir site ahalimiz olduğu için kınıyorum
3. sayısını şimdiden bitirdiğimiz dergimiz için taş üstüne taş koyan yürekli insanları tüm aşkımla kucaklıyorum

Tarih: 18 Ocak 2007, 09:22 - İp: 212.***.**2.169
studyofoto
studyofoto (üye)
Sinop / Meraklı

sevgili günlük

ne monoton bir yasantımız var değilmi kalabalık ve cekılmez..hergun hersey aynı kalk işe gel eve git yat...aynı günümün 12 saatını calısarak 7 saatını uyuyarak geri kalan 5 saatını ise belli belirsiz işlere yada kısmen sevdıklerıme ayırıyorum..

ee ben ne anladım bu ısten..hiç gelmeseydık dunyaya daha iyiydi..hafta sonu da tatil yok..

Tarih: 18 Ocak 2007, 13:34 - İp: 85.***.**2.77