pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Köpeklere Dikkat

Başlıktan zaten ne demek istediğimi anlamışsınızdır. Çocukları parçalayan köpeklerden bahsediyorum. Sokakta ona buna saldıran sokak köpekleri kadar ev köpekleride artık sorun olmaya başladı. Özellikle pitbulların bu kaçıncı faciası. BUnların beslenmesi yasaklanmalı. Tamamı hemen öldürülmeli.
Ayrıca evde mümkün olduunca ihtiyaç yoksa köpek beslemeyin. Altıntaşta da bir köpek çocuğun birinin yüzünü parçaladı. Çocuk şu anda yoğun bakımda. İnşallah kurtulur.
KÖpeğin zevk için beslenmesi bakılması hele hele eve sokulması kesinlikle doğal bir olay değildir. Fıtrata terstir. Eğer ihtiyaç varsa beslenmeli. NEtice itibariyle yırtıcı hayvandır.
Aman dikkat edelim.

Tarih: 14 Mayıs 2008, 19:58 - İp: 88.***.**4.39
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

Ne

sen cinconlumu oldun..
çıldırdın mı

delimisin adam..
burnundan çıkanı kulağın tadıyomu senin..
o karışım betasız olurmu hiç.. betasız neye benzer.. ıyy ağzımı sürmem..

aha biri daha doğuruyor...
ya benim bu akvaryum için bi doğum kontrol sistemi geliştirmem lazım.... akvaryumun tepesinden balık taşmaya başladı.... aynı sinemalardaki patlamış mısır makinesine benziyor..

tato okyanusuda çağıralım.. yemekten sonra patlamış mısır yapsın bize.. yağlı ve tuzlu..

Tarih: 16 Mayıs 2008, 14:53 - İp: 88.***.**2.208
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

pazarbeyide çağıralım.

kendisi topic sahibi çağırmazsak eşşeklik etmiş oluruz.

ben mangalı yellerken, sen salatanın yağ/sirke oranını dengelerken okyanus pişirdiklerimizi yerken, pazarbeyde bizim komşunun pitbullu sever.

olmadı, hani bana hani bana der.

Tarih: 16 Mayıs 2008, 15:08 - İp: 213.***.**2.98
el-cezeri
el-cezeri (üye)
İstanbul / Meraklı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 16 Mayıs 2008, 15:12 - İp: 78.***.**9.160
cemone
cemone (üye)
İçel / Amatör

O sekilde kopek yetistiren insan kiligindaki yaratiklara burdan kufur bile ederim.. Bu cins kopekler gercekten tehlikelidir tamamen katiliyorum lakin sunuda belirteyim her kopek vahsi degildir

"Kopeğin zevk için beslenmesi bakılması hele hele eve sokulması kesinlikle doğal bir olay değildir. Fıtrata terstir. Eğer ihtiyaç varsa beslenmeli. Netice itibariyle yırtıcı hayvandır."

Size bu konuda kesinlikle katilmiyorum saygilarimla..

#cemone' tarafından 16.05.2008 15:18:40 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 16 Mayıs 2008, 15:17 - İp: 198.***.**2.130
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Rokomet kiyoto protokolü dedinde . Doğal kaynakları süs için harcayacağına akvaryumda aynalı sazan inci kefali alabalık yetiştirsen daha makul ve mantıklı hareket etmiş olursun.Mangal zaten benim arabanın arkasında var. Birde yaş üzüm şırası oldumu tamam.Kımızda uyar.

Tarih: 16 Mayıs 2008, 15:39 - İp: 85.***.**6.27
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

BUFFALO'YA KATILIYORUM. PAZARBEYİN FAŞOBEY OLDUĞU DOĞRUDUR. ORTALIĞI KARIŞTIRDI. KENDİSİ ORTALARDA YOK.

LÜTFEN KEDİLERİ , KÖPEKLERİ RAHAT BIRAKALIM.

İNSANDAN BAŞKA HİÇ BİR CANLI ZEVK İÇİN CANLI ÖLDÜRMEZ.

YARADANIN HER YARATTIĞINA SAYGI GÖSTERELİM.

Tarih: 16 Mayıs 2008, 15:47 - İp: 88.***.**3.183
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Rokomet sen volvo alacaktın ne oldu??

Tarih: 16 Mayıs 2008, 16:40 - İp: 85.***.**6.27
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Volvolar için iyi değil diyorlar...

Saab al derim ben...

Tarih: 16 Mayıs 2008, 17:00 - İp: 213.***.**2.98
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

samsung aldım.. çift kameralı..
ikinci el volvo bulamıyorum..
bulduklarım ya sıfırıncı el yada onbeşinci el..

hatta bi tanesi el bile değil..
volvo dozer.. adam bana maliyetine bıraktı 320 milyar..
bozuğum olmadığı için yarın uğrarım dedim hızla uzaklaştım..

Tarih: 16 Mayıs 2008, 17:06 - İp: 88.***.**2.208
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

araba alıcaksan eğer finlandiya malı olacak ben onu bilir onu söylerim.

Finli yapıyo kardeşim.

Tarih: 16 Mayıs 2008, 17:09 - İp: 213.***.**2.98