fotografya
fotografya (üye)
Edirne / Amatör
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

ben bağırıyorum: HEPİMİZ İNSANIZ!.

Tarih: 25 Şubat 2007, 23:26 - İp: 88.***.**8.35
levent92
levent92 (üye)
Edirne / Stüdyo Fotoğrafçısı

ya ermenilerin 1992 de yaptığı soykırımdır hemde vahşi bir soykırımdır neden çünki ölmüş bir insanın kafasına topa vurur gibi vuruyorlar bu ermenilerdeki kin ermeni harici bütün insanlaradır.

Tarih: 26 Şubat 2007, 12:25 - İp: 85.***.**9.51
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

HEPİMİZ İNSANIZ!...

Tarih: 26 Şubat 2007, 12:31 - İp: 85.***.**3.230
seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

hepimiz ermeniyiz hepimiz... nasıl insanlarsınız anlamıyorum..
şimdi hepimiz azeriyiz hepimiz.. ama kafanız almak istemedi.. yada biz sokamadık kafanıza.. Zalimin ezdiği mazlumun yanındayız.. hrant cinayete, pisi pisine öldürüldüğü için hrantız dedim.. hatta ermeni oldum o gün..

yine bir yerlere çekmeyin.. batuhan19b burdayım..

Tarih: 26 Şubat 2007, 12:32 - İp: 88.***.**9.106
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

seyyah hırantız deseydin anlardım ama ermeniyizi asla anlayamıyorum bugün tarihine bakar bende hepimiz azeriyiz diye bagırabilirim ama tarihine bakıp hepimiz ermeniyiz diye asla bagıramam tarihinde olumlu olabilecek bizim hayrımıza yada insanlıgın hayrına bişey yokki

ben ancak şu şekilde bagırırım
hepimiz türküz hepimiz insanız azerilerin acısını sonuna kadar paylaşıyorum.budur.
amacım tartışmak deyil bu benim firim.

#batuhan19b' tarafından 26.02.2007 13:43:55 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Şubat 2007, 13:25 - İp: 88.***.**1.89
ahmetçiçek
ahmetçiçek (üye)
Kırşehir / Amatör

batuhan19b.Kendine gel hırantız demekde ne demek hırant ermeni olduğuna göre???

Tarih: 26 Şubat 2007, 16:44 - İp: 85.***.**5.164
ahmetçiçek
ahmetçiçek (üye)
Kırşehir / Amatör

Arkadaşlar kim ne derse desin ne gösterirse göstersin;
Asala'nın karşısında Türküm.
Türk kafatasçılarının karşısında Ermeniyim
Görüntülerdeki Hocalılıyım.
Çok olmadı hepimiz filistinliyiz diyeli. Çünkü İsrail siyonizminin karşısında olmak gerekiyordu, halada gerekiyor...
Geçmişte de Fransanın karşısında Cezayirliydim, Hitler'in karşısında Yahudi, Rusya'nın karşısında Çeçen, Çeçenlerin karşısında da Kuzey Osetya'daki Beslan'lıydım....
Arkadaşlar tabiki bu gösterilerin hepsine katılmadım. Katılamadım. Ama;
17 MARTTA IRAK İŞGALİNİN 4.YILINDA İSTANBUL KADIKÖY İSKELE MEYDANINDA OLACAĞIM ve orada "HEPİMİZ IRAKLIYIZ, HEPİMİZ ARABIZ" diye bağıracağım

Yeni öğrendim "kulluna ırakiyyun" hepimiz ıraklıyız demekmiş!!

#ahmetçiçek' tarafından 26.02.2007 18:57:58 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Şubat 2007, 18:46 - İp: 85.***.**5.164
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Edebiyat yapacak değilim..Bosnalılar da sırpız dediler bizler de ermeniyiz..bunun kastı zülme karşı gelmekse hocalı katliamında neredeydiniz..ben top yekun ermenilerin hunhur olduklarını söylemiyorum.hatta elimde gücüm olsa asla onların yaptıklarını yapacak ta değilim.ama o katliamlar yapılırken ermenei anneleri göz yaşı dökmediyse benim şimdi göz yaşı dökmem safdillik olur

Tarih: 26 Şubat 2007, 18:55 - İp: 212.***.**2.130
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Bir haksızlığa karşı olurken şu veya bu olmaya gerek yok. Sadece Türk olmak . insan olmak yetmiyormu.

Tarih: 26 Şubat 2007, 19:16 - İp: 81.***.**6.49
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Bir insanı öldürüsün ama bu şekilde öldürmek tıpkı bir arkadşaımızın verdiği linkteki küğrkiü için hunharca katledilen rakunlra yapılanın aynısıdırvElev ki bunlar insan..İşte buna hiç mi hiç dayanamıyorum.Güç bizde iken bir çok halk gibi ermeniler de has halk..Ama güç onlara geçince işte yaptıkları.Ben tarihimle onun için kıvanç duyuyorum.En azından bakın en azından diyorum kadın çoulk çoocuk BELKİ öldürdük -ki bilinçli olduğuna da asla inanmıyorum- ama bu şekilde bir katliam HİÇ BİR ZAMAN YAPMADIK.Onun için müslümanlığımla Türklüğümle gurur duyuyorum.Ve zülumlerin karşısında da sevgili n.babanın dediği gibi Türk olarak müslüman olarak karşı duruyorum.Zülme uğrayanın dini dili ırkı hiç önemli değil..

Tarih: 26 Şubat 2007, 20:10 - İp: 212.***.**2.140