eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

Karadeniz Tatili/pansiyon???

birkaç arkadaşla karadeniz tarafına kafa dinlemeye ve fotoğraf çekmeye tatile gitmeyi düşünüyoruz. pansiyon gibi biryerde birkaç gün kalmak istiyoruz. böyle trt belgesellerindeki gibi güzel yeşillik, pansiyon olan mekan nereler vardır? başka ne tavsiye edersiniz? gittiyseniz nasıl? yani kısaca 5n 1k 4t 7s 6g 2ğ

Tarih: 15 Ağustos 2008, 18:05 - İp: 81.***.**7.8
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 15 Ağustos 2008, 18:44 - İp: 88.***.**0.130
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

eee var mı bilen eden?

Tarih: 15 Ağustos 2008, 18:56 - İp: 81.***.**7.8
coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Size tavsiyem son zamanların meşhur çifti Sevan-Müjde Nişanyan çiftinin "Küçük Oteller Kitabı 2008" modelinden bir tane edinmeniz.Bulamazsanız bu da linki :: TIKLA

Size çok yardımcı olacağından eminim.Her keseye göre bir yer mutlaka oluyor.

Tarih: 15 Ağustos 2008, 20:00 - İp: 85.***.**5.25
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

sağolun coffie hanım

Tarih: 15 Ağustos 2008, 21:06 - İp: 81.***.**7.8
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

herseyide kitabına uydurusyosunu var ya.

Tarih: 15 Ağustos 2008, 21:18 - İp: 88.***.**8.210
randomrandom
randomrandom (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Karadeniz tatili güzel fikir. Eğer Rize'yi düşünürseniz Ayder yaylasını şiddetle tavsiye ederim. Çok güzel ahşap pansiyonlar var. 4-5 Yıl önce dört kişilik bir oda, gecesi 40 Liraya kalmıştık. Şimdiki fiyatları bilmiyorum. Tabiat olarak anlatmama gerek yok sanırım örnek fotolar için bkz. portfolyö; burkay08 "Kaçkar national park" serisi. İnsanı da çok sıcaktır. Biz orada kaldığımız zaman pansiyonun sahibi teyze (fiyata dahil olmamasına rağmen) her sabah konforlu bir kahvaltı getiriyordu ayağımıza,utanıyorduk. Yiyecekler de tamamiyle doğal. Ayder'in ortalama 20 km. yukarısındaki Kavron yaylasında üretilip getiriliyor çoğunlukla. Bu mevsimde(Ağustos ayında) hava şartları dengesiz olur. Mesela geçen hafta sonu güllük gülistanlık bir hava ile çıktık, bir saat içinde yağmur ve sis bastırdı. Ama itiraf etmeliyim ki sisli hali de bir başka güzel... Atlarla gezinti yapabilir, non stop, yağmur çamur demeden tulum oynayabilirsiniz...Ayrıca fotoğraf çekenlere de kötü kötü bakmıyorlar. Bu kadar reklamdan sonra şunu da söylemeliyim ki; dikkat: oksijen çarpabilir...

Tarih: 15 Ağustos 2008, 21:22 - İp: 88.***.**8.2
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

bizdemi gitsek ne.. y.a.t. ne guzel anlattın. Ayaga kadar kahvaltı gelmeler filan .. özendim valla. Eray sen kimle gidiyosunuz. Beni de aranıza alın. Uyumluyum valla..

Tarih: 15 Ağustos 2008, 21:26 - İp: 88.***.**8.210
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

kontras bi ekip var tam senlik, gel bizimle, takıl. hayatını yaşa
(alman usülü ona göre )

Tarih: 15 Ağustos 2008, 21:29 - İp: 81.***.**7.8
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

ula çadır dedinizde aklıma geldi arabayı satacaz ama çadır arka koltuğun altındaki bölmede kaldı unuttum onu sabah ilk işim onu çıkarmak olacak.

Eray çadır hazır hemde 4 kişilik bak kontta geliyor ettik üç bi kişi daha illa takılır peşimize kalkın gidek çadır kurak ayder yaylasında hem bende kafaya takılan mağaracı lambalarındanda var ışık işinide hallettik sayılır.

Tarih: 15 Ağustos 2008, 21:32 - İp: 88.***.**8.104
randomrandom
randomrandom (Objektif)
İstanbul / Meraklı

kontrast sen bir de gıda ürünlerinin tadına baksan... Geçen hafta ayran satan bir çocuğun fotoğrafını çekmek için önce sohbet edip ayranını içeyim de rahat olsun diye düşündüm. Ayranın tadı damağımda kaldı, bu hafta sonu aksilik çıkmazsa bir daha çıkacam. (zaten İstanbul'dan misafirlerim var onları da götürürüm, onların da bir kez olsun ciğerleri doğru dürüst oksijenle dolar )

#y.a.t.' tarafından 15.08.2008 21:45:15 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Ağustos 2008, 21:33 - İp: 88.***.**8.2