mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Bedel Ödeme(me)k

Yaklaşan 12 Haziran seçimleri öncesi ısınan meydanlarda siyasi parti liderler tarafından dikkate alınmaya değer birbirinden farklı açıklamalar yapılmaktadır.

Bu açıklamalardan biride önceki gün başvekil tarafından MHP milletvekili adayı balyoz davası sanığı Engin Alan'la ilgili Bir ülkenin Başbakanı, soruyorum sizlere anma törenine gider de bir Korgeneral orada ayağa kalmaz mı? Kalkması gerekir, kalmadığı anda da bedelini öder. O ayrı mesele. Zaten bedelini de ödedi. Çanakkale'de anma törenlerine gidiyoruz, bu beyefendi ayağa kalkmıyor. Ondan sonra da gereği yapıldı o ayrı mesele. Ama şimdi bakıyorsunuz gideceği yeri o da buldu yönündeki açıklamasıdır ki bu açıklamayla balyoz, ergenekon vs adı verilen davaların siyasi iktidarın birer linç aracı olduğu itiraf edilerek söz konusu davalarla ilgili iddianameler çöpe atılmıştır. Bu bağlamda bendeniz bizlerin bedel ödememek için milletçe top yekün ayağa kalkmamızmı gerektiği sorusunu sormadan edemiyorum... Muhabbetle

Engin Alan paşanın ayağa kalkmadığı an..

Tarih: 21 Mayıs 2011, 00:33 - İp: 78.***.**0.13
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

kahrolsun meçul.

Tarih: 22 Mayıs 2011, 10:03 - İp: 78.***.**3.172
fotofoto34
fotofoto34 (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

bu memlekette dil sürçmesi sadece mehepelilere mahsus sizin diliniz sürçerse bilerek ve isteyerek söylemiş sayılırsınız.ama devlet pekekeye kardeşim derse dili sürçer.
bu memlekette genel başkan yardımcılarının sexs görüntülerinin olması yaşamlarının igrençlik içerisinde olması ve bu igrençlikleri yapan 10 genel başkan yardımcısını deyilde bu görüntüleri yayınlayanların suçlanması da sadece mehepeye aittir başkasının hakkı yoktur.

yaşamları sexs filmi çeviren yönetmenlere uzunca bir film yaptırıp bir kuaşaga sexs filmi diye yutturulacak kadar kirli ve igrenç olan insanları vitrine koyup hadi bize oy verin ,verinde yedi ceddinizi şeyetmeye devam edelim sesinizi çıkarmayın demekte mehepelilere aitttir bu onların en dogal hakkıdır.

Tarih: 22 Mayıs 2011, 16:20 - İp: 88.***.**5.187
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 22 Mayıs 2011, 21:23 - İp: 78.***.**3.172
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

emmiler bu kadar çirkinleştirmeyin artık muhappeti.

keza böyle partisel siyasete de karşıyım esasında. esasen yeri deyil ama zaman zaman fikirlerin politikaların tartışılmasından kaçınmak imkansız.

lakin bunu kişileri partileri ölümüne savunur yahut suçlar tarzda bir partizanlığa fanatikliğe dönüştürmeyi hem doğru bulmuyorum hem yakıştırmıyorum.
Az buçuk klavye ekran yalamış tiplersiniz hepiniz. Eskiden mürekkep idi yalandığı farz olunan nesne.

Kimin dediğine deyil, söylenenin ne olduğuna içeriğine bakın, hatta kimin söylediğine hiç bakmayın öyle kiritik edin. Tayyip de babamızın oğlu deyil k.daroğlu da. Keza yarın onlar gider bilmem kimler gelir. Kişilerin peşinde koşarak yormayın kendinizi. Mühim olan memleketin ve milletin bekası ve geleceğidir.

gevşeyin emmiler rahat olun foturaf çekin. çekemiyorsanız makine satıyım size. 700 tl ye hx5 soni var. aldığım fiyata veriyorum zati pazarlık etmen gari.

Tarih: 22 Mayıs 2011, 22:37 - İp: 85.***.**3.70
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

sıfırı 500 emmi.

Tarih: 22 Mayıs 2011, 22:43 - İp: 78.***.**3.172
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Emmi bazen senin evliyagiller soyundan geldiğini düşünüyorum..

Emmi Pentaks x70 nasıl bi makine..

Bir arkladaş araştır dedi ama objektif olamayacağımdan size sorayım dedim..

Tarih: 22 Mayıs 2011, 23:02 - İp: 78.***.**2.156
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

one emmi ilk defa duydum. link ver. mehapesiz olsun.

Tarih: 23 Mayıs 2011, 00:26 - İp: 78.***.**3.172