mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Bedel Ödeme(me)k

Yaklaşan 12 Haziran seçimleri öncesi ısınan meydanlarda siyasi parti liderler tarafından dikkate alınmaya değer birbirinden farklı açıklamalar yapılmaktadır.

Bu açıklamalardan biride önceki gün başvekil tarafından MHP milletvekili adayı balyoz davası sanığı Engin Alan'la ilgili Bir ülkenin Başbakanı, soruyorum sizlere anma törenine gider de bir Korgeneral orada ayağa kalmaz mı? Kalkması gerekir, kalmadığı anda da bedelini öder. O ayrı mesele. Zaten bedelini de ödedi. Çanakkale'de anma törenlerine gidiyoruz, bu beyefendi ayağa kalkmıyor. Ondan sonra da gereği yapıldı o ayrı mesele. Ama şimdi bakıyorsunuz gideceği yeri o da buldu yönündeki açıklamasıdır ki bu açıklamayla balyoz, ergenekon vs adı verilen davaların siyasi iktidarın birer linç aracı olduğu itiraf edilerek söz konusu davalarla ilgili iddianameler çöpe atılmıştır. Bu bağlamda bendeniz bizlerin bedel ödememek için milletçe top yekün ayağa kalkmamızmı gerektiği sorusunu sormadan edemiyorum... Muhabbetle

Engin Alan paşanın ayağa kalkmadığı an..

Tarih: 21 Mayıs 2011, 00:33 - İp: 78.***.**0.13
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

emmi ben ağzından duydum iş ortağım dediğini. ben sizin gibi medyanın ağzına bakmam.
amma masum adam ha. Allahtan evinden çıkmamış. çıksa Türkiyeyi terör götürürdü.

Tarih: 21 Mayıs 2011, 20:53 - İp: 78.***.**3.172
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

emmi sende de sevmediğin adamları takip etme hastalığı var herhal (ya sev ya takip et)
Yalçın küçük tayyibe ortağım dese ona da inancaksın yani. o kadar inanıyorsun adama.
ortağım dediği konu sabetayistlerle ilgili yazılan kitaplar konusudur büyük ihtimalle.

Ne oluyor şimdi Soner Yalçın la ötekisi ortak diye pkk lılar yakıp yıkarken seyir mi etmek gerekiyor mevzuat gereği ?
Adamlar belediye otobüsü yakıyor banka bombalıyor kreş bombalıyor
sen hala soner yalçın kimle ortak onun derdindesin
hangi derdine derman olacak ise

Tarih: 21 Mayıs 2011, 21:05 - İp: 85.***.**9.174
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

emmi bana kalsa bu pekekelilerin hepisini kıtır kıtır keserim. lakin o zaman izin vermez erkenekoncu amcalar. keza geçende birisinin ki kendisi üst rütbeli asker pekeke kampında foturafları çıkmış idi. seninanmaktamısın izin vereceklerine pekekelilere zarar verilmesine.

Tarih: 21 Mayıs 2011, 21:07 - İp: 78.***.**3.172
okyanus.
okyanus. (üye)

ha bu arada söyleyim
Ergenekon diye bir örgüt yok
Emniyet Genel Müdürlüğü, Mit, Genelkurmay, İçişleri Bakanlığı aynı cevabı verdi mahkemeye. Ergenekon isimli terör örgütü yoktur dedi. Mahkeme de o yüzden Ergenekon Terör örgütü demeyi yasakladı.

Bilginize. ( Bilgi ne işinize yarar bilmem gerçi. Size dedikodu gerek dedikodu )

Tarih: 21 Mayıs 2011, 21:07 - İp: 85.***.**9.174
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 21 Mayıs 2011, 21:13 - İp: 78.***.**3.172
okyanus.
okyanus. (üye)

Bilmem kimin foturafı çıkmasa idi hükümet pkk lıları kıtır kıtır kesecek idi diyorsun yani .

Tarih: 21 Mayıs 2011, 21:19 - İp: 85.***.**9.174
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

valla herşey olabilir emmi. keza ülkemisin sırlarını üç kuruşu satmış sizin tertip. adını söylemek yasakya. bizimkinlerin fidyosunuda çekmişlerdir. pekekeye ellerseniz çıkarırız demiş olabilirler. baksanya kemal derviş emminin bile gözü korktu imf adıyı olmadı gali. kaset böle bişey demekki.
emmi bunlar her kimse geri bir teknolocileri var. kasetmi kaldı keza.

Tarih: 21 Mayıs 2011, 21:59 - İp: 78.***.**3.172
okyanus.
okyanus. (üye)

emmi bırak şu bit pazarı hikayelerini

akepe pkk yı vursun
hem içerde hem ırakta acımasın imha etsin

buna karşı çıkacak olan kim varsa
akepeye destek için sokağa çıkmazsam namerdim

Tarih: 21 Mayıs 2011, 22:12 - İp: 85.***.**9.174
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

len emmi içimiz hayin dolu. daha büyük anıt 2 sene önce sözde gitti vurdu kırdı. kaç pekekeli öldü. tam 13 milyor dolar gitmiş. sonuç. büyükanıt efendi bu sefer bitti demişti. kimseye birşey olmadı tabi.
bunlar tertip. biz işin sadece lafazanlığını yapıyoruz. ölen hep bizim gibi garibanların çocukları. şu son 12 pekekeli teröristler içinde aynı bizim evlatlarımız gibi onlarınkilerinde feda edildiği söylenmekte. her iki tarafın çocuklarıda aynı eli tarafından bile bile ölüme gönderilmekte. benim vardığım kanaat budur.

Tarih: 21 Mayıs 2011, 22:14 - İp: 78.***.**3.172
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Mechul emica o vatandaş sonra ballandıra ballandıra anlatıyor neden kalkmadığını.:Laf salatası yaparak işi sağa sola çekmeye çalışma..
Herkes yerini bilecek..Bu ülkeyi Hükümetler yönetir.:Askerler emirleri uygularlar..Ve bu ülkede vatanını seven sadece askerler de değildir..
bunu sen de öğren..Onlar da öğrensin..

....................................................

Törenlri iki saat geciktirme ricasını terbiyesizlik olarak gören mechul...

Peki çıkan kasetlerdekileri ne ile tanımlıyorsun çok merak ettim..

Bi açıkla da şu terbiye anlayışını öğrenelim...

Tarih: 22 Mayıs 2011, 00:15 - İp: 95.***.**5.19