suysal1
suysal1 (üye)
Denizli / Amatör

Teşekkürler

Sevgili Fotoğrafsever Arkadaşlarım,

Evet Deli'nin biri kuyuya taş atıyor bizler de alet oluyoruz itiraf edeyim.

Başta Beni foruma çağıran Dadanagast'a, bizi hatırlayan değerli gönül dostlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim.

Bu güzel Netfotoğraf platformu birlikteliğimizin devamı dileğiyle.

Tüm fotoğrafseverlere saygı ve sevgilerimi sunarım.

Tarih: 23 Ağustos 2005, 16:33 - İp: yok
saltiks
saltiks (üye)
Denizli / Meraklı

alenen de söylim dadanagast . allah sana akıl versin fikir versin. allah seni ilk önce insan etsin . ureyen delilerden etmesin. kaç kişiyi kaçırdın bu siteden.

Tarih: 24 Ağustos 2005, 20:46 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

gercekten de; "salt tik-sindirici" birisin saltiks.. allah vallah cekiyorsun, sonra kalkip beddua'lar ediyorsun.. yazik senin gibi delilere..
..
senin gibi birisini kacirtabilmissem bu siteden ne mutlu bana.. senin gibi dini alet edip burada fotografcilik adina degil de baska cikarlar veya adi her neyse artik, konusanlari kacirtabiliyorsam cok ama cok mutlu olurum..
git reklamini baska yerlerde yap..
...
ne konustugunu bilmiyorsun!!!! burada, dini alet ederek birseyleri kazanmaya calisma sakin!!!!
bir de masum ayaklarina yatiyorsun.. aman cok masumsun..
tamamen olay cikarmak icin gelmis birisin..
...
he bu arada ben ureyen delilerden olmam hicbir zaman, merak etme.. (inat edip sana laf yetistirmemin disinda..).. kendi kendimi insan kilarim.. kendi kendimi uyarlarim sartlara..
ama su da var ki senin gibi tiplere de deli olurum..
...
umarim kacar gidersin en kisa zamanda da senin gibi zavallidan da kurtulmus olur forum..

Tarih: 25 Ağustos 2005, 03:17 - İp: yok
saltiks
saltiks (üye)
Denizli / Meraklı

Tarih: 25 Ağustos 2005, 04:14 - İp: yok
suysal1
suysal1 (üye)
Denizli / Amatör

Yüce Dinimizi bu şekilde kendi çirkin emelllerine ulaşmak için kullanma. Senin tip insanlar dinimizi kötüymüş gibi gösteriyorlar. Temsil edemediğin bir şeyi ağzına bile alma.Çünkü Dinimiz senin diline düşmeyecek kadar yücedir.

Tarih: 25 Ağustos 2005, 09:38 - İp: yok
saltiks
saltiks (üye)
Denizli / Meraklı

Tarih: 25 Ağustos 2005, 10:27 - İp: yok