suysal1
suysal1 (üye)
Denizli / Amatör

Teşekkürler

Sevgili Fotoğrafsever Arkadaşlarım,

Evet Deli'nin biri kuyuya taş atıyor bizler de alet oluyoruz itiraf edeyim.

Başta Beni foruma çağıran Dadanagast'a, bizi hatırlayan değerli gönül dostlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim.

Bu güzel Netfotoğraf platformu birlikteliğimizin devamı dileğiyle.

Tüm fotoğrafseverlere saygı ve sevgilerimi sunarım.

Tarih: 23 Ağustos 2005, 16:33 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

hay sukur kavusturana be suysalim.. aman hicbiryere kaybolma bundan boyle!!!
..

birak delileri valla, onlar hic bitmez..
bak eskiler bitiyor yenileri uruyor..
...
hatta hazirsan tartismaya, bak yeni bir mesaj var forumda, yeni ureyen bir deli.. hala daha ayni konuyla geliyorlar, ona uzuluyorum ben.. yazik valla..
...
neyse konumuza geri donelim.. bak yeni makineler cikiyor piyasaya, ne diyorsun buna? sen hala daha s1 kullan..
(saka bir yana, diger forumdaki fotograflarini gorunce, fotograf makinenin hakkini nasil da verdigini gormek zor olmuyor.. bravo.. [>:D

Tarih: 23 Ağustos 2005, 21:20 - İp: yok
saltiks
saltiks (üye)
Denizli / Meraklı

o deli benim

Tarih: 23 Ağustos 2005, 23:46 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

niye uzerine aliniyorsun ki saltiks? sen ayni konuyla saldirida mi bulunuyorsun ki uzerine aliniyorsun?..
ha ama sen de yuzlerce mesaj gonderenler cok yorum yapmali veya cok fotograf eklemeli gibi bir onyargi sahibiysen bilemem..

Tarih: 24 Ağustos 2005, 00:37 - İp: yok
saltiks
saltiks (üye)
Denizli / Meraklı

güzel kardeşim bırakta ben üzerime alınayım. on kişi üzerine alınıp kalbi kırılaçağına veya gereksiz tartışmalar olaçağına bırakta ben üzerime alınayım.böylesi daha iyi değilmi.
o deli benim değilmi dadangast kardeş.

Tarih: 24 Ağustos 2005, 02:47 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

dedigin gibi gereksiz yere insanlar uzerlerine alinip kalpleri kirilacagina, sen de soyle bari de ben de bileyim saltiks kardes.. kimdir o ukalaca yorum yapan acaba? yuzlerce mesaj atan? ama bir tek fotograf eklemeyen vatandas?
hadi soyle de ogreneyim artik.. ondan sonra soz, sana deli kim soyleyecegim..

Tarih: 24 Ağustos 2005, 03:14 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

sevgili Suysal hoşgeldin tekrar.umarım bir daha saçma sapan adamlara kızıp yorganı yakmazsın.

Ya sevgili dadanagast artık sana kızmaya başlıyorum haberin olsun. böyle saçmasapan tartışmalara girmeni ben sana yakıştıramıyorum.O ..nun daha önceki niki bir sonrakini ve şimdiki nikini bu siteyi takip edenler biliyor...ne diye bu soytarıları (soytarı burada provakatör anlamındadır gerçek soytarılar kendilerini bu adamlarla bir tuttuğum ve dolayısıyla da onlara hakaret ettiğimi düşünüp üzülmesinler lütfen ) karşına alıp cevap veriyorsun anlamıyorum.

Tarih: 24 Ağustos 2005, 03:34 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

haklisin burkay.. bundan sonra cevap vermemeye calisacagim.. ben de kendime kiziyorum ama iste..

Tarih: 24 Ağustos 2005, 03:57 - İp: yok
saltiks
saltiks (üye)
Denizli / Meraklı

delikanlılar biraz edep be .kendi sohbet ortamınızmı burası sadece siz mi okuyorsunuz bunları .başkalrıda geliyor buraya biraz konuşmalarınıza dikkat edin ve öyle gizli şifreli konuşmayın. soytarı kim benmiyim .ne yapmaya çalışıyosunuz. tövbe estağfirullah

Tarih: 24 Ağustos 2005, 04:14 - İp: yok
saltiks
saltiks (üye)
Denizli / Meraklı

gerçeği haykırmaktan aciz insanlar.

Tarih: 24 Ağustos 2005, 04:15 - İp: yok
suysal1
suysal1 (üye)
Denizli / Amatör

Boşverin kavgaları. Dadanagast ve Burkay çok çok teşekkür ederim. Sevgi ve saygılarımla.

Tarih: 24 Ağustos 2005, 11:15 - İp: yok