lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

İlk Kişisel Fotograf Sergimiz

Sevgili arkadaşlar

ogeday ve lazut olarak yaşadığımız Durağan'ı anlatmaya yansıtmaya çalıştığımız "DURAĞAN'DA İNSAN VE YAŞAM" adlı ilk ortak kişisel sergimizi 13 Haziran 2006 da açacağız..

Belki erken, belki fazla hevesin henüz olgunlaşmamış bir adımı ama fotografa olan tutkumuzu belki de Türliyenin en geri kalmış ilçesi Durağanın feryadını bir nebze de olsun duyurmak için kullanmanın tam vakti olduğuna inandık..Kahve köşelerinde akşamı eden gençlere bu sergimizle yeni bir heyecan, yeni bir hedef yüklemeyi amaçladık.

Okul müdürümüz sayın Abdullah ÇÖRDÜK beyin, Halim Ender GÖKÇEBAŞ beyin ve Resim iş öğretmenimiz Mustafa UZUN beyin teşvikleri ile ve diğer öğretmen arkadaşların destekleri ile açacağımız bu sergimize, netfotograf üyeleri olarak sizlerin de değerli katkılarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz..

Kendi adıma fotograf çekmeyi sevdirdiğiniz, fotograf ile duygu ve düşüncelerimi nasıl aktaracağımı öğrenmeme katkılarda bulunduğunuz için başta sitemizin değerli ustalarına ve üyelerine tekrar tekrar çok teşekkür ederim..

#lazut' tarafından 09.06.2006 18:54:23 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Haziran 2006, 12:41 - İp: 85.***.**4.244
ayg
ayg (üye)
İstanbul / Meraklı

TEBRİKLER...

NİCE BAŞARILI, VERİMLİ SERGİLER AÇMANIZ DİLEĞİYLE...

Tarih: 8 Haziran 2006, 12:51 - İp: 85.***.**9.181
dadasnazim
dadasnazim (üye)
İstanbul / Amatör

sevgili sefer hocam ve fatih hocam; sizi bu güzel etkinliğinizden dolayı kutlarım.

ülkemizin kenarda köşede kalmış bölgelerindede butür güzel etkinlikler düzenlemek gerekir.

sizlereri yürekten kutlar başarılarınızın devamını dilerim

saygı ve sevgilerimle

Tarih: 8 Haziran 2006, 13:58 - İp: 85.***.**3.5
flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

hadi hayırlısı
2-3-4-5-6-7-sınıda görürz inşallah

Tarih: 8 Haziran 2006, 14:30 - İp: 81.***.**6.136
ricoz
ricoz (üye)
İzmir / Amatör

Selamlar,
Sevgili lazut, sevgili ogeday; her ikinizi de kutlarım. Başarılar dilerim.
Saygılarımla...

Tarih: 8 Haziran 2006, 14:58 - İp: 85.***.**6.13
thalassa
thalassa (üye)
İstanbul / Amatör

selamlar ,
Nefis niyet ve düşünce ile yola çıktığınız ilk serginizi şimdiden kutlar , gerenken ilgiyi üzerine çekmesini dilerim.

sevgiler

Tarih: 8 Haziran 2006, 17:50 - İp: 81.***.**6.27
busbus
busbus (üye)
Ankara / Amatör

Çok güzel bir davranış. umarım hedefinize ulasırsınız.

Tarih: 8 Haziran 2006, 21:34 - İp: 81.***.**0.172
banvit82
banvit82 (üye)
Aydın / Amatör

Tebrikler çok güzel bir düşünce ve neticesi sergi mutlaka fotograf sanatına yeni amatörler kazandıracaktır.Değerli arkadaşlarım başarılarınız daim olsun.Sevgi ve saygılar.

Tarih: 8 Haziran 2006, 22:45 - İp: 88.***.**5.191
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Sevgili ayg, dadasnazim,flassv, rifat, thalassa,busbus ve banvit82...Çok değerli arkadaşlar sizleri böylesi güzel temenniler ile arkamızda görmek bizi inanın çok çok mutlu etti..İçimdeki heyecanı anlatamam..İlk yaptığım belgeseli de yine okulumda izletmiştim ve yine aynı heyecanı yaşamıştım..Bu ise sanki daha farklı..Fotograflarımızın beğenilip beğenilmemesi,bizleri amacımıza ulaştırıp ulaştıramayacakları, ziyaretçilerimizin gösterecekleri tepkiler gibi bir sürü endişe.. Ama şundan eminim ki Durağan ilk kez kendisini anlatan bir fotograf sergisi ile tanışmış olacak ve bu da çok çok iyi olacak..

Tekrar tüm arkadaşlara desteklerinden ve güzel temennilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum [>:D

Tarih: 8 Haziran 2006, 23:05 - İp: 85.***.**5.242
dunesea
dunesea (üye)
İstanbul / Amatör

Lazut nasıl sevindim bilemezsin.....

cidden çok güzel bir karar vermişsiniz....nice sergilere diyorum...

daha fazla ne denirki...kelimeler ile uğraşmak anlamsız...

hayırlı olsun hepimize.....

Tarih: 8 Haziran 2006, 23:17 - İp: 85.***.**3.122
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Çok sevindim. Ne mutlu size. Sinop Merkezdede tekrarlarsanız çok ilgi göreceğini tahmin ediyorum.Başarılı olmanız en büyük temennim. sevgiler.

Tarih: 8 Haziran 2006, 23:38 - İp: 85.***.**8.76