gordi
gordi (üye)
Antalya / Firma

Fotoğrafların Adı..

Merhaba arkadaşlar..
Fotoğraflar arası seyahat ederken bu sitede genelde hep şunu düşünüyorum..Çekilen bir ağaç,bir insan veya bir böcek o anı makinanızın vizöründen bakarak deklanşörle ölümsüleştirmek..peki ya o fotoğrafın adı..!!?Bence fotoğraflara verdiğiniz ad en az çektiğiniz fotoğraf kadar önmlidir..Yeni doğan bir bebeğe verdiğiniz ad kadar önemli..Sanırım buna birazdaha hassasiyetle yaklaşmamız lağzım diye düşünüyorum..

Tarih: 15 Kasım 2005, 16:14 - İp: yok
gordi
gordi (üye)
Antalya / Firma

dadanagast yzını okurken hep guluyorum..gercekten sıcak ve olaylara duyarlı yaklasmasını bılıyorsun..bu arada bana bırsey bırakmamısın kı sana satasayım..kendın yazmısın kendın oynamısın sorularıda cevaplarıda koymussun yerıne..

Tarih: 16 Kasım 2005, 15:56 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Bundan sonra biraz daha seçici olacağım sim konusunda.

Tarih: 16 Kasım 2005, 17:18 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

Tarih: 16 Kasım 2005, 20:34 - İp: yok
kcbilir
kcbilir (üye)
İçel / Meraklı

Sanırım bu yazıyı okuyan herkes dikkat edecek artık. Ben dahil...

Tarih: 16 Kasım 2005, 23:14 - İp: yok
gordi
gordi (üye)
Antalya / Firma

16 kasım 2005 te konu son bulmuş fakat halen sitede garip anlamsız fotoğraf adlarıyla karşılaşıyoruz konuyu tekrar ana sayfaya taşıdım çünki bunun hakkında tartışmak iyi olur diye düşünüyorum...en azından ilerde albüm yaparsanız alfabetik bir sıray koyrsınız fotoğraflarınızı

Tarih: 10 Ağustos 2006, 21:06 - İp: 85.***.**1.82
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Konuyu yeni gördüm, ancak gordi bu konuda haklı burada yayınlanan fotoğrafları bir slayt gösterisi ile seyirci eşliğinde yayınlamış olsaydınız yine bu isimleri mi koyardınız...

Bence oturur saatlerce düşünürdünüz, bu yaptığınız işe saygıdır bence...

Tarih: 12 Ağustos 2006, 09:25 - İp: 81.***.**3.185
gordi
gordi (üye)
Antalya / Firma

Evet Atakan,dediğin gibi...Saygı olmak zorunda yapılan işe,nasıl o fotoğrafı çekerken saatlerce düşünürüz kompozisyonu yaratırken bence adınıda koyarken biraz düşünmek lazım diyorum.

Tarih: 12 Ağustos 2006, 12:36 - İp: 85.***.**1.136