akdenizli
akdenizli (üye)
Antalya / Amatör

[b]böyle Bir Donanım/ekipmana Sahip

Nikon D100
Nikon D2X
Nikon D2Xs
canon eos 350d
nikon d50
Nikon D80
Canon EOS 5D
Nikon D200
Canon EOS Digital Rebel XTi
Canon EOS 1Ds
Canon EF 24-105mm
Canon EF 70-200mm
Nikkor 18-200mm
Canon EF 24-70mm
Tamron SP AF 17-50mm

#akdenizli' tarafından 21.10.2006 13:31:52 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Ekim 2006, 17:07 - İp: 88.***.**5.45
akdenizli
akdenizli (üye)
Antalya / Amatör

Soruma yanıt gelmedi? Arkadaşımız fotoğraflarıyla ilgili yoruma yanıt vermezmiş.Fotoğraflarından birisinin ise sanal olduğu iddia edilmişti.

Ancak parası olsa bile hiçbir sağlıklı insanın piyasadaki tüm Nikon ve Canom D-SLR makinaları satın almasını benim anlamam mümkün değildir.Çünkü bu makinalardan herhangi ikisi neredeyse tüm profosyonel ihtiyaclara yanıt verecek düzeydedir. özellikle Nikon D2X ve Canon 5D sahibi olan bir insanın artık diğer makinaları almasına bir anlam veremem.

Tarih: 18 Ekim 2006, 11:36 - İp: 88.***.**5.45
by_phtogpr
by_phtogpr (üye)
İzmir / Amatör

Belki dükkanı vardır aynı zamandada fotoğrafçılıkla uğraşıyordur alıcı buldukça satıyor satandanda alıyordur

Tarih: 18 Ekim 2006, 11:43 - İp: 85.***.**4.171
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

By_phtogpr .. Ankradasın diye cesaretle söylediğimi düşünme ama... "Olsa dükkan senin"... alım satım işindeki kimse bu ortamda kendini tanıtmazsa olmaz .. daha şimdiden bir koku geliyor...

Tarih: 18 Ekim 2006, 14:06 - İp: 85.***.**6.53
sunsurfer
sunsurfer (üye)
Yurtdışı / Meraklı

cokta uzatilacak bir konu degil aslinda! ekipmanlar satin alinabilinir. biri dün ulasmistir hayalindeki makinaya digeri de calismaktadir hayalindekinini gerceklestirmeye. bagzilarida hepsini alabilecek durumdadir ve alir zira hic birinle hic bir yere ulasamaz ve kendini tatmin edemez.
bu günlerde her türlü teknoloji satin alinabilir ama yaraticilik satin alinamaz1 sayin ARA GÜLERìn makinasi bu gün her hangi bir bit pazarinda satisa cikarilsa kimse yüzüne bile bakmaz!!! iste olay bu! bana yazan bagzi arkadaslara aynen bunu yaziyorum. " bak dostum, eger 10 arkadasinla ayni yoldan yürüyorsan ve sen diger 10 un görmediklerini o yol buyunca görebilmissen, sen zaten fotografci olmussun. hangi kamerayla cekersen cek basarili olursun!"
ve bu genc arkadaslarin coguda beni yanitlamadilar bile. zira onlar benden sihirli makinanin adini ögrenmek istiyorlardi!
sihirli makina yok!!!!

Tarih: 22 Ekim 2006, 22:46 - İp: 84.***.**6.182
omergin
omergin (üye)
Kayseri / Meraklı

""sayin ARA GÜLERìn makinasi bu gün her hangi bir bit pazarinda satisa cikarilsa kimse yüzüne bile bakmaz!!! ""

bahsi gecen makinalar leica oldugu icin ornek pek olmamıs..

Tarih: 22 Ekim 2006, 23:08 - İp: 81.***.**0.65
chopsuey
chopsuey (üye)
Sivas / Amatör

papa' nın golf ünün avrupada açık arttırmada satıldığı gibimi ömer

Tarih: 2 Kasım 2006, 02:48 - İp: 81.***.**5.252