cengizhan07
cengizhan07 (üye)
Kahramanmaraş / Firma

Site Sahipleri Fotoğrafçımı?

sizce site sahipleri fotoğrafçımı yoksa bunlardamı fotoğrafçının üstünden birşeyler kopartma peşindemi ?
sitenizden ilanımı sildim lütfen formalrdan silerseniz sevinirim kanal fotoğrafçıyımdediği andan itibaren yine yıllarca siteye sürekli takılır meslektaşlarımın yazılarını okurum sadece meslektaşlarımın hobicilerin mesajlarını okumam

#cengizhan07' tarafından 28.12.2008 04:35:24 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 16 Aralık 2008, 04:08 - İp: 88.***.**9.143
cengizhan07
cengizhan07 (üye)
Kahramanmaraş / Firma

evet sitediki fotoğrafçılar dükkanlar adına açıklasınlar lütfen

Tarih: 16 Aralık 2008, 04:18 - İp: 88.***.**9.143
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sırf sorduğun için cevaplayayım. Evet sitenin sahibi fikret bey stüdyo fotoğrafçısı kökenli olup yıllarca bir fotoğraf firmasının ege bölge dağıtıcılığını yapmıştır.
Şimdi de sen söyle bakalım bu sorunun amacı ne? otoğrafçının üstünden birşeyler koparmak ne demek?

Tarih: 16 Aralık 2008, 04:50 - İp: 88.***.**6.105
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Onlarca konu açıp, yüzlerce cevap yazmış olsamda.. şu anda bu mesleği icra etmediğimi belirtmek istedim..

Burkay usta'nın bir konusuna yazmak istemiştim, ancak cevap gitmemişti..

Fikret bey için söylenebilecekler, sanırım benim içinde geçerli olmalı..

2007 senesindeki fuarda, Fikret bey kendi standında, bende görev yaptığım firmanın standında ziyaretçilerimizi ağırladık.. O, fuarda beni ziyaret ederek onurlandıran, veya gelemeyip, mesaj yazan tüm netfotoğraflılara saygılarımı sunarım..

Şu anda, bir firmada özel güvenlik personeli olarak çalışıyorum.. ve avatarımın altındaki "stüdyo fotoğrafçısı" ifadesinin kaldırılmasını istemiyorum..

Işığınız bol olsun..

Tarih: 16 Aralık 2008, 10:03 - İp: 85.***.**9.33
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

sevgili mete meslekten kopmana cidden üzüldüm .
Belki bedenen güvenlik görevlisi olmuş olabilirsin ama ben sanmıyorum ki elinde dslr taşıyan bir kimseyi gördüğünde için cızz etmesin.Ruhumuz hep fotoğrafta kalıyor...
Dilerim tekrar dönersin mesleğine...

Tarih: 16 Aralık 2008, 13:03 - İp: 88.***.**1.30
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Evet fotoğrafçıyım...

Hemde Stüdyo Fotoğrafçısı...

Bromür, hidrokinon, karbonat, ... gibi kimyasalları bi tank içinde karıştırarak s.b. banyo hazırlayacak kadar eski bir stüdyo fotoğrafçıyım. 10'lu yaşların başlarında tahtadan kendine pipitre hazırlayacak kadar bu işi seven bi fotoğrafçıyım... Lubitel 12 ile renkliye alışmaya çalışmış bi fotoğrafçıyım... Daldırma film banyolarında, 501 printerlarla çalışma fırsatı bulmuş bir fotoğrafçıyım... Döneminde, sektörün en tepesinde olan bir firmada 10 yıl kadar çalışmış, fotoğrafçılarıda tanıyan bir fotoğrafçıyım.

Ayrıca, bu platformu ayakta tutmak için harcanan maddi manevi emeği hiçe sayarak site içinde tezgah açmaya çalışan KURNAZLARIN, 'Yavuz hırsız misali', "site sahipleri fotoğrafçının üstünden birşeyler kopartma peşindemi ?" şeklindeki ithamlarınıda anlayamayan bir fotoğrafçıyım.

Ben bu platformu bilgi paylaşımı için yaptım, ticaret yapacaksanız seri ilanlar bölümünü kullanacaksınız. Orada size sağlanan imkanlar yetmiyorsa reklam alanlarını kullanacaksınız.

Saygılarımla

Tarih: 16 Aralık 2008, 14:57 - İp: 78.***.**2.132
mengenlix
mengenlix (üye)
Ankara / Amatör

Konuyla uzaktan yakından hiçbir alakam olmamasına rağmen fdiker'in ders niteliğindeki cevabını ayakta alkışlıyorum. Fotoğrafçı olmanızdan öte mükemmel bir web sitesi yöneticisisiniz. Tebrikler...

Tarih: 16 Aralık 2008, 22:40 - İp: 88.***.**8.81
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

çok saçma bir soru
+
çok ağır bir itham
+
sözün bittiği yer

Tarih: 16 Aralık 2008, 23:40 - İp: 85.***.**7.248
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

Başka bir konuya cevap yazmıştım.
oradan alıntı yapıyorum:

Ben 3 yıllık üyeyim.

2006 yılında fdiker, maddi güçlükler sebebiyle siteyi satışa çıkardığında, tüm üyeler karşı çıktık, sattırmadık.
Ve bu adam siteyi satmadı ama server kirası, vergi vs gibi masrafları cebimden ödeyecem diye akla karayı secti.
Bunu tüm eski üyeler bilir.

Bir de "yönetim bizim sırtımızdan para kazanıyor" diyor bazıları!
Aylık para mı ödüyorsunuz buraya??????????
Sizin sırtınızdan mı yürüyor burası????
Zorla mı tutuyorlar sizi burda???

Bu şekilde bir itham çok çirkin!

#panctom' tarafından 17.12.2008 23:20:31 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Aralık 2008, 23:17 - İp: 78.***.**9.160
snapshot
snapshot (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

saçma bir üye saçma bir konu açmış...

Tarih: 19 Aralık 2008, 14:21 - İp: 88.***.**1.137
umut1212
umut1212 (üye)
Bingöl / Stüdyo Fotoğrafçısı

çok saçma bi soru bu bence bu siteye girmek için kimse kimse yi zorlmıyorkı.ne gibi bi çıkarı olabilirki site sahıbının.cengizhan arkadaş sırf soru sormak için SORU YAZMIŞ bence.

Tarih: 20 Aralık 2008, 19:30 - İp: 85.***.**1.108