dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

K10d'nin Keskin Olmayan Jpeg'leri???

selamlar arkadaslar.. yine ben..
k10d hakkinda jpeg olunca keskin cikmiyor, yani k10d'nin jpeg'leri iyi degil.. mi acaba..

asagidaki fotograflar sirasiyla;
birincisi natural modda cekilmis ve saturation/contrast/sharpening ayarlari 0'da..
ikinci fotografda ise yine natural modda ama saturation/contrast/sharpening ayarlarinin hepsi +2'de..
ucuncu fotograf bright modunda cekilmis.. saturation/contrast/sharpening ayarlari 0'da..
dorduncu fotografda ise, bright mod ve contrast/sharpening +2'de ve saturation da 0'da..

ve orijinal fotograf..

.......

sizce nasil gorunuyor jpeg'ler eger ki bright modda cekilirse?..

#dadanagast' tarafından 13.05.2007 19:21:18 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 13 Mayıs 2007, 19:20 - İp: 86.***.**0.120
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

serkan, demek sen de alacaksin..
..ben f1 yarislarini zaten takip eden birisiyimdir.. ps3'de f1 oyunu da gercek gibi neredeyse..
valla bekleyecek gucum de pek kalmadi dogrusu..
ama ps3 ve f1 oyununu almadan once, mukemmel bir set kurmak istiyorum.. hd'nin kalitesinde oynamaliyim kesinlikle..
....

pazarbey, sen cocuksun daha.. (bak bunu da her zaman soylemem bilirsin.. normalde yasli olan sensin.. )
ben, oyun oynamasini cok seven birisiyim.. 70'ine de gelsem oynamaya devam edecegim.. (tabii sen bir laf atmadan belirteyim; 70'ine gelmeme henuz 38 sene var.. )

Tarih: 25 Mayıs 2007, 17:15 - İp: 86.***.**0.120
altas
altas (üye)
Kocaeli / Amatör

LOGITECH MOMO direksiyonda aldınmı evden cıkmassın İLKER abi

ama ps3 de grand tourishmo hd mutlaka olması lazım

Tarih: 25 Mayıs 2007, 17:18 - İp: 85.***.**1.227
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

o da olacak zaten arda.. ayrica call of duty 3'u de alacagim mutlaka..
bir de k10d alirsam, artik super keskinlikte hd goruntulerini cekip siteye yuklerim.. (konudan fazla uzaklasmayalim diye soyluyorum tabii.. yoksa ben canon'cuyumdur.. )

Tarih: 25 Mayıs 2007, 17:21 - İp: 86.***.**0.120
altas
altas (üye)
Kocaeli / Amatör

sony nin yeni cikacak makinesini al İLKER abi yanina ps3 birde lcd al toptan indirim yapmazlar mı

Tarih: 25 Mayıs 2007, 17:24 - İp: 85.***.**1.227
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

hayir, pentaxin ps3 gibi bir oyun makinesi olsaydi ondan alirdim ama yok ne yazik ki.. neler diyorum ben boyle..
ama saka bir yana, pentax'i biraz daha fazla sevmeye basladim, cunku, pentax denince akla hoya da gelecek.. ben hoya filtrelerini severim.. ozellikle pro1d olanlarini..

Tarih: 25 Mayıs 2007, 17:36 - İp: 86.***.**0.120
comanchi
comanchi (üye)
Malatya / Amatör

COMANCHİ bu forumu çok hantal ve kullanıcılarının bazılarını
çok önyargılı bulduğundan KENDİ YAZILARINI silmiştir..

#comanchi' tarafından 08.06.2007 20:44:04 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 27 Mayıs 2007, 00:12 - İp: 85.***.**3.144