pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Canon S2 Ciler Nerdesiniz

Arkadaşlar nerdesiniz Sony h1 ciler bizi geçiyor valla. Benim s2 ile ilgili konu 5. sayfada kaldı.Adamlar şimdiden 3. sayfaya geldiler. S2 ile ilgili izlenimler , yorumlar ile dolduralım sayfayı.Hücümmmmmm.

Tarih: 1 Eylül 2005, 00:13 - İp: yok
bedirhan
bedirhan (üye)
İstanbul / Amatör

Burdayız üstad...
Sizi izlemeye devam ediyoruz

Tarih: 1 Eylül 2005, 11:57 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

DAha ne beklersüz..Objektif üstünde objektif koman.

Tarih: 1 Eylül 2005, 13:23 - İp: yok
zyilmaz
zyilmaz (üye)
İstanbul / Amatör

Üstad Bugun itibari ile 4. sayfaya ulaştık
Yarın sabah 5. Sayfada Gorüşmek üzere..
Ayrıca Hepinize Teşşekkürler. Çok Güzel Bir Ortam Oluşturmuşsunuz...

Tarih: 1 Eylül 2005, 18:47 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Sony h1 kal'asına yaptığım saldırı başarı püskürtüldü.S2 kuvvetleri dağıtıldı.Gerçi tek kişi dağıtılmaz ama.
Arkadaşlar bu gün makro lens ile karıncalar çektim.Netice çok iyi.Bakmanızı rica ediyorum.

Tarih: 1 Eylül 2005, 23:20 - İp: yok
exoloji
exoloji (üye)
Kayseri / Meraklı

Selam Pazarbey
Bu hafta sonu ankaradan s2 alacağım.Yurtdışından getirtme yoluyla. Alacağım kişiyi pek tanımıyorum. yüzyüze görüşüp alacağım.
Dikkat etmem gereken şeyler neler. Yani kazıklanmak istemiyorum. makine için 750 Ytl. iyi bir fiyat mı?
alırken 1 gb hızlı bir sd almayı düşünüyorum tavsiyen ne olur.sandiske alternatif markalar nelerdir. sen ne kullanıyorsun ve memnun musun?
Ayrıca bir de objektif alsam mı. objektifte hayli cahilim. biri makroyu geliştirirken diğeri optiği 24x e çıkarıyor değil mi? bunların adları ve fiyatları nedir.

bir de makineyi alınca sağlamlığını ölçmek için nelerine dikkat edeyim çünkü ankarada sadece 2 gün duracağım.

Makineye çok hevesliyim hevesim kırılsın istemiyorum.
Birçok soruyla başını ağrıttım. Bilgilerine güvendiğim için bunları sana sormayı daha uygun gördüm.
Cevapların için şimdiden çok teşekkürler....

Tarih: 5 Eylül 2005, 15:38 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

kendi sitemdede bu konuda bir bömüm açtım. 750 ytl iyi.ben almanyadan o fiyata aldım. adam kar edecet tabi 50-100 önremli değil.
bende sandisk ultra 2 1 gb var.birde markasız 256 lık pro kart.İkisindende memnununm.
şu anda hiçbir objektif alma gerek yok .daha sonr ainceleyip sana bildiririm en iyisi hangibsi bende var.ama çokda gerekli değil bence hiç alma şimdi.
makinanın özellikle objektifine bak.Çizik leke falan olmasın.Diğer taraflarını kontrol et.açılıp kapanmasına, zoomuna, kapaklarına lcd sine iyice bak.
çalışma seslerine dikkat et.
müşühhas soruların olursa beklerim.
benim siteye üye ol.Bu gece ayrıntılı bir inceleme yayınlayacağım.

Tarih: 5 Eylül 2005, 19:52 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Arkadaşlar kendi sitemde s2 ile h1 in fotoğraflarının karşılaştırmasını koydum.İki fotoğraf yan yana bakarsanız faydalı olacaktır.

http://pazarbey.xoopiter.com/index.php?option=com_content&task=view&id=20&Itemid=29

Tarih: 6 Eylül 2005, 22:08 - İp: yok
exoloji
exoloji (üye)
Kayseri / Meraklı

Pazarybey yanıtın için çok teşekkür ederim. Sitene üye oldum. Çalışmalarını ve bilgilerini yakından takip edeceğim.
Fotoğraflarını da gayet başarılı bulduğumu ifade etmek istiyorum. Makro çekimlerin bir harika...
h1 s2 karşılaştırması için ayrıca teşekkürler.
Çalışmalarında kolaylıklar diliyorum...

Tarih: 6 Eylül 2005, 22:21 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

yakında teknik özelliklerinide karşılaştıracağım.

Tarih: 7 Eylül 2005, 17:48 - İp: yok
portigo
portigo (üye)
İstanbul / Meraklı

sevgli pazarbey
exoloji "Ayrıca bir de objektif alsam mı. objektifte hayli cahilim. biri makroyu geliştirirken diğeri optiği 24x e çıkarıyor değil mi?" diye yazmış ne yazıkki bende cahilim konuyla ilgili bilgi verirmisin

Tarih: 10 Eylül 2005, 00:33 - İp: yok