pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Canon S2 Ciler Nerdesiniz

Arkadaşlar nerdesiniz Sony h1 ciler bizi geçiyor valla. Benim s2 ile ilgili konu 5. sayfada kaldı.Adamlar şimdiden 3. sayfaya geldiler. S2 ile ilgili izlenimler , yorumlar ile dolduralım sayfayı.Hücümmmmmm.

Tarih: 1 Eylül 2005, 00:13 - İp: yok
portigo
portigo (üye)
İstanbul / Meraklı

geçenlerde bir arkadaş erkayalar ücretsiz veriyo diye bişey yazmıştı forumda bunun gerçekliği varmı

Tarih: 23 Eylül 2005, 22:12 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Hiçbir Türk firmasının böyle bir şeyi ücretsiz vereceğini ihtimal vermiyorum.İstersen bir ara ve sor .Bizide haberdar et.Fakat imkansız bence.

Tarih: 23 Eylül 2005, 22:24 - İp: yok
adige
adige (üye)
Samsun / Amatör

Bana da yer açın siparişini verdim, hafta içi gelecek, bir aksilik çıkmazsa.

Tarih: 24 Eylül 2005, 00:28 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

arkayı beşleyelim beyler

Tarih: 24 Eylül 2005, 03:40 - İp: yok
portigo
portigo (üye)
İstanbul / Meraklı

normalde istanbulda oturuyorum ama 2 gün önce trabzona geldim ve bayrama kadarda burdayım orda olsam erkayalara sorardım amane yazıkki böyle bi şansım yok
trabzonda da sordum s2 yi 619€ fiyat verdiler ve 2 yıl erkayalar garantisiyle

Tarih: 24 Eylül 2005, 20:15 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Arkadaşlar daha kimse bakmadımı klavuz için erkayalara. Valla h1 ciler olsa şimdiye çoktan göndermişlerdi bile.

Tarih: 25 Eylül 2005, 23:26 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

Ey kaari-i güzin biz H1 ciler olarak... Yani ben şahsen bizzat kendim fotokopi sureti ile çoğaltarakdan tum H1 camiasına bedelsiz dağıtıyorum bile bu klavuz denen mefhumu.Lakin görmekdeyım kı bu konuda diger firmaların makınalarını kulllanan bir takım sade suya tirit vatandaş nevinden adem oğlu hala sıkıntı çekmede. Mesele şu ki diyorum acep biz H1 ciler olarakdana bir torpilde şu Canoncu ademoğullarına geçipde onlarada arka saflarda kalmasınlar diyerekdene birer klavuz(ejnebiler buna Guide de demekde) da onlaramı dağıtsak...?

Tarih: 26 Eylül 2005, 01:48 - İp: yok
fotoender
fotoender (üye)
İstanbul / Amatör

Hüzün seli İyi dedi:Şubata doğru H1 ler ile S2 ciler arasında fotoğraf yarışmasımı yapsak????Bi kapışsak sportmence

Tarih: 26 Eylül 2005, 02:00 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Arkadaşlar hüzün selinin dediği lakırdıyı kulağınız işiteyormu.Kendileri lütuf cinsinden olarak bize ücretsiz klavuz verecek imişler.Bunu hakaret addediyorum.
Buna karşı bir ameliyat planı vücuda getirmiş bulunmaktayım.
Saniyen, bu hüzün seli arkadaşımız madem bed'i hava olarak bu klavuzlardan dağıtıyor, önce ekonomik cepheden vurmak amacı ile s2 ci arkadaşlar beşer onar klavuz istesinler.Görsün bakalım heva atmanın ne demek olduğunu.
Salisen, s2 cilerden hackerlik kabiliyetine haiz arkadaşlar interinet vasitası ile sadece h1 leri vuracak bir virus hazırlayıp yaysınlar ki tüm h1 ler bozulup çöpe atılsın.
böylece heva atmak ne imiş görsün hüzün seli beyefendi.
Ayrıca bizim makinamız istisnai bir kabiliyet olaraktan türkçe menüye haiz olup, klavuz pekte gerekmemektedir.
Gelelim fotoender abimizin teklifine;
Aynı klasmanda yer almayan bu iki makinanın kapışması ne kadar doğru olur bilemem ama genede varız.Şimdi bunlar kaçtı derler.Fekat ezileceklerinin de farkındalar aslında .Bu yüzden kendileri bölyle bir teklife yanaşamamaktadır.
BEnim site müsaittir.BUrada s2 ve h1 fotoları diye köşe açarız.Herkez gönderir.Ençok yorum alan kazanır.Varmısınız. Bak h1 cephesinden cevap gelmiyor. S2 ciler :varız varız....

Tarih: 26 Eylül 2005, 07:43 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

H1 ve S2 yarışmasının
İnterinet adiresesi:
http://pazarbey.xoopiter.com/index.php?option=com_ponygallery&Itemid=26

Centilimenlik nev'inden h1 fotoğraflarını 1. sırayı koydum

Tarih: 26 Eylül 2005, 07:52 - İp: yok