pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Canon S2 Ciler Nerdesiniz

Arkadaşlar nerdesiniz Sony h1 ciler bizi geçiyor valla. Benim s2 ile ilgili konu 5. sayfada kaldı.Adamlar şimdiden 3. sayfaya geldiler. S2 ile ilgili izlenimler , yorumlar ile dolduralım sayfayı.Hücümmmmmm.

Tarih: 1 Eylül 2005, 00:13 - İp: yok
iborotti
iborotti (üye)
Yurtdışı / Amatör

pazarbey hocam h1 kardesligi s2 arkadasligina benzemez. bizimkisi kardeslik bu arada oneriye katiliyorum bir yarismaya nedersiniz. macro dalinda gece cekimi ve potre olsun mesela galeriye gondeririz. her dalda iki yarismaci seceriz encok 3 gunde encok iyi yorum alan o dalin birincisi olur ne dersiniz

Tarih: 26 Eylül 2005, 16:07 - İp: yok
iborotti
iborotti (üye)
Yurtdışı / Amatör

pazarbey hocam yarima icin yeni bir forum acalim orada duyuralim daha iyi olur forum acma isini size birakalim yapilmasi gerekenleri ve sartlari o formda olgunlastiralim

Tarih: 26 Eylül 2005, 16:12 - İp: yok
portigo
portigo (üye)
İstanbul / Meraklı

yarışmayı yapalım ama benim s2 im hala elime geçmedi
trabzonda sordum 10-15€ karşılığında veriliyomuş ben onu 10ytl ye kapatırım artık

Tarih: 26 Eylül 2005, 16:34 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

İborotti forumu serbest kürsüde açtım ben zaten sabah. Kendi sitemde yer bile açtım. İsterseniz orada isterseniz burada .BEnim sitede 1024x768 foto ekleyebiliyorsunuz. Daha iyi olur. Şartları oluşturalım. Konuşalım.mümkün olduğunca fazla arkadaşa ulaşalım.
Bu arada s2 cilerin kardeşlik konusunda h1 cilerin gerisinde kaldığı maalesef gerçek.
Ama bu yarışma sayesinde daha iyi olacağından eminim.Bakın sizi nasıl ezip geçeceğiz.

http://forum.netfotograf.com/serbest_kursu.asp?msg_id=5537

Burada yarışma ile ilgili forum bulunmaktadır.

Tarih: 26 Eylül 2005, 17:56 - İp: yok