lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

800 Ytl!ye 350d?mümkün Mü?

Çok saçma gelecek size ama adamın biri bana orjinal kutusunda singapur, tayvan gibi uzak doğu ülkelerinden 800 YTL ye 350D getirebileceğini söyledi.. Hatta yanımda telefon etti birilerine? İnanmadım ama daha bilgili görgülü arkadaşlar bu konuda ne söyleyebilirler?

Tarih: 22 Şubat 2006, 21:30 - İp: yok
gorkemkgo
gorkemkgo (üye)
Bursa / Meraklı

Selamlar,

Nette dolanırken bir site daha buldum. İlgilenenler şuraya da bir baksın. Bu seferki belki Kore'de değildir

Tarih: 2 Mart 2006, 00:14 - İp: 85.***.**5.129
bmadran
bmadran (üye)
Ankara / Amatör

Bu daha mantıklı görünüyor. Londra dan postaladıklarını söylüyorlar. Avrupa daki tanıdığınıza yollayıp, onun Türkiye ye gelirken getirmesini isteyebilirsiniz..

Ama siteyi biraz daha araştırmak lazım tabi..

Tarih: 2 Mart 2006, 00:25 - İp: 85.***.**4.93
gorkemkgo
gorkemkgo (üye)
Bursa / Meraklı

Belkide, önce deneme amaçlı 125$'a Canon Powershot A520 gibi bir point and shot makine alıp denemek lazım. Para giderse canımız yanmaz. Makine gelirse de cepte taşımak için kullanırız.

Dadanagast selam,

Sen Londra'da oturuyordun değil mi? Bu siteyi araştırırsan sana ek gelir olabilir. Buradan makine alıp biraz karla forumdaki arkadaşlara gönderirsen herkes kazanır. Ben İngiltere'de oturuyor olsaydım kesin bu işe soyunurdum.

Makineleride hediye paketi olarak yollarsın gümrüğe takılmaz. Umarım.. Burası Türkiye hediyeden de vergi alır bu adamlar

Tarih: 2 Mart 2006, 01:42 - İp: 85.***.**1.158
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

gorkemkgo verdiğin link için teşekkür ederim..dadanın henüz haberi olmadı galiba..dada bey gorkemko nun fikri gayet güzel cevabınızı bekliyoruz..sabırsızlıkla

Tarih: 3 Mart 2006, 18:21 - İp: 85.***.**4.70
bmadran
bmadran (üye)
Ankara / Amatör

Dadadan hala cevap yok :D

Şu linke bir baın lütfen

Ben özetleyeyim

D70s Body
18-70 Lens
Tüm standart aksesuarlar
4GB 80x CF
Nikon SB-800 Flash
Kart okuyucusu
Tripod ve çantası
D70s çantası (DigPro Deluxe SLR Holster Case DP4000)
Digital Concepts 67mm UV Protective Filtre
Yedek Pil (Sakar 1300mAh EN-EL3 Lithium Battery)
Sakar Lens temeizleme kiti
Pioneer 4 X 6 Sewn Photo Album KTS-246 (208 Photos)

Hepsi 1049$.. İnanılacak gibi değil.
Ben bunu istiyorum

Dada.. Bir haber ver

Tarih: 8 Mart 2006, 22:56 - İp: 81.***.**3.184
atac38
atac38 (üye)
Kayseri / Meraklı

selam arkadaşlar o adresi açmaya çalıştım ama site çalışmıyo yalnız bişey söyliicem fiyatları usd olarak yazmışınız ama bi yanlışlığınız var gibi geldi bana sterlin olmasın ordaki fiyatlar o şekil olunca usd deki fiyatların biraz üstünde oluyor ki buda usd dışı avrupa ülkelerindeki makul görülebilecek fiyat seviyelerine geliyor.site açılmadan yorum yaptım bi hatam varsa şimdiden affola.

Tarih: 1 Nisan 2006, 13:41 - İp: 81.***.**4.126
bmadran
bmadran (üye)
Ankara / Amatör

Site şu anda açılıyor ve fiyatlar amerikan doları bazında

Tarih: 1 Nisan 2006, 18:20 - İp: 85.***.**5.194