ceyhun79
ceyhun79 (üye)
İstanbul / Firma

Noritsu Ve Fujı Hangisi Acaba

Sevgili arkadaşlar ve büyüklerim sizin engin tecrübenizden faydalanmak isterim noritsumu fuji hangisi daha iyi ve daha sorunsuz ve uzun ömürlü açıkcası çünkü noritsunun lazer ünitesi açıkcası düşündürüyor beni ne yapmalıyım ki siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ikisinden biri olacağı kesin ama hangisi olmalı ona karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim. Hayırla Kandiller herkese.. Şimdiden yardımlarınız için tşkler

Tarih: 27 Temmuz 2006, 18:50 - İp: 88.***.**3.85
edie
edie (üye)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

kardeşim hiç arkana bakma fuji derim neticesi mukemmel bir kere banyo ile uğrasmıyacaksın kartuş banyo diğerleri gibi karıştırma derdin yok teknik servisi mukemmel

Tarih: 9 Aralık 2007, 15:16 - İp: 81.***.**1.206
barış
barış (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

bence de frontıer pişman olmazsın

Tarih: 9 Aralık 2007, 15:51 - İp: 85.***.**4.241
selcuk0650
selcuk0650 (üye)
Ankara / Firma

dostum ben ankarada fotoğrafçıyım bizde noritsu 3111 var baskıda onun üzerine tanımam fujıler birazdaha hızlı ama sonuçları beni tatmin etmiyor ama noritsununda son makinaları iyi değil bizde iki tane minilab var ikiside noritsu 4 sene önceki aldığımız norıtsu3111 mükemmel ama yeni aldığımız noritsunun sonuçlarını beğenmiyorum ve yavaş serviste bence noritsu daha iyi ama iyi araştır son fujiler fena değil diyorlar kardeş kendine iyi bak allaha emnet ol

Tarih: 9 Aralık 2007, 23:07 - İp: 85.***.**8.111