ceyhun79
ceyhun79 (üye)
İstanbul / Firma

Noritsu Ve Fujı Hangisi Acaba

Sevgili arkadaşlar ve büyüklerim sizin engin tecrübenizden faydalanmak isterim noritsumu fuji hangisi daha iyi ve daha sorunsuz ve uzun ömürlü açıkcası çünkü noritsunun lazer ünitesi açıkcası düşündürüyor beni ne yapmalıyım ki siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ikisinden biri olacağı kesin ama hangisi olmalı ona karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim. Hayırla Kandiller herkese.. Şimdiden yardımlarınız için tşkler

Tarih: 27 Temmuz 2006, 18:50 - İp: 88.***.**3.85
helper
helper (üye)
İstanbul / Firma

norıtsu labların yeni serileri 33-32-35-34 laser problemi
yok......
baskı kalitesi, kullanım kolaylıgı ayrıca son versionları
ile bircok özellik ekli.
fuji minilab kullanım ve kontrast istenilen ölcüda ayarlanamıyor baskılar cok renkli ve kontrast
yani lab fabrikasyon ayarlar üzerinde noritsu gibi oynamazsın o özellikler daha sagır..
sunu söyleye bilirim iyi ayarla norıtsu dan cok iyi netice alınır..,
ayrıca norıtsu fujı ye konica ya m.lab yapmaya da basladı..
bence bmc yani norıtsu....

#helper' tarafından 17.11.2006 18:32:09 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Kasım 2006, 17:50 - İp: 88.***.**1.18
deniz0650
deniz0650 (üye)
Ankara / Firma

TABİKİ NORİTSU

Tarih: 9 Ocak 2007, 19:28 - İp: 88.***.**7.89
ceyhun79
ceyhun79 (üye)
İstanbul / Firma

arkadaşlar kullandım gördüm ve kullanmaktayım tek kelimeyle Fujı FRONTİER 500-590 gerçekten çok iyi makineler noritsuya lafım yok olamazda noritsuya fujı yede laf söyleyen bana göre bu işten anlamayanlardır her yiğidin yoğurt yiğişi farkladır. sevgiler incelemek isteyenleri beklerim saygılar inanılmaz bir cihaz

Tarih: 14 Ocak 2007, 17:39 - İp: 85.***.**2.43
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

slm ceyhun bende baya cok düşündüm ve arastırdım en sonunda noritsu aldım ve dogru karar verdigimi şimdi anlıyorum ikisi arasında baskı kalite farkı baya büyük ...........................

Tarih: 25 Ocak 2007, 18:01 - İp: 88.***.**2.101
ceyhun79
ceyhun79 (üye)
İstanbul / Firma

İki makinede çok iyi makineler ama sen baya deyince fujı kaldırıp çöpe attın unutmamalıki ikiside mükemmel makineler baya falan bence çok abartılı olmuş he fujı ve noritsu öteki markalardan baya farklıymış dediysen bende sana katılırım ama noritsu fujıden üstün bir makine değil fujıde noritsudan üstün değil aslında her ikiside aynı makineler dizaynları farklı o kadar

Tarih: 26 Ocak 2007, 09:35 - İp: 85.***.**2.158
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

öncelikle hayırlı olsun makinanız.ama ben sana arasındaki farkı ispatlarım makinanız kuruldugunda 2 makinadanda cıktı ala bilir ve karşılaştıra biliriz ...ben cok kötü demedim fujiye ama norutsi kadar düzgün degil cıktıları oki..hayırlı işler sizlerede.......

Tarih: 26 Ocak 2007, 14:49 - İp: 85.***.**6.210
perfect
perfect (üye)
Balıkesir / Stüdyo Fotoğrafçısı

sevgili ceyhun msn de görüşebilirmiyiz.bu arada çok akllı bi yatırım yapmışsın iyi günlerde kullan.ALLAH bol kazanç [email protected]

Tarih: 26 Ocak 2007, 14:50 - İp: 88.***.**9.87
ceyhun79
ceyhun79 (üye)
İstanbul / Firma

Ne diyeyim fujının avukatı ben değilim herkesin kendine öz bir tarzı vardır diyelim ve bundan sonra dostuz diyelim arkadaşım benim fujı makinem var senin ise noritsu ama biz firma olarak 4 noritsu kullandık ve halen kullanmaktayız 3203 noritsuda var elimizde şu anda siz hiç fronter 500 ü yakından inceleme fırsatı buldunuzmu ben noritsuyu inceleme fırsatı buldum dediğim gibi ikiside mükemmel makinelerdir dediğim gibi ikimizede hayırlı uğurlu olsun derim ben Allah bol ve helal kazanç nasip etsin kardeşim hayırlı işler

Tarih: 26 Ocak 2007, 17:36 - İp: 85.***.**2.158
kosecki
kosecki (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

beyler ben fujinin modellerini 15 senedir kullanıyorum
ve üstüne makina tanımam.En son fuğarda bütün markalardan baskı aldım (30x40 studyo çekimi)diğer markalar yarım saat renk ayarı ile uraştılar Fuji auto color u kapatıp direkt baskı aldı ve hiç biri onun gibi baskı alamadı.şu anda da
2-2,5 senedirde FRONTİER 570 kullanıyorum ve de çok memnunum.baskı kalitesi olsun , kapasite olsun.tek geçerim.
Fiyatı yüksek olsada Değer.

Tarih: 28 Mart 2007, 13:22 - İp: 85.***.**2.57
aytacegilmez
aytacegilmez (üye)
Erzurum / Stüdyo Fotoğrafçısı

Merhaba Arkadaşlar.
Bakıyorumda bu sayfayı Fujı ve norıtsuyla süslemişsiniz.
Ben yaklaşık 97 den beri Agfa kullanıyorum.Şimdide Elimde D-LAB.2 modeli var.Bence Agfa her ne kadarda Dijital makına ve filimde başarısız olsada Dijital lab dunyasının bir numarasıdır.Bence değerlendirmelerinize onuda katmanız lazım.Fujıler ve norıtsular 300 dpı da baskı yaparken D-LAB.2 ler 570 dpı da baskı yapabiliyor.Ben Agfa makınalarda halen daha şimdiye kadar bir filme yada dijital göruntuya makınadan mudahale yaparak basmadı.TFS özelliği harika makınadır.Zaten bu makınayıda norıtsu americada kendi amblemiyle satıyor.Her şeyin devi almanyada olduğu gibi baskı makınasınında devi almanyadır,agfada Alman ve Japon işbirliği ile yapılmıştır.D-LAB.2 nin baskı kalıtesini görmeniz için sizleri iş yerime davet ediyorum.Görçek Fotoğrafçılık ERZURUM. Kapımız herkese açıktır.

Tarih: 9 Aralık 2007, 13:54 - İp: 88.***.**2.249