highliner
highliner (üye)
Ankara / Amatör

S9500 Tekerlek Arızası Ve Positif

Merhabalar, 2,5 yıldır kullandıgım s9500 ün tekerlegi sonunda dün arızalandı. tekerlek işlevini tamamen ve birden yitirdi. ben de araştırma yaptım, nerede nasıl yaptırılır diye.

Buraya baktım, positif isimli kulanıcı kendini fujifilm türkiyenin temsilcisi olarak göstermiş. ve tekerlek arızasının garanti süresi dışında olsa bile bedelsiz giderildiğini yazmış. Daha sonra Fujifilm Türkiyeyi aradım, boyle birşey olmadıgını, şahsı bilmediklerini, ve 150 liralık bir bedeli oldugunu söylediler.

Konuyla ilgili forum su adreste:
http://forum.netfotograf.com/dslr_slrlike_reviews.asp?msg_id=18300

#highliner' tarafından 02.08.2008 02:54:41 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 1 Ağustos 2008, 14:04 - İp: 88.***.**7.44
yea61
yea61 (üye)
Trabzon / Amatör

Merhabalar, ben de s9500 ümü geçen gün elime aldığımda tekerleğinin çalışmadığını farkettim. Ama onun öncesinde herhangibir sorunu yoktu ve gayet muntazam çalışıyordu. Bunun nedenini araştırmak için gezinirken buraya rastladım ve gördüğüm kadarıyla bu genel bir sorun ve de malesef ben de o genelin içinde yer alıyorum Burkay ve Cem bey, bu konuda bilgili ve bana yardım edebileceğinizi düşündüğümden dolayı size bir kere de ben sorayım. Şimdi benim ne yapmam lazım? ve de masraf olarak ne tutuyor? kimisi masraf olmuyor kimisi de oluyor diyor.. doğrusu nedir ve ne yapmalıyım? bu konuda beni aydınlatırsanız size minnettar olacağım. en kısa zamanda yardımlarınızı bekliorm...

Tarih: 3 Kasım 2008, 10:58 - İp: 88.***.**8.46