tembeleryk
tembeleryk (üye)
Samsun / Amatör

Bizler Tüketiciyiz!

ewet arkadaşlar burdaysanız burda kalın

Tarih: 2 Aralık 2004, 19:22 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sevgili Lonewolf,
Yazılarını ilgiyle izliyorum...Yorumlarında kullandığın düzeyli dil ve gramere gösterdiğin hassasiyete,analizlerindeki isabetlilik ve konulara yaklaşımın takdire değer....Yazılarını göndermeden son kez gözden geçirdiğin her halinden belli ..Seni tebrik ediyor ve alkışlıyorum.....Senin gibi üyelerin sayısının artması dileğiyle.....

Tarih: 4 Aralık 2004, 20:32 - İp: yok
lonewolf
lonewolf (üye)
İstanbul / Meraklı

Teşekkür ederim Burkay.
Saygılar

Tarih: 4 Aralık 2004, 22:38 - İp: yok
suysal1
suysal1 (üye)
Denizli / Amatör

Dayanamadım Tembeleryk kaldığımız yerden devam. Erkayalar Dünya markası sattığının farkında değil herhalde. Canon İngiltere için hangi hizmetleri sunuyorsa Türkiye için de aynısını sunmak zorundadır. Eğer Türkiye'ye mal satacaksa. Hangi markanın kullanma kılavuzları Türkçe web'de yayınlandığı için satışlar düşmüştür. Çok yanlış bir matık. Satışları daha da arttırır. Bunu hesaplamayan bir firma düşünemiyorum. Yanlış hesap Bağdat'tan döner. Birgün bu yanlıştan dönülecektir. Canon müşterisini bu İngiliz buna kıyak geçelim. Bu Türk boşver diyebilir mi?

Tarih: 8 Aralık 2004, 09:36 - İp: yok
mavisim
mavisim (üye)
Samsun / Profesyonel Fotoğrafçı

evet evet arkadaşlar kalıdığımız yerden devam hiç durmadan yılmadan. aslında durum bence sadece klavuzda değil erkayalar fiyat politikasını da gözden geçirmeli. foruma bakıyorum millet hep bu fiyatlardan yakınıyor yurt dışından daha ucuza alınabiliyor. Olaya bu açıdan yaklaşırsak ben yurt dışından makine alıdım ve klavuzuda erkayalar webde tr olarak veriyor olsun, bazılarına göre ayıp etmiş oluyorum bu durumda. fakat bu en doğal hakkım değilmidir benim. ben canon ürün olsunda nerden olursa olsun alim yeterki arıza yaparsa erkayalar bundan para kazanacaktır tutupta yurt dışına gönderememki makineyi. illaki erkayalrın kapısını çalacağım. hem türkiyeden makine alanda kullanım klavuzu için almıyor zaten servis garantisi için alıyor. yurt dışından alanda fiyat farkına bakılırsa zaten klavuz aklına bile gelmiyordur.
konuyu bağlamak gerekirse erkayalar sitesinde türkçe klavuz yayınlasada yine yurtdışından ve yurtiçinden makineler alınacak dengelerde bir değişme olmayacak. çünki makine için ülke seçiminde kalvuz bir etken değil, etken olan sadece fiyat farkıdır. kalvuz yayınlarlarsa erkayaların prestiji artacaktır. makinesini dışardan alan yine dışardan alır içerden alanda içeriden. herhangi bir değişiklik söz konusu bile olamaz. tabiki bunlar benim düşüncelerim

Tarih: 8 Aralık 2004, 20:05 - İp: yok