tembeleryk
tembeleryk (üye)
Samsun / Amatör

Bizler Tüketiciyiz!

ewet arkadaşlar burdaysanız burda kalın

Tarih: 2 Aralık 2004, 19:22 - İp: yok
tembeleryk
tembeleryk (üye)
Samsun / Amatör

ewet arkadaşlar ben burdayım kafede cepten gidiyo walla ona göre

Tarih: 2 Aralık 2004, 19:45 - İp: yok
tembeleryk
tembeleryk (üye)
Samsun / Amatör

ilker hayırdır sen bu saatte ne arıyon buralarda gözlerim doldu vallaa senin cephede gelişme varmı savaş ne durumda kaç şehit var yaralı durumu nedir burda düşman daha denizden içeri giremedi şimdilik rusyaya geri püskürttük beklemedeyiz bakalım

Tarih: 3 Aralık 2004, 11:39 - İp: yok
tembeleryk
tembeleryk (üye)
Samsun / Amatör

arkadaşlar bu savaşı ben başlatmadım ama ben kaybetmiyeceğim

Tarih: 3 Aralık 2004, 17:22 - İp: yok
suysal1
suysal1 (üye)
Denizli / Amatör

Uğruna savaşılanların haberi bile yok. Kullanma kılvuzu için mücadele ediliyor. Bakıyorsun ki kullanma kılvuzu konusunda yardımcı olun diye başlık atılıyor. Boşver. benim zaten sorunum da yok. Koyun olmak kadar güzel bir şey var mı?

#suysal1' tarafından 03.12.2004 17:25:21 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Aralık 2004, 17:25 - İp: yok
tembeleryk
tembeleryk (üye)
Samsun / Amatör

valla suysal bu kişisel oldu artık. bence sen gel vazgeç biz yine biz olalım

Tarih: 3 Aralık 2004, 18:19 - İp: yok
mavisim
mavisim (üye)
Samsun / Profesyonel Fotoğrafçı

arkadaşlar merhaba uzun zamandır forumu takip ediyorum bu da sizlere ilk mesajımdır fakat siz çoktan bırakmışsınız mücadeleyi herhalde. malesef geç kaldım aranızaa katılmakla.
gördüğüm kadarıyla ittifakınızın öncüsü 4 kişisiniz suysal1, tembeler, dadanagast ve murat856 öncüsü ve tek destekçileri aynı zamanda. sizinde izninizle tüm imkanlarımla aranıza katılmak istiyorum arkadaşlar. sn. suysal1 hiçbirşey için bırakıp terk etmeye değmez. oda olmadı bende tek başıma siteye klavuz yayınlarım gerekirse, bir sütüdyocu arkadaşım var ondan temin edebilirim benide yabana atmayın.
yeterki birlikte olalım bunlar güzel çalışmalar terk etmeyelim
elbet meyvelerini toplarız destekçiler illaki çıkar.

Tarih: 3 Aralık 2004, 19:53 - İp: yok
suysal1
suysal1 (üye)
Denizli / Amatör

Aslında ben de bırakmak istemezdim. Çok haklı olduğumuz bir konuda destek bulamamak üzücü. Destek olan arkadaşlarımızın desteğinden şüphem yok. Çok güçlü bir ittifak. Mücadele ettiğimiz sorun herkesin sorunu olmalı ve herkes mail bombardımanına tutmalı ilgili yerleri. Hem de hiç bıkmadan cevap alıncaya kadar, sonuç alıncaya kadar. Ben umduğumu bulamadım. Ve siz değerli arkadaşlarımın riske girmesini göze alamadım. Hepinize teşekkür edyorum. Bir sonraki yaşayacak olduğunuz gün,ömrünüzde yaşayacağınız tüm günlerden daha güzel olsun. Saygılar ve sevgiler sunarım. Bu konuda değil de diğer konularda yine beraber olmak dileğiyle.

Tarih: 3 Aralık 2004, 21:58 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)
Çanakkale / Doğa Fotoğrafçısı

mücadelemizi sonuna kadar sürdürelim arkadaşlar... elbet kazanacağız...ama ne zaman????üstelik bu kadar kişi ile...

Tarih: 3 Aralık 2004, 22:59 - İp: yok
lonewolf
lonewolf (üye)
İstanbul / Meraklı

Arkadaşlar,
Bir süredir çabalarınızı takip ediyorum.
Bir yandan da düşünüyorum, Erkayalar bu işe niye yanaşmıyor diye..
Teknik zorluklardan olduğunu sanmıyorum, pdf'e çevirip sitenin bir köşesine koymak çok kolay birşey.
Umursamamış olduklarını da sanmıyorum, nisbeten ciddi bir firma.
Bence sebep Türkçe kılavuzu sitelerine koymanın satışlarını kötü yönde etkileyeceğini düşünmeleri, yani kendimi onların yerine koyduğumda verebildiğim tek cevap bu.

Yani kısaca İngilizcesi iyi olmayan vatandaşa 'yurtdışından ucuza makina alma, kullanamazsın' demek bence..

Neyse, inşallah yanılıyorumdur.
Bu arada bende A75'in Türkçe kılavuzu var (Orjinal ) İhtiyacı olana yardımcı olurum seve seve.. Kopyalamadan tabii

Tarih: 3 Aralık 2004, 23:04 - İp: yok
tembeleryk
tembeleryk (üye)
Samsun / Amatör

merhaba mavisim armıza hoşgeldin heniz birşeyi bırakmış değiliz sadece içten içten yanıyoruz. tepki bekliyoruz. samsunluymuşsun sana daha sonradan ulaşırım. bize bayağı yararlı olacağına inanıyorum bu azınlık çoğunluğa dönüştüğünde bizler istediğimize kavuşmuş olacağız. benimde klavuza felan ihtiyacım yok ama koyunluğu ezelden beri kaldıramıyorum valla neyse hafiften hafiften tepkilere devam herkesi buraya bekliyoruz ben gerekirse erkayalara mailbomp da atrım ozamana bombardımana tutmuş oluruz

Tarih: 4 Aralık 2004, 08:58 - İp: yok