gencay20
gencay20 (üye)
Denizli / Reklam Fotoğrafçısı

Poltrelerde Eniyi Rutuj

Arkadaşlar Buanlattığım Portreler için gecerli İlk Önce rutuj Atacagımız Resmin Reskele secelim Ctr J ile Copyasını Alalım Sonra Bulur+Gaussian Bulur'a girelim 15 değerinde verelim sonra bulur Layer'ın opactiy değerini 40 yapalım Sonra eraser yani silgi aracını alalım göz kaş dudaklar ve takılar varsa %100 değerinde silelim sonucu göreceksiniz

NOT: Resme göre opacty 40 değerini değiştire bilirsiniz 45-35-50 gibi Artık O sizin zevkinize Kalmış
Ama idda ediyorum Poltrelerde Bunun Üzerine Rutuj Tanımam

Tarih: 5 Eylül 2006, 10:34 - İp: 88.***.**2.102
gencay20
gencay20 (üye)

batuan19 gine senin kafada var diye başlıcam sözüme kardeş senin fotoğrafcılından bana ne yaaaaa çok espirili adamsın ya kpt 7 varmış olum biz yok demiyoruz veya şu demiyoruz bane göre poltrelerde en iyi rutuş bulur diyorum kpt 7 bana göre boyda iyi poltrede kötü kem bana KPT 7 göndercekmişsin açtığım konulara bak 2094 adat plugns yükledim siteye engüzel cevap sana odur eğer sen hala kpt 7 kullanıyosan birazdaha arştır KPT X1 Titanyum Filtresini Bulamazsan Yaz Bana Göndereyim

Tarih: 12 Eylül 2006, 09:02 - İp: 88.***.**2.145
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

kardeş terbiyesizligine terbiyesizlik katarak devam etm beni çizgiden çıkarma ne demek oglum demek sen kimsinki oglum diye hitap ediyorsun kafamda daha öncede sana söyledigim şeyler var sende olmayan iyi insanlıgın gerektirdiği şeyler var istersen müsait birzamanda senin gibi terbiyeden bihaber insanlara ögretmek için kurs açayım bak senin yaşınkadar ben bu işin içindeyim seningibi bir sürü fotografçı ustası var benim cebimde bir daha sakın ama sakın o şekilde hitap etmeye kalkma sitenin terbiyesini bozmayalım haddini bil ukalalık yapma pulinge gelince bende istemediginkadar var adam olan herkesede gönderiyorum sen hariç tabi

Tarih: 12 Eylül 2006, 09:45 - İp: 88.***.**2.198
esoes
esoes (üye)
İçel / Stüdyo Fotoğrafçısı

geleceğin fotografcısı gencer.geleceğin erol atarımısın sen birader.fotografcılala uğraşma burası forum diyorsun millete hodri meydan okuyorsun sen kimsin yaaa.bak benim yazıma geldin mi.sen fotografcıya saygı duysan hodri meydan okumassın daha dün geldin bugün hodri meydan mı okuyorsun.akıllı ol birader önce bi kaç portre koy kendine ait sityene ondan sonra konuş.fotografcılar bu adamla muhattab olmayın yaaaa batuhan kardeş bırak bunu yaaaa.bu kendini bişey zannediyor.

Tarih: 12 Eylül 2006, 13:50 - İp: 88.***.**6.79
esoes
esoes (üye)
İçel / Stüdyo Fotoğrafçısı

ha yanlış okumuşum.POLTRE lerde en iyi rutuş olabilir ama PORTRELERDE asla??

Tarih: 12 Eylül 2006, 13:55 - İp: 88.***.**6.79
gencay20
gencay20 (üye)

esoes saçmalama kardeş erol atar digitalci değil ilgi alanı stüdyo hem biraz türkce öğren poltre türkçe PORTRELERDE ingilizce tabi sen global takılıyosun sen biraz daha dur şu ramazan ayı gelsin bak steye ne yüklücem adam acacak videoyu resmini kesecek fonlamayı yapacak kısacası herşeyi esoes kardeş global arkadaşım benim hem benim başlığımı iyi oku bak ou diye büyük harfle yazıyom DİGİTAL USTASI stüdyo ustası değil sen erol atarı biliyosun birazdaha araştır onun öğrencisi Denizliye Stüdyoyu öğreten adam TUNÇ fotocuysan bilirsin Digitalde sor beni ona ona hem tanışırsınız hemde sana stüdyoy la ilgili birşey öğretir global arkadaşım benim senkimsinde akıl vermeye kalkıyosun hee hem bu siteye yeni gelmeyle meslek bilgisinin ne alakası var ayküsü düşük herif

#gencay20' tarafyndan 12.09.2006 14:40:37 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Eylül 2006, 14:39 - İp: 88.***.**2.145
sarper1981
sarper1981 (üye)
İzmir / Meraklı

meslektaşlar akıllı olun muhohohaahahaa akıllı oluuunnnnn akıllı olun hır hır hır

bana çok tanıdık geliyo yaw... neysa

Tarih: 12 Eylül 2006, 18:36 - İp: 81.***.**6.142