rojinrojout
rojinrojout (üye)
Ankara / Amatör

Analog Kamerada Yeniyim

merhaba ben annemin eskileri arasında samsung fino se buldum ve aynı gün içinde fujicolor c200 sipariş ettim kargom gelince kendim taktım ve yanlışlıkla en başa sardım hiç fotoğraf çekmeden. sonrasında evimin yakınlarındaki bir fotoğrafçıya gidip sardırdım ve fotoğraf çektik iki tane ardından eve geldiğimde bunun filme zarar vereceğinden bi' haber olduğum için odamda; odama direkt güneş ışığı girmezken kameramın kapağını açtım. şimdi 10 pozum kaldı ve çektiğim pozların yanması beni oldukça gerdi geri dönüşü olmadığı için. daha yeni içime kurt düştüğü için baktım ve başka forumlarda yanar demişlerdi ama onlar fotoğrafları çektikten sonra açmışlar ben daha iki tane fotoğraf çekmiştim. bu tarz bir durumla karşılaşmış olanınız varsa beni bilgilendirebilir mi? hem o anlar bir daha yaşanamayacağı için hem de aldığım filmi 37 tl olmasından dolayı içim gerçekten yanıyor ve kendime kızıyorum bir de 15 tl banyo parası vermeli miyim? lütfen verdiğim ayrıntılara dikkat ederek yanıtlayın.

Tarih: 5 Temmuz 2020, 00:34 - İp: 78.***.**3.21
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

kapağı açtığınız kısımda 2-3 poz yanacaktır.. diğerleri sarılı vaziyette olduğu için kurtulur.

Tarih: 5 Temmuz 2020, 23:16 - İp: 95.***.**4.77
  • 1