baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

Sitemize Kategori Öneriyorum

Sitemizde aşağıdaki gibi 2 kategori oluşturulabilir mi acaba?

Mizah (bazen gülmeye hatta gülümsemeye dahi ihtiyacımız oluyor, hayatın içinden komik kareler yakalayabiliriz diye düşünüyorum ki malzeme sıkıntısı çekilmeyecektir )

Şiirli fotoğraflar (bazı fotoğraflara şiir çok yakışıyor, bu kategori de sadece ve sadece üzerine şiirlerin eklendiği fotoğrafları içerebilir, böylece bir kişinin aynı anda hem fotoğrafçı hem de şair kimliğini değerlendirmiş oluruz)

Ne dersiniz??

Tarih: 12 Şubat 2007, 23:58 - İp: 88.***.**3.34
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

evet baharbahar NİNE..adamın biri fotografını onaylamadık diye sayıp sovup,kendi sitemi accam bidaha gelmem buraya dedi..uc gun sonra bi baktım aynı onaylanmayan fotografı eklemiş..delirdim tabi..sen bunları soyleyip gitmemişmiydin hayırdır dedim..salak salak konustu gene,ama duruuuunn yakında yeni bir topic acıp,manifesto gibi yayınlıycam burda,ozaman fotografcıyım sanrısına kapılmış herkes silkinip kendine gelecek

Tarih: 15 Şubat 2007, 12:17 - İp: 193.***.**3.145
aattaa
aattaa (üye)
Ankara / Amatör

şiir olmasın....bana daha çok katlanmak zorunda kalırsınız..zaten tam toplamışken valizimi, yeniden çıkarıp onları yayınlamam gerekecek, egom tatmin olsun diye, ama zaten anlaşılmayacak yazdıklarım, birileri saçmasapan yorumlar yazacak sinirleneceğim, ne gerek var.... ( ama "haddinden fazla var" diyenler haddin ne olduğunu tanımlamalı ve ucu şiire saygısız bir duruşa uzanan cümleler kurmamalı bence )....

komik şeylere gelince....herkesin zekasına bağlı olarak algıları farklı olduğundan ( çok şeyde, örneğin şiirden anlamayanlarda olduğu gibi )kim nerede güleceğini bilemeyecek ve belki de, onaylayan kişi, komik değil diye siteye almayacak falan falan....

burada birşeyler yapmak gerçekten zor bahar hanım.....

Tarih: 15 Şubat 2007, 13:14 - İp: 88.***.**0.76
baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

aaaa bizi kim taşıdı buraya yahuuuu ben de konu silindi sandımdı
gaijin efladım ben de kendi sitemi kurucam, baksana konumu başka bölüme taşımışlar, olmazzzz ordqa kendi istediğim konuları açıcam

aattaa diğer kategorilerde de iyi ve kötüler olduğuna göre bunlarda da olacaktır, gezip algılarımıza göre güleceğiz
ya da onu da isterseniz alt kategorilere ayırsınlar;
-mizah kategorisi
-şıp diye anlayanlar için
-herşeye gülenler için
-gülmemek için kendini kasanlar için [>

Tarih: 15 Şubat 2007, 19:17 - İp: 88.***.**3.248
zafertekin
zafertekin (üye)
Ankara / Amatör

güldüren olsun kabul,şiir beni aşar
selamlar

Tarih: 15 Şubat 2007, 21:03 - İp: 85.***.**8.52
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

baharbahar güzel öneri.

Tarih: 16 Şubat 2007, 00:47 - İp: 85.***.**2.101
ramjam
ramjam (üye)
Antalya / Meraklı

Baharbaharı aynen katılıyorum.özellikle şiir konusuna.Çünkü şiir aslında fotoğrafın küçük kardeşidir.Fotoğraf ve şiir iyi seçilirse tadına doyum olmaz diyorum.Yaratıcılık izlenecek.

Tarih: 16 Şubat 2007, 02:28 - İp: 88.***.**7.11
micosms
micosms (üye)
Samsun / Özel Gün Fotoğrafçısı

Aslında bu tip fotoğraflarımızı diğer kategorisinde bulabiliyoruz. örneğin manzaraların kategorisini genişletince güzel oldu değil mi. neden olmasın. ama sayfanın tek ekranda görünmesini engelleyecek, aşağı inilmesi gerekecek ise bence gerek yok derim.

Tarih: 16 Şubat 2007, 12:17 - İp: 212.***.**0.2
egeli alp
egeli alp (üye)
Kütahya / Amatör

bak gerçektende haklısın bahar.şiirli fotoğraf.güzel.tebrik ederim.ya sen ne zaman başladın bu güzel şeye.yani fotoğrafa.ben başlayalı henüz bir yıl oldu.ve içimde öyle bi aşk oluştuki.şimdi o aşkı karelerime yansıtmak istiyorum.kendine iyi bak.

Tarih: 18 Mart 2007, 22:01 - İp: 88.***.**0.51
baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

merhaba ben şiir yazmaya yaklaşık 13 yaşımda başladım fotoğrafa ise amatörce 4 sene önce başladım ve aynı amatör ruhla severek yapıyorum sana da başarılar

Tarih: 18 Mart 2007, 22:04 - İp: 88.***.**3.234