baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

Sitemize Kategori Öneriyorum

Sitemizde aşağıdaki gibi 2 kategori oluşturulabilir mi acaba?

Mizah (bazen gülmeye hatta gülümsemeye dahi ihtiyacımız oluyor, hayatın içinden komik kareler yakalayabiliriz diye düşünüyorum ki malzeme sıkıntısı çekilmeyecektir )

Şiirli fotoğraflar (bazı fotoğraflara şiir çok yakışıyor, bu kategori de sadece ve sadece üzerine şiirlerin eklendiği fotoğrafları içerebilir, böylece bir kişinin aynı anda hem fotoğrafçı hem de şair kimliğini değerlendirmiş oluruz)

Ne dersiniz??

Tarih: 12 Şubat 2007, 23:58 - İp: 88.***.**3.34
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

bahar hanım "serbest kürsü"de mizah diye bir bölüm demek istemedi sanırım. Benim anladığım ve desteklediğim; fotograf Galeri bölümünde Komik fotograflar diye bir bölümün olması. Değil mi baharbaha???

Tarih: 13 Şubat 2007, 22:01 - İp: 88.***.**1.69
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

Ama bence bu topici bence "öneriler" bölümüne taşıyın,

Tarih: 13 Şubat 2007, 22:02 - İp: 88.***.**1.69
baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

flassv beni ben flassiv anlamamışız evet doğru demekistediğim bu idi hocha teşekkürler
forum kısmında değil, galeri kısmında mizahkategorisi önerdim ben

Tarih: 13 Şubat 2007, 22:04 - İp: 88.***.**1.190
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

evet bende bir kategori oneriyorum..megalomani baslıklı...fotografseverilkten cok "kendifotografınıseverlerin" toplanacagı bir kategori olmasını istiyorum..mesela sanatsal bir objenin fotografınında sanatsal oldugunu düşünenler,sırf görülmesi gereken biryer oldugunu dusundugu için flaş patlatıp bunu fotograf diye yutturmaya calısanlar,buraya fotograf eklemiş olmak için fotograf cekenler buraya fotograf koyabilir...

fotografım onaylanmadıdiye yaygara yapıp,kendini bilmez onaycıbaşıların onayından gecmeyen fotograflarını saheser zanneden,nedense cektigi herseyin onaylanması gerekliliğine inanan,fotograf adına zerre eleştiriyi kabullenmeyen,çünkü butun eleştirilerin uzerinde olan,bu site nebiçim bir siteki benim fotografım burada onaylanmıyor,kim benim fotografımı onaylamayan densiz tavrıyla sanki sadece kendi fotografları onaya takılıyor sanıp üstüne bu gbi bir sitede bir dakika daha duramam,kendi sitemi acıyorum diyen,actıgı sitede bakın bu fotografımda onaycıbasılar tarafından onaylanmadı,bende boyle bir sacmalıga katlanmaktansa kendi sitemi acıp fotograflarımı paylasıma koyuyorum diyerek birde rest ceken,ardından üç gün dahi gecmeden aynı fotografı buraya geri yükleyen ve yüzsüz yüzsüz buradaki üyeliğini devam ettiren,sen fotografın onaylanmadı diye turlu hakaret edip bu siteden ayrılıp kendi siteni açmamışmıydın diye sorunca verecek cevap bulamayıp,öfke kusan,yüzsüz,tutarsız,tükürdügünü yalamayı damak zevki sayan adamlarda oraya fotograf eklesinler...

kalite kalite diyoruz ya,unutun gitsin..
fotografım onaylanmıyor diye yaygara cıkaran adama,eleştiri yazabilirmisin??? yazsanda bir ders almasını bekleyebilirmisin??
eleştiri yazana saldıran bu gibi adamlardan sonra kimseye eleştiri yapmaya cesaret edebilirmisin?? bu sitede kac kişi fotografını eleştirdigi için insanların saldırısına ugradıgını,yorum yazmayı bıraktıgını soyledi burada??? bu gibiler varken onları suclayabılırmısınız???

acın bir kategori..yorum ayzılmasını istemeyen oraya koysun şaheserini,yada yoruma kitlesin fotografını..adamaın amacı nede olsa ogrenmek degil,paylaşmak degil...kendi egosunu tatmin etmek...

kusura bakma konu dagıldı ama bir kategoride boyle acalım

Tarih: 14 Şubat 2007, 01:04 - İp: 88.***.**1.205
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

Bence otomatik yorum yapıcı olsun sitede. Oraya yüklediğin fotolara otomatikman yorumlar yapılsın.

"eline sağlık, güzel olmuş!

İyi ki çekmişsiniz ve bizimle paylaşıyorsunuz!

Allah bağışlasın, çok şirinmiş!

Ayy bana ... hatırlattı."

gibi hazır yorumlar olsun. Yükleyen kişi bunlardan beğendiklerini istediği zamanistediği kadar eklesin. Böylece ego mego kalmaz adamda bence...

Tarih: 14 Şubat 2007, 01:31 - İp: 88.***.**1.69
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

[>:D

Tarih: 14 Şubat 2007, 01:40 - İp: 88.***.**1.205
baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

gaijin çoköfkeli gördüm seni bir şeyler yaşanmış bir tartışma olmuş besbelli bence herşeye cevap verme, umursama, gül geç, çok durma üzerinde bence, dediğin de bence KARA MİZAH kategorisine girebilir
hocha kalıp-otomatik yorum fikrini çok beğendim

Tarih: 14 Şubat 2007, 02:21 - İp: 88.***.**0.28
baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

bak 3 kez bence diye yazmışım sen doğru bildiğinden şaşma benceee

#baharbahar' tarafından 14.02.2007 02:23:46 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Şubat 2007, 02:23 - İp: 88.***.**0.28
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

selbest sallama diye bir katogori var ac istedigin konuyu.kimse yadırgamıyor bile..

Tarih: 14 Şubat 2007, 10:19 - İp: 88.***.**9.231
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

aaa taşınmışsın baharbaha, bizi de taşımışsın hiç haberimiz yokken. Hadi yeni yerin hayırlı olsun. yakışmış.

Tarih: 15 Şubat 2007, 02:51 - İp: 88.***.**0.172