azizilker
azizilker (üye)
İstanbul / Amatör

Site Gümlemek Üzere

bu siteyi kim bu hale getirdi bilmiyorum ama çok kalmaz gümler gibi görünüyor.gerçekten üzülüyorum bu hale.

şu gizli kalma olayının bir an önce bitirilmesi lazım.neden diye soranlar olabilir bilmiyorum ama sinir bozucu.

ayrıca uzun zamandır üst bant kareleri berbat.tabi hepsi değil.sorun üst bantın parsellenmesi olayı değil bazen öyle kareler çıkartılıyorki insan ya herhalde siteye eklenen fotoğraf kalmadı ne bulsalar üst banta taşıyorlar gibi düşünüyor.bırakın boş kalsın yahu.en azından insanların biraz daha emek harcayıp daha iyi kareler çekmesine yardımcı olabilirsiniz.

2006-2007 de her kare kabul edilmezdi siteye şuan bakıyorum da cep telefonuyla çekilen kareler bile maşallah yayınlanıyor.

şimdi bu yazıyı okuyan herkes yukarıya üst banta baksın ve kendi kişisel eleştirisini foruma eklesin duyarlı olunmazsa bu site yakında gümler gider.
herkese saygılar
.ilker.

Tarih: 8 Mayıs 2009, 09:11 - İp: 78.***.**1.65
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

GÜÜMM...

Gümledi işte..

Büyük harflerle yazarak okumayı zorlaştırmayalım gençler.. Bu, okuyucuya bağırmak veya saygısızlık olarakda yorumlanabilir..

#mete007' tarafından 08.05.2009 21:40:51 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Mayıs 2009, 21:39 - İp: 91.***.**7.182
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

Gümleme sesi taa İstanbul'a kadar geldi.

Tarih: 8 Mayıs 2009, 22:14 - İp: 78.***.**6.193
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

ne oldu ??
hala gümlemedi mi?

Tarih: 8 Mayıs 2009, 22:55 - İp: 88.***.**0.35
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

gümleme hoş bi tabir değil emme gizlilik hikayesi bir an önce galdırılsın. arz ederim.

Tarih: 9 Mayıs 2009, 22:31 - İp: 85.***.**5.207
aydia
aydia (üye)
İstanbul / Meraklı

#aydia' tarafından 20.05.2009 10:02:18 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Mayıs 2009, 16:31 - İp: 85.***.**0.19
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Kalktı gali gizli mantalite emmi..

Tarih: 22 Mayıs 2009, 22:28 - İp: 88.***.**4.83
akyolfigen
akyolfigen (Üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

su an bu baslığın ne kadar da yerli bir sekilde acıldıgı o kadar derin hissedebiliyorumki..netfotograf benim ilk uye oldğum ve fotografa ilk adım attığım site.Bu siteden oğrendiklerimi asla goz ardı edemem....
beki duyanlar vardır fotokritik te de su suralar bir olumsuzluk soz konusu ben oraya da uyeydim aynı zmanda ama site yonetcilerinin tavırları ve bizleri hiçe saymaları beni artık cileden cıkarn son damla oldu ve steye bir daha girmeme kararı aldım..benim için artık kocaman bir sıfırsınız diyede belirtebileceğim tum alanlarda belirttim.. Ben bu sitede de acıkcası bir tuhaflık oldugunu bir kac ay evvelincen sezinlemiştim..ancak site yoneticilerinin fk daki tavırlarını acık soyliyeyim burada asla rastlamadım..buradaki sıkıntı bana gore paylaşmamak..yeterince yorum yapmıyoruz.. yeterince fotograf eskisi gibi yuklenmiyor ben dahil bırakmıstım fotograf yuklemeyi bile..
ust band konusunu alkıslıyorum..yukarıdaki tespitleri..evet ust band bırakın bos kalsın ama yeterki iyi olanlar sergilensin..

gizli kullanıcı olarak gozukmeye başladık neden? işte bu saydıklarımdan.. kimse kimseyi tanımayacak o nedenle torpil gecemeyecek diye.. bırakın allah askında bunları yorum yapan yorumu her sekilde yapar..

Ben bu siteyi bulduğum gibi gormek iztiyorum ve bunu duzeltmek hep birlikte bizim elimizde..siz yoneticiler dahil..

daha cok paylaşmalı, daha cok emek vermeliyiz.. acıkcası siteye OZEN gostermeliyiz..

Saygılarımla..
FİGEN AKYOL-ISTANBUL

Tarih: 16 Ağustos 2009, 16:07 - İp: 217.***.**3.20
umut1993
umut1993 (Objektif)
Bursa / Amatör

gizlilik bende yok ve daha rahatım girip üyenin diğer yorum almamış fotoğraflarına da bakabiliyorum önceden ne yapmış ne kadar gelişmiş diye bakabiliyorum. bir fotoğrafta 5-6 fotoğrafın yorumunu yaptığım olmuştu hiçbir fotosu yorum almamış arkadaşın...gizliliğin yararı olabilir ama benim için yok.

Tarih: 16 Ağustos 2009, 17:23 - İp: 85.***.**8.37
kydonia
kydonia (Objektif)
İzmir / Amatör

şimdi son cümlenizi okuyunca baktım üst banta. gözüme şu fotoğraf takıldı günlerdir üst bantta durmasından ötürü.
http://galeri.netfotograf.com/fotograf.asp?foto_id=353652
bu fotoğraf küçükken güzel görünüyor ama büyütünce fotoğrafta bir sorun görünüyor.

#kydonia' tarafından 17.08.2009 14:21:01 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Ağustos 2009, 12:47 - İp: 78.***.**8.102
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

bence bir yanlışınız var,
o makro fotografı bence çok başarılı.
ve nefis bir ekipman ile çekilmiş..
Nikon D700+ CZ 100 mm
rüyamızda göremeyiz..

Tarih: 17 Ağustos 2009, 13:49 - İp: 85.***.**9.67