turkuaz
turkuaz (üye)
İstanbul / Amatör

Nıkon 8800

Benim genel olarak fotoğrafçılık konusunda pek bilgim yok ama dijital makinelere karşı ilgim var. Aldım mı, iyi bir makine almak isterim ama daha önce bir tecrübem olmadığı için kullanmakta zorluk çekermiyim diye merak ediyorum. Aradığım özelliklerin başında 10X zoom geliyor. En iyi marka olarak NIKON ilgimi çekiyor. Örneğin NIKON 8800 benim için çok mu profesyonel ? Zamanla tecrübe edinebilir miyim? Fikrinizi öğrenmek isterdim...

Sevgiyle,

Tarih: 28 Eylül 2004, 23:02 - İp: yok
ocaklilar
ocaklilar (üye)
İstanbul / Amatör

Bütçe meselesi tabii ama 8800 çok yeni ve iyi bir makine gibi görünüyor. Internette henüz çektiği fotoğrafları görmedim.

Tarih: 1 Ekim 2004, 11:38 - İp: yok
cio
cio (üye)
İstanbul / Meraklı

bir kere bu makine alinabilecek en kaliteli yari amator makinelerden biri ama profosyone alamcli kullanima yonelik bir makine ve bu isin daha basinda olan biri icin cok fazla gibi sozukuyor.

Tarih: 1 Ekim 2004, 12:51 - İp: yok
s_mavus
s_mavus (üye)
Kocaeli / Amatör

Merhaba
Ben de 8700 ü almak için uygun fiyat ve zaman kolluyordum. Nikon 8800 'ü duyunca çook sevindim. Lakin fiyatı beni tedirgin ediyor. Henüz Türkiye fiyatını göremedim sitelerde. Dışarda da arkadaşımızın dediği gibi 990 civarlarında. Ben de bu makineyi düşünüyorum uzun aday incelemelerinden sonra. Yani Nikon 8800'ü... Umarım beklentilerimiz boş çıkmaz. Alım konusunda yeni bilgilere ulaşanlar yazarsa sevinirim.
Hayırlı günler dilerim herkese....

Tarih: 7 Ekim 2004, 09:54 - İp: yok
  • 1