integral77
integral77 (üye)
Ankara / Amatör

Burkay Bey’in Dikkatine

Herkese merhaba daha önce de bilgi rica etmiştim ancak cevap veren olmadı...Yakında yurt dışındaki arkadaşa haber vermem gerektiği için acele ediyorum...Forumdan anladığım kadarıyla Burkay Bey bu konuda çok bilgili. Bu nedenle yardımcı olursa sevinirim. Türkiye'den sony f717 (2 yıl garantili 510Euro) , ABD'den canon g6 (490$) veya olympus 5060 (410$) almayı düşünüyorum.Fotoğrafçılığa meraklıyım ve kendimi geliştirmek istiyorum görüntü kalitesi benim için önemli.Fikri olanlar kısa sürede yardımcı olurlarsa memnun olurum...

Tarih: 12 Nisan 2005, 22:48 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sony fotoğraf makineleri ve video kameraları miadlı parça kullandıkları için kimseye önermiyorum.Canon ve olympus ucuz ve iyi ancak yurtdışı olduğu için garantisinden yararlanamazsın.Canon yine bir şekilde tamir olur fakat olympusu kaldırır çöpe atarsın bozulursa.
İstersen bir de fujinin s 7000 modelini ve panasonic dmc fz20 modelini bir incele ancak sony alma.

#burkay' tarafından 13.04.2005 03:14:56 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 13 Nisan 2005, 03:12 - İp: yok
centurion
centurion (üye)
İstanbul / Meraklı

usta ne miadıymış bu? bizim şirkette yıllardır sony fotoğraf makinesi var, ben de kullanıyorum. taş gibi makine. henüz miatı dolmadı nedense! canavar gibi de resim çekiyor. hadi buradaki cühela takımını anlıyorum ama sizin gibi bu işin mutfağında olan bir kişinin kendini duygularından arındırarak kanıtsız konuşmaması gerekmez mi?
selamlar...

Tarih: 13 Nisan 2005, 09:01 - İp: yok
integral77
integral77 (üye)
Ankara / Amatör

Yardımınız için teşekkürler... Bu makinalardan (tavsiye ettikleriniz dahil) hangisinin görüntü kalitesi daha iyi?(noise vs...) Ayrıca gece çekimini de seviyorum. Buna hangisi daha uygun?

Tarih: 13 Nisan 2005, 23:39 - İp: yok
adige05
adige05 (üye)
Kütahya / Amatör

ben de fz20 araştırıyorum, Almanyadaki fiatları ile ilgili bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.

Tarih: 15 Nisan 2005, 11:57 - İp: yok
  • 1