atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Yönetim Ve Üyelerin Dikkatine

Bu gün bir arkadaşın portfolyosunu incelerken farkettim
arkadaşın galerisinde benim gördüğüm kadarıyla 3 aynı fotoğraf farklı tarihlerde tekrar yüklenmiş. Ve hepsi aynı galeride duruyor, belki yanlışlık belki de farklı bir amaç

Fotoğraf yükleyen arkadaşların dikkat etmesini rica ediyorum, yönetimdeki arkadaşlarında bu tip uyarıları dikkate almasını istiyorum
bu şekilde fotoğrafı olanlar silerse galerinin yükü hafifleyecektir...

#atakan' tarafından 24.08.2007 13:45:59 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 24 Ağustos 2007, 13:45 - İp: 81.***.**3.185
cemone
cemone (üye)
İçel / Amatör

Tamamiyle katiliyorum sana Atakan daha once bununla alakali yazmistim forumun birine o sekilde bircok kere farkli tarihlerde yuklenmis fotograflar duruyor cok degerli uyelerimizin fotograflari yani emek verilmis calismalar siliniyor siteden aslinda bir kampanya baslatilsa ve herkes galerisinden kendi sececegi 1-2 fotografi silse hem yuk hafifler hemde kimse kirilmamis olur lakin benim bildigim 3 degerli arkadasim gercekten bu ise gonul vermis insanlar sirf bu yuzden galerilerini silip baska sitelere yoneldiler.. benim bilmedigim daha bircoklari vardir mutlaka bu sitemizin citasini assagilara dogru yonelmesidir.. Saygi ve sevgilerimle..

Tarih: 25 Ağustos 2007, 11:16 - İp: 196.***.**2.37
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

benim tespit ettiğim arkadaşa mesaj attım
gelen cevap ise

evet haklısın
oldu ama değişen birşey yok
yine aynı fotolar duruyor...

Fotoğraf yükleyen arkadaşlar biraz daha dikkat diyorum...

Tarih: 25 Ağustos 2007, 11:18 - İp: 81.***.**3.185
rentner
rentner (üye)
Almanya / Amatör

Atakan bey Selam !
Bu gün sizin Netfoto.ya yazdığınız bir İntizar 21 yy. intizarıdır. Pixel kadar sivilce. kardeşim bu terim bugüne kadar
gelmiş,geçmiş bütün kültülerin intizarlarını gölgede bırakır.
Çooooook yaşayın!

İyi günler.

Tarih: 28 Kasım 2012, 12:44 - İp: 79.***.**9.72
  • 1