foto_ercan
foto_ercan (üye)
Afyonkarahisar / Stüdyo Fotoğrafçısı

Site Yetkililerinin Dikkatine

ben şahsen net fotoğraf.comu çok seviyor ve beğeniyorum bende alışkanlık yaptı siteye giremedimmi huzursuz oluyorum.madem burası bir paylaşım sitesi ise be gençlik54 gibi arkadaşı uyarmak gerekiyo sanki buradaki arkadaşlarla dalga geçercesine sayfayı yapboz tahtası gibi etmiş ha bide koyduğu fonlar indirilemiyor kardeşi indirilemeyecek şeyleri neden koyuyorsun madem koydun yaptığın işi adam gibi yap site yönecici arkadaşlarımdan ricam gençlik54 ün koyduğu yapbozu silmeleri tşk.tüm meslektaş arkadaşlarıma hayırlı işler diler bol kazançlar demek istiyorum

Tarih: 4 Aralık 2008, 14:25 - İp: 88.***.**1.50
ersan06
ersan06 (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Ne dememizi bekliyorsun gençlik54
aferin sana mı diyelim neyi ispatlamaya çalışıyorsun.
Yaptığın tek şey var oda kirlilik

Tarih: 4 Aralık 2008, 14:58 - İp: 88.***.**4.180
tabela
tabela (üye)
Kahramanmaraş / Stüdyo Fotoğrafçısı

abim kafam karıştı ya sabah tan berli indiremiyorum sitede bir sorun var zandettim tşk adaş sayende aydınlandık

Tarih: 4 Aralık 2008, 17:00 - İp: 78.***.**1.66
karayak
karayak (üye)
Burdur / Profesyonel Fotoğrafçı

FOTO ERCAN EMEYE SAYGİ DUYMANİ İSTERİM ONCELİKLEN O KDR EMEYE SAGİSİ OLMADİGİN BELLİ NEDEN BİR PAYLASİMİN YOK BURDA PAYLASİMİ OLANA TASLİYORSUN SOYLE KONU ACİMİ CVP VERSİİN BAKİLİRSA SADECE FON ALMAK PLUNGLERİ TAKİP ETMEK İCİN GİRDİGİN BELLLİ

HERKEZ YASİNİN ADAMİ OLSUN BURASİ COCUKLARİN KUM OYNİLANAN BİR YERİ DEGİL OYNİCAKSANİZ DA BAHCENİZE GİDİN !!!!

BENCE UYARİ SEKLİ BOYLE DEGİL YONETİCİYE DİREK YAPABİLİR KİSİYİ EL ALTİNDAN UYARİLAR GELEBİLİR TEPKİ GOSTERİSİN FARKLI BULUYOR SİTE ADMİNLERİ HİCE SAYDİGİNİ GOREREK BİR ARKDASİMİZİN GRURU VE YAPTİGİ İSİ İYİ YADA KOTU KORERTMEK TEN BASKA BİR SEY DEGİLLLLLLLL SANA KINIYORUM

Tarih: 12 Aralık 2008, 19:38 - İp: 85.***.**6.56
  • 1