mdemir
mdemir (üye)
İstanbul / Amatör

Amerikada Ucuz Ve Güvenilir Siteler

arkadaşlar, amerikadan makine almayı düşünüyorum, birisi aracılığı ile. aradım ama yeterince site adresi bulmadım, tavsiyerleriniz varmıdır acaba. Ucuz ama güveilir siteler hangileri. Ben bi kaç tane olagan fiyatın altında fiyat veren siteler gördüm ama bazıları güvensiz dedi. sizin öneri ve yorumlarınız neler yarıdımcı olursanız sevinirim?

ucuz buldugum siteler www.amphotoworld.com , www.royalcamera.com vb..

Tarih: 3 Ocak 2005, 19:45 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

selam mdemir..

bu adresden saticiyi sapta..

bu adresten de guvenilir olup olmadigina bak..

bu adrese kesinlikle guvenebilecegini biliyorum..

umarim yardimi olur.

Tarih: 3 Ocak 2005, 20:52 - İp: yok
digimania
digimania (üye)
Ankara / Amatör

www.digitalfotoclub.com Bu site güvenilir gözüküyor.Fiyatları da iyi gibi amphoto ve royal baya düşük rating almış

Tarih: 3 Ocak 2005, 21:16 - İp: yok
maksay
maksay (üye)
Bolu / Amatör

ben bu site http://www.etradecenter.us aracılığıyla canon s1 + usb saat+cf ultraII 1gb+card reader satın aldım.
Türkçe ve bir eli Türkiye de ister elle ister kredi kartıyla sipariş et 15 gün içinde elinde.
ucuz ve güvenilir.

Tarih: 3 Ocak 2005, 22:28 - İp: yok
tbeyazit
tbeyazit (üye)
İstanbul / Meraklı

Zaten amerikadan kamera getirenler var. 50-60 milyon için bence hiç başını ağrıtma. kelepir.htmlplanet.com adresine girip bir bak, ne demek istediğimi anlayacaksın.

Sevgiler,

Tolga

Tarih: 3 Ocak 2005, 23:52 - İp: yok
limbo
limbo (üye)
Ankara / Amatör

bhphotovideo.com canon s1 aldım. Hiç bir sorun yaşamadım ancak ben alıp texas daki bir arkadaşıma gönderdim. Ama bh ın türkiye ye gönderme seçeneğide var. Zaten çoğu site international payment kabul etmiyor.

Tarih: 4 Ocak 2005, 00:29 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sevgili mdemir,
Amerikadan ucuza diye aldığınız makineler çok defa defolu ürünler olabiliyor.Dikkat etmende fayda var......

Tarih: 4 Ocak 2005, 09:49 - İp: yok
mdemir
mdemir (üye)
İstanbul / Amatör

circuitcity.com var orada a75 180 $ sanırım güvenli de. olmazsa oradan alayım, zaten bende türkiyeye yollatmıcam makşineyi amerikaya gitcek

Tarih: 4 Ocak 2005, 15:46 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)
Çanakkale / Doğa Fotoğrafçısı

bencede etradecenter.com en uygun bir site üstelik türk almadıysan bir göz at derim...

Tarih: 4 Ocak 2005, 18:12 - İp: yok
crussor
crussor (üye)
İstanbul / Meraklı

Arkadaşlar bu etrade center hakkında bilgisi olan var mı? Yani alışverişte bir problem yaşamış olan var mı, adamlar parayı gördükten sonra hizmeti kesip ne halin varsa gör moduna mı giriyorlar ya da kulağınıza gelen başka birşey?
Aslında olay güzel ama insan güvenemiyor kolay kolay... ne bileyim işte.

Tarih: 5 Ocak 2005, 13:18 - İp: yok