ayseilhan
ayseilhan (üye)
İzmir / Amatör

Nekadar Farklıyız ???

http://www.bozzetto.com/flash/fem_male.htm

Tarih: 27 Aralık 2006, 16:37 - İp: 85.***.**5.56
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

eglenceli bir animasyon

Tarih: 28 Aralık 2006, 00:18 - İp: 88.***.**3.96
chopsuey
chopsuey (üye)
Sivas / Amatör

evet

Tarih: 28 Aralık 2006, 00:38 - İp: 88.***.**4.170
ayseilhan
ayseilhan (üye)
İzmir / Amatör

yapmayın !!! sadece eğlenceli mi? bence inanılmaz gerçekçi bozzetto bence gerçek bi gözlemci ben şu yuvarlakta kendimi fazlaca buldum doğrusu,hele şu alışverişte bişey almak üzere dolanıp çıkıp tekrar girmesi çok komik...aynı ben ve ayna önünde geçirdiği vakit hazırlanmak için...komik ama gerçeek

Tarih: 28 Aralık 2006, 18:50 - İp: 85.***.**9.111
demoon
demoon (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Gozlemci olmak kadar kolay bir dusunce sistemi olamaz herhalde. Otur, seyret ve fikir yurut. En aptali bile bunu dusunebilir. ayseilhan reel olmak guzel di mi

Aceba neden boyle, haydi bakalim gozlemciler is basina.

Tarih: 28 Aralık 2006, 19:12 - İp: 88.***.**2.131
ayseilhan
ayseilhan (üye)
İzmir / Amatör

evet reel olmak güzeldir,beceribilirsen.
gözlem hakkında: sandığın kadar kolay olmamalı gözlemek ve anlam çıkarmak, kolay olsa monalisa yüzyıllardır tartışılmaz,hı buarada gözlemci olmak bi "düşünce sistemi" değildir sevgili demoon, iyi gözlem yapabilme yeteneğini ifade eder,savunduğu bişey yoktur yani

Tarih: 28 Aralık 2006, 19:40 - İp: 85.***.**9.111
demoon
demoon (üye)

Gozlem; bilimsel calismalarin ilk adimidir. Bir seyin niteligini, ozelligini bilmek icin yapilan inceleme ve gormeyi bilne ve dusunebilen her insanin yapabilecegi bir "eylem turudur".

Dolayisi ile bu bir dusunce sistemidir. Siz su anda bunlari okurken ayni anda gozlemliyor ve nitelik bakimindan inceleme yapiyorsunuz. Demek ki gozlem bir "dusunce sistemidir". Aslinda hersey bir dusunce sistemidir.

Son olarak kafanizin icinde bir kisim yerlerde sıkısan bir teori yok ise, bir boka yaramaz. Buda istisna.

Tarih: 28 Aralık 2006, 19:52 - İp: 88.***.**2.131
ayseilhan
ayseilhan (üye)
İzmir / Amatör

savunmanı beyendim ama bence hala "herkes iyi gözlemleyemez" bunun savunulacak bir yanı yok gibi görünüyor:nasıl herkes iyi yemek yapamıyorsa...
dolayısıyla "aptal bir insan bile..."şeklinde başlayan fikrine katılamıcam üzgünüm,ama seninle konuşmak verimli

Tarih: 28 Aralık 2006, 20:03 - İp: 85.***.**9.111
demoon
demoon (üye)

Ama dogru degil mi, aptal insan yok mu? Bu hakaret degil. Bana da aptal diyebilirsin. Hic gocunmam. Eger aptalsam ben bir aptalim.

Tarih: 28 Aralık 2006, 20:14 - İp: 88.***.**2.131
demoon
demoon (üye)

Yau bu arada bir makarna yapayim dedim, rezil ettim Evt haklisin iyi yemek yapamayanlarda var

Tarih: 28 Aralık 2006, 20:15 - İp: 88.***.**2.131
  • 1