ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Komşularla Sıfır Sorun...

Komşularla sıfır sorun (!)
Türk toprağına Yunan işgali !...

AKP, 2004 de Yunan karasularının 6 milden yukarı çıkarılmasını meclise getirmeden , görüşülmeden onaylamış ve Yunanlılar da Didim açıklarındaki Bulamaç ve Eşek adalarını işgal etmiş.
Türk dışişleri bu konuda sorulan sorulara sessiz kalıyormuş...

Birçok uluslararası haritada bile Türkiye’ye ait görünen bu iki ada 2004 yılından bu yana Yunan işgali altında.
Geçtiğimiz günlerde DP genel başkanı Namık Kemal Zeybek ve bir gurup DP li olayı protesto için adaya gitmek istemiş, adaya 3 mil yaklaştıklarında Yunan askerinin müdahalesiyle geri dönmek zorunda kalmışlar...

Yunanlılar adalara Yunan bayrağı dikmişler, Klise yapmışlar ve elektrik için rüzgâr santrali kurmuşlar.

AKP nin komşularla sıfır sorun politikası işte bu!...

Ver kurtul politikası...

Kıbrıs konusuna ise hiç girmeyelim. Yoksa çıkamayız...

Tarih: 26 Mayıs 2011, 21:51 - İp: 217.***.**1.224
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

qazarby emmi senin yandaş kalemşörler pukaka yı aklamaya ihaleyi Ergenekona bırakmaya yönelik faliyete başladılar.

Lakin bu eylemi yapma olasılığı yüksek olan ülke grupların başında gelenler
*pukaka
*israilden mossad
*Ermenistan
*Suriyeden Esad yanlıları
*Akdeniz sularında restleştiğimiz rumlar
*Mısır da mubarek yanlıları ve mısır ziyaretinde laiklik mesajları veren başvekilin sözlerine tepki gösteren müslüman kardeşler
*Libyada yardım uçaklarımızı roket atışlarıyla karşılayan Kaddafi yanlıları
*Suriye ve Rum kesimiyle ittifak halinde olan Rusya ve Yunanistanıda ilave ettikmi liste uzar gider. Bu liste komşularla sıfır sorun politikası yürüterek savaşın eşiğine gelmediğimiz komşumuzun kalmadığını göstermesi bakımındanda önemlidir.

#mechul75' tarafından 21.09.2011 12:20:05 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 21 Eylül 2011, 12:16 - İp: 31.***.**2.115
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

ergenekon pukaka ile zaten ortak iş yapmakta.

Tarih: 21 Eylül 2011, 16:39 - İp: 88.***.**1.62
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Akepeninde pukakayla ortak iş tutmakta olduğu belgelendi. Sence ergenekon akepe ve pukaka ittifakının bir kurgusu olma ihtimali ortaya çıkmıyormu. Hatta osloda yapılan görüşmede başvekilin özzel temsilcisi tarafından pukaka heyetine "size sıkıntı yaşatan komutanların adını verin” yönünde kullanılan ifadeler ortadayken.

Emmi kral olabileceğinden daha çıplak bir halde

Tarih: 21 Eylül 2011, 17:02 - İp: 86.***.**7.57
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

ergenekon yapmıştır zuhahaha

yav emmi şimdi sana bir fıkra anlatacam lakin uzun

ben başını söyleyim de gerisini sen anla gari

adam karısından şüphelenip dedektif tutmuş uygun fiyata
dedektif de izleyip anlatmış

karınla adam buluştu restoranda yemek yedi
sonra
karınla adam otele gitti
sonra
soyunup odanın perdelerini kapattılar
koca da yav bende birşey oldu sanmıştım demek o kadarmış demiş

bombaların yerini mit biliyor imiş emmi kendi itiraf etti zati
uyan artık emmi çayı demledik zira

Tarih: 21 Eylül 2011, 17:11 - İp: 85.***.**7.37
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

oğyanus emmi Oslo da başvekili özel temsilcisi mitçi Fidanın yerine jitem mensubu olaydı bu tayfanın ağzının suları akardı . Hazır konu fıkraya gelmişken bende bir fıkra anlatayım

Padişahın biri patlıcan yemeğini çok severmiş. Bir gün yemekte
Şu patlıcan ne güzel sebzedir.
demiş. Dalkavuğu hemen:
Haklısınız Sultanım. Bu patlıcan öyle lezizdir ki kırk çeşit yemeği olur tatlısı olur turşusu olur yemeğe doyamazsınız.
diye methiyeler düzmüş. Derken birkaç gün sonra yemekte yine patlıcan varmış. Padişah da o gün tersinden kalkmış
Ne bu yahu yine patlıcan yine patlıcan. Bari bir şeye de benzese diye kükremiş. Dalkavuk da ele almış:
Yaa evet Sultanım. Zaten kara kuru bir şey tadı yok kekremsi yemeği yemek değil tatlısı tatlı turşusu turşu değil
Padişah da sana da bir şeyler oluyor. Daha iki gün önce patlıcanı öve öve bitiremedin Bugün de yerin dibine batırdın deyince dalkavuk hemen atılmış
Aman Sultanım ben sizin dalkavuğunuzum patlıcanın değil.

Emmi Atsız Ata'nın "Dalkavuklar gecesi” eserini okumanda fayda vardır

Tarih: 21 Eylül 2011, 17:26 - İp: 86.***.**9.192
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

emmi o kitabını hiç duymamış idim ben
lakin geçende tüm eserlerini alacak idim ankarada kitapçı da denk gelmiş idi
yük olur diyerekten ertelemiş idim

Tarih: 21 Eylül 2011, 17:35 - İp: 85.***.**7.37
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

siyasi muhabbetlerine pek aklım ermiyor.. kafayı buna yormuyorumda..
benim kafam eski mevzulara takıldı, onları çözememişken yenilerini hiç düşünemiyorum

mesela fört leydimiz Hayrinüsa Hanımefendi Türkiye'yi insan hakları mahkemesine şikayet etmiş idi.. aradan birkaç yıl geçtikten sonra şikayetini geri çekti, ama şikayet ettiği mevzu sanırım çözülmedi.. nooldu ki..

bide hayretle gözlemlediğim bi konu var..
yahu bu terör denen hadiseden o kadar çok beslenen, nemalanan, fayda gören (Dolaylı-dolaysız) o kadar fazla kişi varki..
bazan bunun asla bitmeyeceğini düşünerek karamsarlığa kapılıyorum..

Tarih: 21 Eylül 2011, 18:04 - İp: 88.***.**5.51
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

bdp kınadığına göre kesin erkenekon işi. pekeke yapsa bdp mümkünatı yok kınamaz idi.
hökömatın terur hususunda beceriksiz olduğunu defalarca söylemiş idim. hele içişleri bakanı karikötör gibi adam. valla bi tarafı ile güler o dama teröristler.

Tarih: 21 Eylül 2011, 18:15 - İp: 88.***.**2.162
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

şerefsiz bdp siirt saldırısınıda kınamış. ölen kendilerinden ya.

Tarih: 21 Eylül 2011, 18:33 - İp: 88.***.**9.172
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Pazarbey, Ergenekoncuların büyük bir kısmı yakında beraat edecekler. İçlerinde Veli küçük gibi çürükler de olmasına karşın. O zaman bu yorumları nereye koyacağız???

Tarih: 21 Eylül 2011, 18:40 - İp: 217.***.**8.146