ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Komşularla Sıfır Sorun...

Komşularla sıfır sorun (!)
Türk toprağına Yunan işgali !...

AKP, 2004 de Yunan karasularının 6 milden yukarı çıkarılmasını meclise getirmeden , görüşülmeden onaylamış ve Yunanlılar da Didim açıklarındaki Bulamaç ve Eşek adalarını işgal etmiş.
Türk dışişleri bu konuda sorulan sorulara sessiz kalıyormuş...

Birçok uluslararası haritada bile Türkiye’ye ait görünen bu iki ada 2004 yılından bu yana Yunan işgali altında.
Geçtiğimiz günlerde DP genel başkanı Namık Kemal Zeybek ve bir gurup DP li olayı protesto için adaya gitmek istemiş, adaya 3 mil yaklaştıklarında Yunan askerinin müdahalesiyle geri dönmek zorunda kalmışlar...

Yunanlılar adalara Yunan bayrağı dikmişler, Klise yapmışlar ve elektrik için rüzgâr santrali kurmuşlar.

AKP nin komşularla sıfır sorun politikası işte bu!...

Ver kurtul politikası...

Kıbrıs konusuna ise hiç girmeyelim. Yoksa çıkamayız...

Tarih: 26 Mayıs 2011, 21:51 - İp: 217.***.**1.224
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

birkiki keçinin bulurnduğu kayalık için iki ülkeyi savaş eşiğine getiren adama kahraman denmez. dense dense silivrilik denir.

Tarih: 27 Mayıs 2011, 00:06 - İp: 88.***.**1.12
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Emmi sahi o keçiler oraya nasıl çıkmıştı..

Tarih: 27 Mayıs 2011, 00:11 - İp: 88.***.**1.15
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Pazar bey hemşehrim, tam yatıyordum, senin için kalktım.
O kayalıklar vatan toprağıydı.

Tarih: 27 Mayıs 2011, 00:15 - İp: 217.***.**1.224
biologus
biologus (üye)
Yurtdışı / Amatör

Tarih: 27 Mayıs 2011, 00:15 - İp: 192.***.**9.70
osifa
osifa (üye)
İzmir / Meraklı

Olaki İnönü hata yaptı AKP niye düzeltemiyor da daha da veriyor? Eğer sıkıyorsa düzeltsin o zaman durumu. Şu AKP denilen ucubeyi savunmak için neredeyse taş devrini bile bahane olarak öne süreceksiniz. Bir iki keçinin bulunduğu kayalık için yunan elinden geleni yaparken sorun yok, bizimkiler yaparken sivrilik oluyor. Tam AKP'lik bir düşünce. Yazık..

Tarih: 27 Mayıs 2011, 00:39 - İp: 88.***.**1.151
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

emmi yunanlar yakında bize o adaları kredi kartına 12 taksit mukabili vercekler

Tarih: 27 Mayıs 2011, 01:00 - İp: 88.***.**0.240
fotofoto34
fotofoto34 (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

zamanında bir devlet büyügümüz o adaları yunana peşkeş çekmiş sonra neden verdin burnumuzun dibindeki adaları deyince o kadar yakınmıydı demişti.sizce bu söz kime aittir.
a.kılıştarogulları
b.bahçelioglu.
c.demiroglu
d.ecevit
e.hepsi.(hepsinin akıl hocası) inönü

ödül:

bilen kişi devlet memuruna her ay 300 tl tazminat
bilen kişi ev hanımı olursa her ay 600 tl maaş

Tarih: 27 Mayıs 2011, 02:03 - İp: 88.***.**5.1
biologus
biologus (üye)
Yurtdışı / Amatör

Tarih: 27 Mayıs 2011, 04:15 - İp: 99.***.**5.50
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Doğru düzgün fotoğraf çekebilen netfotoğraflı komşularımla, sıfır sorunum var..

Tarih: 27 Mayıs 2011, 09:17 - İp: 94.***.**2.66
ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Inonuyu degilde Osmanlinin son padisahlarini suclamaniz lazimken,bos bos konusuyorsunuz.Ayni CHP den Ecevitin Kibris adasini nasil kurtardigindan bahseden de yok tabi bu arada,isinize geldigi gibi.Mesele toprak olunca sanmiyorum AKP kilini kipirdatir.Amerikadan Telefon gelir susar oturur yerine.

Simdi guclu Turkiye cart curt atip tutuyorsunuz ama benim zamaninda gittigim adayi Yunalilara peskes cekmeye gelince cit yok.Evet ben o adayi ziyaret ettim15 yil once.Simdi nasil Yunanlilarin olmus biri bana anlatsin...Tansu Ciller bile senden daha erkek ve cesur cikti yahu ayip demek lazim...Bi kardak icin Dunyayi ayaga kaldirdi helal olsun...Tayyip gibi kuru SIKI degildi vesselam...

Ayrica su AKP tarzi savunma sekli beni cildirtiyor;Iyi birsey yapinca biz yaptik oleey,kotu bisey olunca gecmiste bak Hasan efendide yaptiydi ne var bunda...
Tereyagi gibi uste cikmalarida yeni moda.Verdi gazi Doguda acilim acilim diye diye azdirdi adamlari,olaylar kotuye gidince cikmis CHP ye diyorki mitinginde teroristler vardi,halkim gor bunlari.Bu Tayyip varya bu Tayyip ne isini biliyor eger olay fitne fesat olayi ise ki cok yazik...Goremeyenler icin gercekten cok yazik...

#ozansan' tarafından 27.05.2011 19:46:54 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 27 Mayıs 2011, 19:37 - İp: 221.***.**3.132