cesminaz
cesminaz (üye)
İstanbul / Amatör

İşte Bu Yüzden Eyvallah ...

İşte bu yüzden artık bu sitede adımın geçmesine tahammül edemiyorum.

http://galeri.netfotograf.com/fotograf.asp?foto_id=120987

son kez
EYVALLAH

Tarih: 27 Aralık 2006, 21:26 - İp: 85.***.**9.77
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

BERK

Tarih: 28 Aralık 2006, 23:20 - İp: 88.***.**5.248
ayseilhan
ayseilhan (üye)
İzmir / Amatör

duruma yabancı olmam konusunda haklısın diyebilirim gaijin,doğrusu hepinizin açıklamalarını okumadım,sadece "gidiyorum" a muhtemel sebepleri değerlendirerek öneride bulunmaya çalıştım, yapıcı eleştirilerisırtına yüklen öle devam et yola, geri kalanını salla gitsin demek istedim. dolayısıyla seni suçlamış olmuyorum amacın da "değerlendirme"den başka bişey gütmediğine göre bence sende çok alınganlık yapmamalısın.

Tarih: 28 Aralık 2006, 23:23 - İp: 85.***.**9.111
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Ben kimsye haklısın vaya haksızsın demek istemedim sevgili gaijin ayrılmalar karşısında fikrimi söyledim sadece.Esas anlatmak istediğim ise sert üsluptu. Güle güle arkana bakmadan git, gidişin olsunda dönüşün olmasın. gibi sözleri tasvip etmediğimi anlatmak istedim. insanları harcamak kolaydır ama kazanmak zordur bunu demek istedim.Bu benim fikrim ben böyleyim işte. Kal sağlıcakla.

Tarih: 28 Aralık 2006, 23:42 - İp: 85.***.**4.181
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Ben kimsye haklısın vaya haksızsın demek istemedim sevgili gaijin ayrılmalar karşısında fikrimi söyledim sadece.Esas anlatmak istediğim ise sert üsluptu. Güle güle arkana bakmadan git, gidişin olsunda dönüşün olmasın. gibi sözleri tasvip etmediğimi anlatmak istedim. insanları harcamak kolaydır ama kazanmak zordur bunu demek istedim.Bu benim fikrim ben böyleyim işte. Kal sağlıcakla.

Tarih: 28 Aralık 2006, 23:48 - İp: 85.***.**4.181
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

merhaba n.baba,ortada sert bir üslup varsa giden arkadas vermiştir..verilen cevaplarda bu dogrultuda zaten..evet burada huzursuzluk yaratana git diyoruz biz..iki eleştiriye- ama haklı eleştiriye -tahammulu olmayana hemen saldırıya gecene git diyoruz..ayseilhan alıngan degilim ama bilgim olmayan konularda cok net soylemlere girmem..neyse sonucta bu arkadasın gitmesi kendi bilecegi şeydir,bızede zerre kaybı yok bana göre..cunku ne ogrenmeye ne bişeyler katmaya gelmiş belliki..istiyorki aman allahım okulunun bırıncısısın galiba,bu göz bu duygu hiçbir fotografcıya nasip olmaz,evet kontrastı kullanmayı becerememişsin ama bu cektiginde kontrast olsa ne olur olmasa ne olur..nutkum tutuldu bravo diye yorumlar istiyor..e ozaman hep beraber "bizi bırakmaaaaaaaa "

Tarih: 29 Aralık 2006, 00:32 - İp: 88.***.**5.248
ayseilhan
ayseilhan (üye)
İzmir / Amatör

çok konuşan çok yanılırmış,gel biraz sus bence,hem daha fazla yanlış anlaşılma yada "anlaşılamama "olmasın aramızda.
bilgisi yoksa konuşamaz zaten insan sevgili gaijin,dikkatini çekerim " "gidiyorum" a muhtemel sebepleri değerlendirerek öneride bulunmaya çalıştım, yapıcı eleştirilerisırtına yüklen öle devam et yola, geri kalanını salla gitsin demek istedim " cümleleriyle bi önceki yazımda ne demek istediğimi fazlaca ifede edebildim, anlatabildim mi değil, anlamadın mı derim artık.sonuçta ne dediğimden çok nedemek istediğimdir önemli olan nitelik yani.
saygılar

Tarih: 29 Aralık 2006, 00:46 - İp: 85.***.**9.111
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

bakıyorumda sinirlenmeye cok musaıtsın..yanlıs anlayan sensin bence..ben şimdi seni kızdırması gereken yada yeren birsey soylemedim,sadece dedigin gibi nedenleri dusunup kafanda yaratıp ona gore cevap yazacagına keşke once olay nediri sorgulasaydın.yoksa senin nedemek istedigini acıklamandan sonra anladım zaten."çok konuşan çok yanılırmış,gel biraz sus bence," su sozude yakıstıramadım ama..sende beni anlamıssındır umarım..buarada yeniymişsin buradanda hosgeldin diyorum..

Tarih: 29 Aralık 2006, 00:52 - İp: 88.***.**5.248
ayseilhan
ayseilhan (üye)
İzmir / Amatör

ben hoşgeldini aldım fazlaca,bugun herkes bana muhalefet gibi,hoşgeldin hediyesi,neyseki aldırmıyorum sağol tekrar

Tarih: 29 Aralık 2006, 00:59 - İp: 85.***.**9.111
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

rektor diye bir uye geldi yer yerinden oynadı sen yine iyisin...

Tarih: 29 Aralık 2006, 01:04 - İp: 88.***.**5.248
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

http://www.turkfotograf.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=102

linkin üzerine tıklayın ve dikkatlice okuyun..

yaptığınız her eleştiriyi, bir erdemmiş gibi bize sunmaya çalışmayın...

Tarih: 30 Aralık 2006, 10:04 - İp: 85.***.**0.102