mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Gün Tükürdüğünü Yalama Günüdür

Mevcut siyasi irade sayesinde 2002 yılından bu yana komşularla sıfır sorun diyerek atmadığımız takla oturmadığımız kucak öpmediğimiz kıç kalmamıştı... Gelin görünki akepe tayfası yaklaşık on yıldır yürüttüğü sıfır sorun harekatından bir anda çark etti tabiri yerindeyse tükürdüğümüzü yalamaya başladık. Hadi sıraya girin bakalım

Ermenistan Cumhurbaşkanı Karabağ'ı biz aldık Ağrı' yı ise yeni nesile bırakıyoruz diyor. Şimdi yürekli bir TÜRK BEĞ i çıkıpta bizde ecdadımızdan kalan mirası istiyoruz derse ne olacak? Haaa bu öyle dafos tiyatrosunda oynanan van minit oyununa hiç benzemez ...

Tarih: 2 Ağustos 2011, 00:45 - İp: 78.***.**9.117
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Anlamak için beyin lazımdır arkadaşlar. Ayrıca kalp lazımdır. Asıl hedefiniz her tarafa Allahın adını götürmekse yapmak zorunda olduğunuz şeyler var. İlk Müslümanlar Habeşistana gitmedilermi. Habeş kıralı hristiyan değilmiydi. Onlardamı ajandı.
Fatih Sultan mehmet Ortodoks kilisisene kol kanat germedimi. Protestan hareketi desteklemedimi. Odamı işbirlikçi.
Allah gözünüzü açsın sizin. Açılan binlerce okul ve bunlarda yetişen onbinlerce Türk sevdalısını görmek çokmu zor gelmekte.
İlkokul mezunu bir imam hepinizi yendi. Yenildiniz işte. Her yerde pervaneleri var. Her kurumda ,her eğitim seviyesinde ,her üniversitede, her ülkede. Hadi bakayım yürüyünde ense traşınızı görelim tembel tenekeler sizi.

Tarih: 5 Ağustos 2011, 14:49 - İp: 88.***.**4.179
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

bizde beyin yok hacm pardon çözemedik mevzuyuu

Tarih: 5 Ağustos 2011, 14:51 - İp: 46.***.**6.154
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Bursaya gelirsem gösteririm sana ben beyni.

Tarih: 5 Ağustos 2011, 14:53 - İp: 88.***.**4.179
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

niye kızıyonki sen demedin mi beyin lazım diye.. bizde de yok deim hepsi bu

Tarih: 5 Ağustos 2011, 14:56 - İp: 46.***.**6.154
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

şu açılan okullar,

yüzlerce mi?

binlerce mi?

onlarca okul deniyordu, sonra sayısız okul denmeye başladı, sonra yüzlerce denmeye başladı, yavaş yavaş binlerce de telaffuz edilmeye başlanmış bakıyorum.

Neredeyniş o binlerce okul?

Kaç bin taneymiş?

kaç tane arkadaş şu okulların sayısı?

işkembeden atıyorsunuz madem bi sayısını verin.

Bi de bunun sempatizanlarının "Türk" lafını duyunca tüyleri diken diken oluyor da, bunun okullarından nasıl "Türk" sevdalısı yetişiyor hele bi anlatın bakalım onu da dinleyelim. Olsa olsa "Arap" sevdalısı yetişir bence.

ha bi de

neyse...

uzatmayalım.

Tarih: 5 Ağustos 2011, 15:08 - İp: 212.***.**8.38
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

hacım memlekette niye okul yaptırmıyonuz?

bizim memlekette okula ihtiyaç yokmu?

cemaatin kolejlerini sayma onların kaç para olduğunu herkes biliyor

Tarih: 5 Ağustos 2011, 15:11 - İp: 46.***.**6.154
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Elin romanyalısına ebru gündeş şarkısı ezberlettir.

al sana Türk sevdalısı.

ama ne hikmetse memleket sevdalısı ya imam amerikada

Tarih: 5 Ağustos 2011, 15:14 - İp: 212.***.**8.38
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

sağlığı elvermiyormuş ?
clevlelanddaki doktorlar öyle demiş
bu kadar okul yaptır bukadar talebe yetiştir git elin amerikalı doktorunun eline kal hıç türk doktoru yokmu ki acep, bu kadar talebe ne iş yapıyor şimdi... nie yetiştirdiniz...

gelirse izmirdake caminin bahçesindeki kulübesinde kalmasına izin vermezlermiş, ulennn abd de sanki homeles yaşıyorda...töbe töbeee

Tarih: 5 Ağustos 2011, 15:20 - İp: 46.***.**6.154
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

ne Türkiye sevdasıymış be....
nerdeyse 20 yıldır abedde çiftlikte villada
doktor clivelendda
zaten meşhur clevland bizim maliyece k. unutanın hanımınında rüyasına girdiydi demi... hani bizim sgk giriyo ya onun gibi bişey... allah kul hakkından korusun bakanım umarım cepten para verip gitmiştir abdye kalp gözü açılsın diye.. yok benim vergimden falan gittiyse hakkımı helal etmiyorum... neyse nerde kaldıydık he memleket sevgisi diyoduk nasıl bişeydi ki o....

Tarih: 5 Ağustos 2011, 15:24 - İp: 46.***.**6.154
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Valla tartışamıycam sizinle postanaye kadar yürüyem dedim. Başım ağrımakta zonk zonk mukabilli.

Tarih: 5 Ağustos 2011, 15:50 - İp: 88.***.**4.179