harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Evet Mi Hayır Mı?

Referandum öncesi netfotoğrafın nabzı nasıl atıyor?
Kişiselleştirmeden,kırmadan,dökmeden,hayatın içinden...
EVETse neden?
HAYIRsa neden?

Tarih: 25 Temmuz 2010, 02:36 - İp: 78.***.**2.255
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Valla pazar emmi bi avukata yakışacakgüzelliktebir soru..Seni alkışlamak istiyorum böyle okkalı soru için

Tarih: 25 Temmuz 2010, 23:55 - İp: 88.***.**6.84
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

Tamam sevmiyorsunuz bu adamı , ben de biraz sivri buluyorum ama yine de yazısı güzel be !

TIK

Tarih: 25 Temmuz 2010, 23:57 - İp: 188.***.**9.5
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Valla onu bunu bilmem fuji..Bitr öğretmenin oyu da okuttuğu öğrenci sayısı kadar olmalı

Tarih: 26 Temmuz 2010, 00:15 - İp: 88.***.**6.84
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

emmiler fazla lafa gerek.

kısaca nayır nolamaz.

memlekette demokratım diyen herkesin birinci görevi akapeyi geriletmektir.

onun için değişikliğin içeriğine bile bakmadan doğrudan doğruya hayır.

12 martta ben doğduğum sene bizim rahmetli peder işkence hanede idi. keza benim adımı da tutuklu bulunduğu cezaevinin adından esinlenerek koymuş. lakin askerde komutanlarım pek sevmiş idi adımı yine de.

12 eylül de bizim rahmetli peder aranıyor ve hollandaya iltica etmek üzere idi. tayyip gibi top peşinde değil mücadele peşinde bir adam idi o zamanlar.

lakin yine de hayır emmiler. yüzbin kere nayır nolamaz.

evet derseniz emmiler tümü zahit akman lardan oluşacak bir anayasa mahkemesi ve hsyk ya hazırlayın kendinizi.
anayasa değişikliğinin tek gayesi yüksek yargıya zahit akman gibi şimdiki yök başkanı gibi recebin emir kullarını doldurmak.

demokratım diyen herkesin bu faşist diktatörlük getirecek değişikliğe hayır demesi farzdır emmiler.

Tarih: 26 Temmuz 2010, 00:16 - İp: 85.***.**8.6
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Üç öğretmen iki avukat..

Hata emmi nerde kaldı yahu..

Tarih: 26 Temmuz 2010, 00:22 - İp: 88.***.**6.84
tesfiyeci
tesfiyeci (üye)
Manisa / Amatör

Kenan evren pasa Manisalı bende manisalıyım diye demiyom. Ama ben 12 eylül öncesini yasadıydım o günleri biliyom. Kenan paşa Türkiyedeki tüm tarikatları dagıttıydın ona gızıyo bunlar intikam alcekler evren pasadan. 12 eylül öncesi devrimciler vardı adamlar sosyalist Türkiye diyodu çok güçlendilerdi hatta Devrimi yapıyoz şu tarihe galmaz diyolardı Karl marx, fredirik engelsin posterlerinlen geziyolardı. İç savaş vardı iç savaş. Şimdiki yeni nesil bunları bilmiyo. ben hayır decem hayır

Tarih: 26 Temmuz 2010, 00:56 - İp: 78.***.**3.199
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

anayasa değişikliği ile 12 eylülün ne alakası var hala anlamadım ...

12 eylülü değiştirecekseniz , ilk 3 maddeiyi değiştireceksiniz...

Tarih: 26 Temmuz 2010, 02:08 - İp: 188.***.**9.5
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Geldim Sefer hocam lakin bu mevzuya karışmam.
Hiç babama çekmemişim vesselam onun gibi siyaset politika sevmem 5 senede olmadı 4 senede bir oy kullanırım o kadar.

Tarih: 26 Temmuz 2010, 09:08 - İp: 85.***.**5.204
ferforce
ferforce (üye)
İstanbul / Amatör

demekki siyaset muhabbetleri buraya taşındı.yani dsrl ile compakt makinalarına verdiğiniz cvb gibi sizler dsrl ye cvb yazıyorsunuz ama iş compakt olunca cvb yazmıyorsunuz yani evet hayır gibi bir şeyler oluyor.

Tarih: 26 Temmuz 2010, 13:04 - İp: 88.***.**5.135
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Hata emmi en iyisini yapıyorsunuz..Ben de sevmiyorum..Zaten daha da karışacak değilim..Her şey 12 eyülde görülecek zaten..Bizim şurya yazacaklarımızl a hiç kimse fikrini değiştirmez.değiştirse de en fazla 10 kişi olur..o da neye fayda edecek ki

Tarih: 26 Temmuz 2010, 13:46 - İp: 212.***.**2.138