harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Evet mi Hayır Mı?

Referandum öncesi netfotoğrafın nabzı nasıl atıyor?
Kişiselleştirmeden,kırmadan,dökmeden,hayatın içinden...
EVETse neden?
HAYIRsa neden?

Tarih: 25 Temmuz 2010, 02:36 - İp: 78.***.**2.255
ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Hayir.Diyelim Iskender yiyecegim.Etini severim,yogurdu severim,sosda ok,aci biderde iyi gelir bazen ama icine alakasiz tarcin falan koyuldu ise ben o kebabi yemem arkadas.Bunlari ayri ayri koyup servis etselerdi ve bende tarcin disinda kalan digerlerini yiyebilseydim kotumu olurdu.Al bunu ye seklindeki dayatmaci karisim benim damak tadima uygun degil acikcasi.Bunu zamaninda yapmayin bunlarin hepsini ayni tabakta karistirilmasina izin vermeyin diye Bas asciya goturduler ama bas asci benim kardes ne derse odur deyip basindan savdi mevzuyu.Bende yemiyorum iste bu yuzden boyle sacma bir restoranin kebabini.

#ozansan' tarafından 25.07.2010 08:11:22 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Temmuz 2010, 07:53 - İp: 221.***.**6.23
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Harmancı emmi önce senin nabzını öğrenseydik

Tarih: 25 Temmuz 2010, 11:26 - İp: 88.***.**6.84
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

--Memura toplu sözleşme veriliyor diyorlar ama grevsiz toplu sözleşmenin hiçbir anlamı yok.Zaten şu an toplu görüşmeler yapılıyor ve yıllardır sonuçları ortada.
--'Evet' propagandasının 12 Eylül üzerinden götürülmesini ve değişikliğin 'hesaplaşma' olarak sunulmasını iktidarın kendi sistemini sağlamlaştırmak için kurduğu bir tezgah olarak görüyorum.Cuntacılarla hesaplaşmak istediğini söylerken KenanPaşa ile köşkte çay içmek büyük bir çelişki.
--Anayasa değişiklik paketinde eğitim, sağlık, güvenceli çalışma,Siyasal Partiler Yasası‘nın değiştirilmesine yönelik herhangi bir madde bulunmuyor.
--Gerçek bir yargı reformu için temel nokta yargının her düzeyde siyasal iktidara bağımlı olmaktan kurtarılmasıdır. HSYK‘nın başında Adalet Bakanı ve müsteşarın bulunmasının korunması 12 Eylül anlayışının devamıdır.

Bu yüzden 'Hayır' diyorum...

#harmanci' tarafından 25.07.2010 14:13:55 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Temmuz 2010, 14:13 - İp: 78.***.**3.29
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

" Yes Man " diye bir film seyretmiştim... aklıma o geldi... İnşallah Türkiye de çok fazla kişi seyretmemiştir

selam...

Tarih: 25 Temmuz 2010, 15:00 - İp: 188.***.**5.33
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Tıklayın...

Tarih: 25 Temmuz 2010, 21:22 - İp: 94.***.**9.154
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

solcuların daha aklının açılması için işkenceye ihtiyaçları var. sağcılarında aklının açılmaısı için işkenceye ihtiyaçları var. asılması lazım bunların en az yarısının. yoksa akıllanmayacaklar. Neydi bunun adı pisikolojide tecavüzcüsüne aşık olmamı.

Tarih: 25 Temmuz 2010, 23:10 - İp: 95.***.**7.47
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

EVET..Çünkü üzerinde yaşadığım, vergilerimle yolu suyu yapılan bu ülkeyi 11 kişilk bir zümre değil bir halk olarak ben yönetmek istiyorum..

Tarih: 25 Temmuz 2010, 23:31 - İp: 88.***.**6.84
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Hocanın nedenini anlarım da senin bir nedenini göremedim hacıbeyi...

Tarih: 25 Temmuz 2010, 23:48 - İp: 88.***.**6.71
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

harmancı diyomki keşke olsa toplu bilmem ne hakkı falan. lakin olacak güzel şeyler için niye evet demiyonda onlar yok diye garşı geliyon.

Tarih: 25 Temmuz 2010, 23:49 - İp: 95.***.**7.47
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Güzel şeylere örnek bekliyorum senden

Tarih: 25 Temmuz 2010, 23:52 - İp: 88.***.**6.71