baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

Dualarınızı İstiyorum

insan hayatı çok ilginç... ummadığın şeyler gelebiliyor başına ya da hiç beklemediğin... bir süredir aranızda değilim.. çünkü bazı sağlık problemlerim vardı...ve bu hafta muhtemelen bir ameliyat geçireceğim...bir çok dost kazandım bu siteden... sizlerden DUA istiyorum sadece ve sadece samimi dualRINIZı istiyorum

Tarih: 15 Haziran 2008, 16:23 - İp: 85.***.**7.138
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

Nevzat bey sizinde başınız sağolsun. Allah sabır versin. Kolay değil.

Tarih: 1 Ağustos 2008, 00:43 - İp: 78.***.**6.208
scorpion_kasim
scorpion_kasim (üye)
Eskişehir / Meraklı

Bu çok sevindirici. Allah'ım sen ne büyüksün. Hiç bir zaman umudun kaybedilmemesi gerektiği yine çıktı ortaya. Ve görmesek de tanımasak da diğer insanların ağızlarından çıkan birkaç kelimenin önemi. Dua çok önemli. Allah uzun ömürler versin baharbahar

Tarih: 1 Ağustos 2008, 10:54 - İp: 78.***.**4.78
scorpion_kasim
scorpion_kasim (üye)
Eskişehir / Meraklı

Halen haber yok herhalde arkadaşlar. Umarım iyidir. Allah yar ve yardımcısı olsun Bahar kardeşimizin.

Tarih: 3 Ekim 2008, 19:22 - İp: 78.***.**6.217
scorpion_kasim
scorpion_kasim (üye)
Eskişehir / Meraklı

Ve hala yok arkadaşımız. Allah yar ve yardımcın olsun.

Tarih: 11 Kasım 2008, 22:34 - İp: 78.***.**4.221
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

eyvah baharbaharbaharbahar, işte bu yüzden dost kazanmayı sevmiyorum. dostların başına birşey gelince üzülmek istemiyorum. halbuki tanımasaydım senin gibi temizkalpli birisini şimdi umurumda olmayacaktı ve tüylerim diken diken olmayacaktı.

allahtan acil şifalar diliyorum ve bir an önce aramızda görmek istiyorum. sırf senden bir iyi haber duyabilmek için artık her gün bu siteye girmek vacip oldu bana da.

Tarih: 15 Kasım 2008, 00:56 - İp: 84.***.**9.254
potera
potera (üye)
İstanbul / Meraklı

kendisi ile pekbir konuşmamız yok ama site sakinleri olarak bir ziyaret etmemiz gerekmez mi?

Tarih: 15 Kasım 2008, 17:55 - İp: 78.***.**7.5
mekici
mekici (Objektif)
Konya / Doğa Fotoğrafçısı

Allahtan size ve tüm sağlık problemi olan insanlar için hayırlı şifalar dilerim...
ne verirse hayırlısından versin...

Tarih: 15 Kasım 2008, 19:36 - İp: 88.***.**8.164
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

bence kesinlikle ziyaret edilmesi gerekir. ben çok uzağım, yakın olanlar anlaşsın bizim de adımıza ziyaret edilsin.

Tarih: 15 Kasım 2008, 21:50 - İp: 84.***.**2.243
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

Sağlığı ile ilgili sıkıntısının geçtiğini ve sebebini bir önceki sayfalarda anlatmışti. Sanırım psikolojisi biraz bozukmuş.
İnşallah şimdi daha da iyidir.

Tarih: 15 Kasım 2008, 22:03 - İp: 78.***.**0.219
baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

Merhaba Arkadaşlar ilginiz için çok teşekkür ederim uzun zamandır sitemizi ziyaret edemiyorum ama Allah'ıma binlerce şükürler olsun ki iyiyim, ve ilginiz ve dostluğunuz beni gerçekten çok duygulandırdı..Allah hepinizden razı olsun

Tarih: 16 Kasım 2008, 23:36 - İp: 88.***.**7.85