baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

Dualarınızı İstiyorum

insan hayatı çok ilginç... ummadığın şeyler gelebiliyor başına ya da hiç beklemediğin... bir süredir aranızda değilim.. çünkü bazı sağlık problemlerim vardı...ve bu hafta muhtemelen bir ameliyat geçireceğim...bir çok dost kazandım bu siteden... sizlerden DUA istiyorum sadece ve sadece samimi dualRINIZı istiyorum

Tarih: 15 Haziran 2008, 16:23 - İp: 85.***.**7.138
berilyum
berilyum (üye)
İzmir / Amatör

dualarımız sizinle birlikte..hepimizin içten iyi dilekleri ile en kısa zamanda iyileşeceğinize yürekten inanıyorum ve diliyorum..

Tarih: 16 Haziran 2008, 11:35 - İp: 78.***.**3.135
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Geçmiş olsun Bahar Hanım. Bir an önce sağlığınıza kavuşup aramıza dönmenizi diliyorum.

Tarih: 16 Haziran 2008, 11:57 - İp: 85.***.**1.150
egemen-
egemen- (üye)
Karabük / Amatör

tüm dualara amin diyorum.allah yar ve yardımcın olsun

Tarih: 16 Haziran 2008, 12:04 - İp: 88.***.**2.253
eskidost
eskidost (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

allah yardımcın olsun saglıgına en kısa zamanda kavuşursun işallah bahar.....Eskidost.....

Tarih: 16 Haziran 2008, 12:13 - İp: 85.***.**3.169
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

Hastalıkta sağlıkta biz insanlar için. Çok geçmiş olsun. Allah şifa versin. Umarım ameliyatın başarılı geçer. Dualarımız seninle.

Tarih: 16 Haziran 2008, 16:10 - İp: 85.***.**3.52
baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

Merhaba dostlarım

sadece son 3 -4 gündür 5 yaş yaşlandım (( bu kısa sürede inanılmaz dersler aldım, inanılmaz psikolojik iniş çıkışlar yaşadım,

bu kısa sürede hayatın kısalığını, sürprizlerini, anlamsızlığını anladım ( evet bunları hep söyleriz ama lafta söylemekle birebir yaşamak inanın çok farklı) insan hayatının çok kısa sürede değişebileceğini anladım

şükretmenin hamd etmenin, inanmanın, duanın ve sabrın gücünü bir kez daha anladım,

ailenin, dostun, sevdiklerinin, sevenlerinin kıymetini bir kez daha anladım, onlara sıkı sıkı sarıldım, kucakladım onların beni "kucak"ladığı gibi

bugün çok yorucu tetkikler geçirdim, ama inanın dualarınız ve desteğinizle moralim iyi.. tetkiklerde bazı iyi sonuçlar elde edildi gibi, Rabbim'e şükürler olsun ...

sizlere hastalığım hakkında bilgi vermedim, çünkü ben bile hasta olduğuma inanmadım, yani öyle bir şey hissetmiyorum, kabul etmiyorum( tesadüfen ortaya çıktı, oldukça tehlikeli ve riskli, hem teşhis edilmemesi hem de tedavisi ve ameliyatı riskli (

ama Yüce Rabbime inanıyorum ki Her şeyi bilen O'dur ve ben bunu atlatacağım))

Hepiinizden Allah razı olsun

Tarih: 16 Haziran 2008, 20:58 - İp: 85.***.**1.83
scorpion_kasim
scorpion_kasim (üye)
Eskişehir / Meraklı

merhaba..her ne kadar bu sitenin sessiz üyelerinden olsam da dualarım sizinle olacak..sizi tanımıyorum, samimiyetim yok ama duanın gücüne inanıyorum..sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle..

Tarih: 16 Haziran 2008, 21:22 - İp: 78.***.**6.104
baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

inanın dostlarımdan harika mesajlar alıyorum ama beni etkileyenlerden biri şu oldu ;

"Gidip kilisede dua edecem ve mum yakacam.. En kısa sürede aramızda olacağına inanıyorum. sevgiyle kal"

inanın İNSAN olmanın DOSTLUĞUN dini yok

Tarih: 16 Haziran 2008, 21:26 - İp: 85.***.**1.83
ozelsenm
ozelsenm (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Az lafım ola
Özümde birikim
Ola ki çok ola
Ola ki az ola
Bir açıla bir selam
Bir açıla bir kelam
Hepsi o kadarcık ola
Döndüre ancak dilimi

Gördüğünde gözlerim seni
Aldığını vere senden
Aldığı kadarını sana
Diyeler ki sonradan sonra
Diyeler ki onlara
Özü öz
Sözleri söz ola
Özden söze
Her işte
Her başlangıç
Her bitişte
Anlayana
Bilene
Doğumdan ölüme
.......sizden de bizdende inşeallah Allah razi olur..

Tarih: 16 Haziran 2008, 21:33 - İp: 195.***.**1.26
kayseri
kayseri (üye)
Konya / Amatör

umarım adınız gibi nice baharlarda sağlıkla mutlulukla yaşlnırsınız.

Tarih: 17 Haziran 2008, 04:54 - İp: 212.***.**0.42