n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

4+4

Basbakanlik 4+4 sene olmali.Zor is basbakanlik ,8 seneden sonra bunye dayanmiyor sacmalamaya basliyorlar,
Birde secime giripte kaybeden parti baskani istifa etmeli. Nice yetismis insanlarimiz var onlarin onu acilsin. Diyorum ben ya siz ne diyorsunuz.

Tarih: 26 Eylül 2011, 00:57 - İp: 69.***.**4.188
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

sen filim izle keyfine bak. ogretmenler icin hic bir sey yapma. senin ogretmenin yokmu. nasil geldin o mevkilere,nasil zengin oldun. O be butun hirsimi cikardim.

Tarih: 2 Ekim 2011, 05:33 - İp: 69.***.**4.188
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

fuji emmi sende psikoloji misikoloji kalmamış..Bu gidişle sen daha örtmenliğe başlamadan örtmenlik ehliyetini kaybedeceksin , habarın olsun...
Sana özel yeni bi sınav iiçin dinçer emmiye habar salayıım en iyisi...

Sunayko emmi selam kürdistanın dağlarına diyen şerefisizle senin avukatlığını yaptığın odadakiler arasındaki FARKSIZLIĞI neylen izah edecen...

Ben tayyip ile o şerefsiz arasındaki farkı söyleyeyim..Birisinin ciğeri yanıyor, diğerinin keyfden sigarası..

Eee hükümetin maalesef terör konusundaki başarısızlığı birilerini de daha bi memnun ediyor ama halk gözleri okuyor.Yürekelre bakıyor..oylar %52 ye çıktı

Tarih: 2 Ekim 2011, 11:02 - İp: 78.***.**5.226
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

lazut emmi helal olsun vallaha... helal olsun...

Tarih: 2 Ekim 2011, 12:06 - İp: 46.***.**6.87
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

lazbey emmi

şimdi sapı ayrı samanı ayrı yazacam anlayasın diye
lakin zamanım yok
keza yazsamda anlayacağından emin deyilim
zira düşünce dişlilerinden gıcırtı gelmekte

emmi sen şimdi tayyipi savunmak için yalçın küçük ü mü örnek vermektesin.

emmi ben pirefosyonel insanım. kişilere hukuki yardımda bulunurum. onun ötesinde siyasi görüşüne katılmak durumunda deyilim. zira beni çok da alakadar etmez. aynen doktor nasıl hastasının siyasi görüşüne göre mesleğini yapmıyor ise benim için de durum odur. mamafih bu, gelen her davayı alacağım anlamına da gelmez.
benim de kendime göre kriterlerim var. lakin tek kriterim para deyildir.
mesela hüseyin üzmez gibilerinin avukatlığını dünyanın servetini önüme yığsalar da yapmam. gerçi diyeceksin ki onun zaten gönüllü avukatları fazlasıyla var. sende haklısın emmi var. görüyoruz zati.

binaleyen en önemlisi yalçın hoca benim müvekkilim deyil. yani bende onun avukatı deyilim. bak emmi bu paragrafı lütfen anlamaya çalış.

bir daha yazıyorum emmi sende biraz zorla ve anlamaya çalış :
yalçın hoca benim müvekkilim deyil. yani bende onun avukatı deyilim.

ayrıca avukatı olsa idim dahi o senin söylediğin cümlesini hiçbir yerde hiçbir şekilde savunmaz ve mazur görmez idim. zira yalçın hoca ile aynı görüşte de deyilim. ( bu arada cemaat pkk ile yakınlaşma kararı almış idi onun da videosunu yüklerim bir ara emmi. )
yani avukatlıkta senin kadar sınır tanımaz deyilim emmi.

sağa sola dedikodu sataşmasında bulunmak görüş beyan etmek yahut cevap vermek deyildir.
daha akıl mantık çerçevesi dahilinde birşeyler yazmanı bekliyorum senden forumların kalitesi bazında.
mahalle kavgası tadı vermesin yani emmi yazdıkların.
köy kahvesine de fazla takılma bu arada.

( emmi bu arada müvekkil portföyümde şeriatçı ve cemaatçi de bol miktarda var. lakin sen bunu duymamış ol. düz mantığını çalıştırıp ortalığı kırar geçirirsin yine.)

odatv ile ilgili söylediklerin de doğru deyil. zati senin saman gazetesi de ard arda mahkeme kararıyla yalanlarını tekzip etmekte sayemizde.

neyse emmi şimdi içerik tartışmasına girmeyelim. zira daha henüz mahalle kavgası levelini aşmış deyiliz. o sonraki mesele.

kısaca örnek gerekir ise; hırsız iş üstünde yakalanmış. lakin sen hırsızı savunmak için senin dükkana gelenlerden birinin tanıdığının tanıdığı da hırsızlıkla suçlanıyordu diye hırsızı aklama mantığındasın.

Tarih: 2 Ekim 2011, 16:24 - İp: 88.***.**6.225
najdorf
najdorf (üye)
Ankara / Meraklı

lazut emmi kimin ciğeri yanıyor ya atma allah aşkına biraz insaf... Ciğeri yananın böyle bir ortamda başka memleketlerde ne işi var. Oy oranlarını da örnek gösterme. Kimsenin göz kalp okuduğu yok. Herkes cebine bakıyor. Memleketi yaksalar o yüzde 50 yine verir oyunu aynı yere. Çünkü ateş sadece düştüğü yeri yakıyor

Tarih: 2 Ekim 2011, 17:15 - İp: 78.***.**2.161
okyanus.
okyanus. (üye)

sulugöz mantıksız duygu sömürülü arabesk yaklaşım işte.

lazutemmi ciğerim yanıyor dediğine hemen de inandınmı sen tayyibin.

öyleyse pkk ile görüşen şerefsizdir dediğine de inanmışsındır kesin.
peki sana 50 kuruşluk mantık sorusu : bu durumda şerefsiz kimdir emmi.

Tarih: 2 Ekim 2011, 19:27 - İp: 88.***.**6.225
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

yav yorgun geldik mevzu kötü. bütün gün daş topladım zati kafam bozuk.cık cık cık.

Tarih: 2 Ekim 2011, 19:48 - İp: 88.***.**2.78
okyanus.
okyanus. (üye)

emmi daş ameleliğinemi başladın hafta sonları ek iş olaraktan
haklısın zati avkatlıktan kirayı bile ödeyemezsin sen

Tarih: 2 Ekim 2011, 19:57 - İp: 88.***.**6.225
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

kira yokki ödiyim. Allah yüzüme gülmüş demekki.
Bİzim bizim kumköy abinin lezzet ikisi bir abimiz var burda. yav adamın bilmediği yok. HEr yere gittik. bir sürü daş bulduk. uranyum kristalleri bile bulduk. fosilde bulduk.

Tarih: 2 Ekim 2011, 20:07 - İp: 88.***.**2.78
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Sunayko emmi anlama dişlilerimin gıcırtılarını dinleyeceğine asıl sen beyninin içinden yükselen kokulara bak..

Biz oda tv ile ilgili vatandşların avukatlığından bahsediyoruz.Sen yalıçın şerefsizie gitmişsin.Bak o yalçın şerefsiz apo oluyor tamam ı senin savunduğun odadakiler de bziim savunduğumuz emmi.. Bilmem şimdi aradaki söz sanantını kavrayabildin mi..Ama ayık kafaylan okumanı tavsiye ederim.Bazen noktaları virgülleri algı sorunu yaşadığını görüyorum..

öte yandan...Biz bir insanı savunurken para için savunmayız emmi..Eğer inanıyorsak doğruluğuna onun için savumuruz..İnanmadığımız anda ise elimizin tersiyle iter yıkarız onu...Bakmayız kim olduğuna..Boyuna posuna..Puluna pırtına.verceğimiz bir can var deriz ..o adar..

Neyse bu işimiz diyorsun...e haklısın emmi, ama bari o zaman bize ilişme...Yaz uykularımızı bölme.Sen işini yap ...

#lazut' tarafından 02.10.2011 22:09:59 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Ekim 2011, 21:48 - İp: 78.***.**9.241