n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

4+4

Basbakanlik 4+4 sene olmali.Zor is basbakanlik ,8 seneden sonra bunye dayanmiyor sacmalamaya basliyorlar,
Birde secime giripte kaybeden parti baskani istifa etmeli. Nice yetismis insanlarimiz var onlarin onu acilsin. Diyorum ben ya siz ne diyorsunuz.

Tarih: 26 Eylül 2011, 00:57 - İp: 69.***.**4.188
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

gorelim bakalim ne yazmissin,ozet olabilir.

Tarih: 30 Eylül 2011, 18:54 - İp: 69.***.**4.188
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Başbakan ulusa sesleniş konuşmasında güneydoğu halkına sesleniyor.

"Benim müslüman kürt kardeşlerim, mabetlerinizi roketatarlarla bombalayan bu örgüte nasıl destek veriyorsunuz? Bunlara karşı kalkıp sizler de direniş ortaya koyacaksınız. bu sadece bizim görevimiz değil."

Bu sözler bir acizliği, çaresizliği gösterdiği gibi, doğru da değildir.

Terör örgütü, bebek katilidir, çocukları, kadınları öldürmüştür, haindir ama hiç bir mabede şimdiye kadar saldırmamıştır.

Adama sormazlar mı?

Kuzey Irak'ta Telafer'de Erbil'de cami içinde katliam yapan, yüzden fazla müslümanı katleden ABD askerleri için neden sesin çıkmadı, tepki göstermedin diye?

#ercan43' tarafından 30.09.2011 21:38:34 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 30 Eylül 2011, 21:36 - İp: 82.***.**8.100
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Ogretmenlerimiz.Rauf Tamer cok guzel yazmis, biraz once okudum.Herkese tavsiye ederim. Bu serefsizler ogretmenleri kaciriyor biz ortaligi ayaga kaldirmiyoruz.Yaziklar olsun bize.ozetle boyle soyluyor. Hakikaten yaziklar olsun bize.

Tarih: 1 Ekim 2011, 03:28 - İp: 69.***.**4.188
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

ercan ağbiye katılıyorum. acizlik bu. Bunların bir numaralı sorumlusu hökümet . İkincisi ise beceriksiz asker. İranı diz çöktürdü. Aslında fırsat bu. Bizde bastırsak ikiside bitmiş olurdu.
Gitsin irandan ders alsın bizimkiler. Siyasetçi öldürmekten fırsat bulamıyorlar demekki.

Tarih: 1 Ekim 2011, 13:02 - İp: 88.***.**1.28
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Bir ülkeyi parçalamak istiyrsanız önce öğretmenelrini bertaraf ediniz...

Onu yapıyorlar..

ve maalesef hiç kimse bir şey yapamıyor..

Tarih: 1 Ekim 2011, 15:04 - İp: 78.***.**5.87
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Lazut hocam, yapamıyorlar değil, YAP-MI-YOR-LAR !...

Tarih: 1 Ekim 2011, 18:37 - İp: 92.***.**1.15
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

yaw emmiler şu siyaset mefhumunu kişiler üzerine manuel fokuslamayın
tayyip onu dedi k.daroğlu bunu dedi demeyin

pkk ile gizliden pazarlık eden tayip ile
görüşmeye karşı değilim diyen k.daroğlu arasındaki fark nedir allah aşkına

sence fark nedir ercan emmi.

lazuta soru sormuyorum. zira apo ile tayyibin vizyonlarının %95 oranında örtüşmesi belki onun için mühim birşey deyildir zati.

bir ara hocaefendi ile pkk anlaşmış idi. hocaefendi şakirtlerine talimat vermiş idi pkk ile yakınlaşın diye.

inkar eden şakirt olur ise videosunu yüklerim alimallah.

Tarih: 1 Ekim 2011, 19:11 - İp: 85.***.**7.91
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

mesala ağlamaktn sorumlu devlet bakanı en son pkk ile görüşen ahlaksızlardan şerefsizlrden değiliz demişti... sonra özel temsilcilerinin enseye toka totoya ..lak pkk ile görüştüğü ortaya çıktı...

sonra 12 öğretmen kaçırıldı... neymiş öğretmenleri bertaraf et ülkeyi parçalaymış.. peh peh peh... öğretmenler bertaraf olalı kaç yıl oldu bilmiyorum lazut emmi... kadrolu - sözleşmeli- ücretli ve atanamayan olarak 4 sınıftan oluşuyor öğretmen kast sistemi... hatta kaçırılan öğretmenlerin içinde ücretli olanlar da var... yani devlet memuru bile değilller, maaşları 600 lira ama onlara da öğretmen deniliyor değil mi?

ve en son diyeceğim şudur, fazla konuşmayacağım, başbakan terörü gündemde tutmayın diyor çünkü;

makedonyada hoşgeldin peygamnerin torunu pankartı vardı... açıkçası peygamber efendimiz ne bu kadar zengin, ne bu kadar kibirli ne de bu kadar küfürbaz ve yalancı değildi... değil torunu , zırnığının zırnığı bile olamaz... tövbe tövbe...

Tarih: 1 Ekim 2011, 20:31 - İp: 46.***.**0.169
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Okyanus biraderim,
Apo'yla görüşmede müzakere ve protokol yapma, anlaşma başka şey,
Apoyu sorgulama ve bilgi alma başka şey.
Kılıçdaroğlu'nun dediği olay ikinci şık. Yani sorgulama ve bilgi alma şeklinde görüşme. Bunu devlet yapar. Bu her istihbarat örgütünce yapılır.
Geçmişte Apo'yu sorgulayan albay (şimdi ergenekoncu diye içeri attılar. Kendisi Silivride) sorgusunu kitap olarak yazdı. Aydınlık Gazetesinde bir iki gün sorgulamadan bazı bölümleri verildi. Sonuç olarak Albay diyorki;
"Apo'nun sorgulamasında örgüt ile ilgili o dönemde çok değerli bilgiler edindik. 2002 ye kadar terörün bitirilmesinde Apo'nun verdiği bilgilerin önemli katkısı olmuştur."

Bugün ise Tayyip hükümetince resmen Apo ile müzakere ediliyor. Güneydoğuya özerklik verilen ve Apo'nun ev hapsine çıkmasını içeren protokol imzalanmış ama henüz ortaya çıkmadı. Çıkaramıyorlar.
Müzakere ediliyor, tamam da terör bitiyor mu? Müzakerenin faydası oluyor mu?
Anayasa değişince terör bitecek mi?
Milleti uyutuyorlar...

#ercan43' tarafından 01.10.2011 22:39:44 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 1 Ekim 2011, 21:33 - İp: 92.***.**1.214
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

ben filim izlicem biraz. sonra gelirim gali.

Tarih: 1 Ekim 2011, 22:11 - İp: 88.***.**1.28